Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (87) összesen
  1. #41
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Ez úgy hülyeség ahogy van! A nyerő játékos nyerjen, a bukó meg bukjon. Nem vágom mit kell ezen variálni. A FTP úgy akarja megreformálni az on line pokert hogy senki se bukjon? Ez valakinek nagyon sok pénzébe fog kerülni.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  2. #42
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet SipKa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szvsz az egyetlen jó lossback megoldás az lenne hogy ha potonként vonnák le a potot megnyerő embertől azt az x%-ot amit szétosztanak a potot összetevő emberek között, akik nem nyertek pénzt az adott leosztásban. Ha végiggondoljátok sztem lényegében ez egy EV chop lenne, nem?
    végiggondoltam és nem.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Nem tudom majd mennyi fisht fog ez egyáltalán befolyásolni.
    A fishek nem épp arról híresek, hogy póker siteokkat olvasnak meg a terem mailjeit is spamként kezelik. Sokan nem is fognak erről az egészről tudni. Nem körültekintően választanak termet, pláne nem anyagi szempontból körültekintően. Sokkal fontosabb nekik, hogy mondjuk az asztal szép legyen.
    Én ismerek kb 10 igazi online fisht, egyik sem tudja, hogy mi az a rakeback. Van olyan aki azt se tudja mi az a rake! Úgyhogy azt se fogják majd tudni mi az a lossback. Pont leszarják az ilyeneket és egyáltalán nem befolyásolja őket abban, hogy mennyi pénzt tolnak be.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Idézet muntib eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom majd mennyi fisht fog ez egyáltalán befolyásolni.
    A fishek nem épp arról híresek, hogy póker siteokkat olvasnak meg a terem mailjeit is spamként kezelik. Sokan nem is fognak erről az egészről tudni. Nem körültekintően választanak termet, pláne nem anyagi szempontból körültekintően. Sokkal fontosabb nekik, hogy mondjuk az asztal szép legyen.
    Én ismerek kb 10 igazi online fisht, egyik sem tudja, hogy mi az a rakeback. Van olyan aki azt se tudja mi az a rake! Úgyhogy azt se fogják majd tudni mi az a lossback. Pont leszarják az ilyeneket és egyáltalán nem befolyásolja őket abban, hogy mennyi pénzt tolnak be.
    Én is így vagyok ezzel,de nem is erről szól ez a történet.A lényeg az lenne ,hogy a veszteségének tudatában lévő hal tovább játszik.Pl befizet 500$ kap 500 fd bonust. Kipörget egy 100ast közben nulláz és azt is elbukja.Megy vissza liveba vagy a ruletthez,mondván csaló szemét állatok és online nem lehet nyerni stb stb stb.Na most hónap végén kap egy mailt, hogy kapott 150$ lossbacket.Visszaül felmegy 300ig már majdnem megvan a kövi részlet az fd bónuszból, bukik rátölt ,bukik reload bonus, loss back.....szóval tovább marad a vérkeringésben.
    Az a baj ,hogy tényleg nem tudok értelmes indokot mondani ma már ,amikor beül 6.nak a fish és 20 perc alatt otthagy 4 bi-t,hogy ezt ő miért is élvezze,csinálja.Ha véletlen nyer egy potot akkor is a BE playa leugatja,hogy mekkora barom volt, végeredményben el van rontva szórakozása.

    Pedig az egész biznisz lényege: A hal szórakozik a regulár pedig állandó partnerként kvázi szolgáltatást nyújt neki és csendben eléldegél.

    Hol mondod élőben egy halnak,hogy miért kapod TE az ingyé masszázst és különben is én belőled élek!!Lehet nem szívesen jönne "szórakozni" ,hogy te belőle élj.
    Érdekes ötletnek tartom ezt a rendszert bár nekem sem szimpatikus ,hogy a Reg fizessen.Ne legyen rakeback és csengessék abból.De ha nincs rb és még fizetsz is az tényleg nem buli.(Jelzem ongamen játszok és soha nem volt egy normalis rbm, mielőtt vki "megsajnál" ,hogy nem boldogulunk rb nélkül)

  5. #45
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet muntib eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom majd mennyi fisht fog ez egyáltalán befolyásolni.
    A fishek nem épp arról híresek, hogy póker siteokkat olvasnak meg a terem mailjeit is spamként kezelik. Sokan nem is fognak erről az egészről tudni. Nem körültekintően választanak termet, pláne nem anyagi szempontból körültekintően. Sokkal fontosabb nekik, hogy mondjuk az asztal szép legyen.
    Én ismerek kb 10 igazi online fisht, egyik sem tudja, hogy mi az a rakeback. Van olyan aki azt se tudja mi az a rake! Úgyhogy azt se fogják majd tudni mi az a lossback. Pont leszarják az ilyeneket és egyáltalán nem befolyásolja őket abban, hogy mennyi pénzt tolnak be.
    Tegnap én is akartam erről írni. Egyik hobbijátékos ismerősöm sem tudja mi az a rakeback. Én is csak azután értettem meg, hogy már beregisztráltam közvetlenül az összes nagyobb terembe. Csak duma az egész.

  6. #46
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A termeknek szükségük van regekre és fishekre is. A regek termelik a pénzt, fishek nélkül pedig nincsenek regek. Az egyensúly felborult, mert túl sok a reg és kevés a fish, ezért kedveznek a fisheknek a regek kárán.

    A pókerre a legkártékonyabb szerintem nem a rakeback, hanem a sok oktatóoldal a videókkal, meg cikkeikkel.
    Az edzőkről se feledkezzünk meg. Ők sem konkrétan játszanak, hanem erősítik a mezőnyt jó pénzért.

    Érdemes elolvasni az első pókersulit, valszeg NL2-n is bukó stratégia lenne. A legalapvetőbb stratégiákhoz nagyon könnyen hozzá lehet jutni, így aki nem tojja le az egészet nagyon hamar szolid bukóvá válhat a gigafishből.
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

  7. #47
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 17.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    én az sng kínálatra leszek majd kiváncsi mert ezzel a lossbackel a fee-t is eléggé csökkenteni kéne majd ami attól tartok nem fog megtörténni

  8. #48
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Szerintem nem jól közelítitek meg ezt az egészet. A dolog lényege az, hogy minél több pénzt hozzanak a rendszerbe. A fizetett rake-et nem visszakapod, hanem a hobbijátékosok visszacsábítására költik, Persze könnyen lehet, hogy az FTP kevesebb összeget fog erre költeni, mint előzőleg az RB-re, vagy hogy a rendszer tényleg nem működik, ahogyan ti is írjátok. Lényeges kérdés még, hogy mennyi valóban új befizetést hoz az onlinepóker vérkeringésébe, és mennyit csábít el más oldalakról. Egyébként gondoljatok bele, ha egy bwin szintű állományt el tudnának ezzel tartani... szerintem senkinek nem hiányozna az RB
    Maga az ötlet pedig azon alapul, hogy pl bukott egy srác 2k-t a hónapban, úgy van vele hogy kövi hónapban inkább elmegy golfozni, ekkor a FTP értesíti, hogy fantasztikus 600 dolláros bónusza várja, amihez 2 asztalon kell játszania egyszerre, és kell nyrnie egy potot -el( én biztosan valami hasonló feltételekhez kötném az ilyen bónuszokat, szerintem egy hobbijátékos ezt sokkal joban élvezné, mint hogy termel 5000pontot...), így +pénz áramlik a rendszerbe, kezdetekben pedig más termek hobbistái is jönnének, persze csak addig, amíg a többi terem nem vezeti ezt be. Nem mondom, hogy ezzel mi regek biztosan jól járunk, de ha az utolsó centig visszaforgatják az eddig kifizetett rakebacket, akkor jó esélyt látok rá.

    Ja azt nem írtam, de egyértelmű, hogy ezek a bónuszok nagyrészt befizetésekhez lennének kötve(gondolom én).
    Utoljára módosítva: moneybowl által: 2012. 04. 21. 14:10
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  9. #49
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás A PokerStars is aggódni kezdhet?

    Enyhén túlzó a cikk címe, hangvétele. Az FTP még áll. Senki nem tudja pontosan, hogy mikor indul újra. A régi játékosok maradnak? Lesz elegendő új befizető? Mi valósul meg az "abszolút hiteles forrásból" származó ígéreteikből? Nem gondolom, hogy a PS-nek jelenleg túl nagy aggodalomra lenne oka. Úgy tűnik lesz egy régi/új versenytársa, és az előbb-utóbb talán újra ütőképes, piacot meghatározó erő tud majd lenni.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  10. #50
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    A cikkben az van, hogy ringgame ticket formájában kapják meg a lossbacket. Szóval nem kell hozzá pontokat gyűjtenie, meg ilyesmi. Ha jól emlékszem, akkor, ha abból buksz, és kiülsz, akkor nem válik rendes pénzzé (szal ha van 15$-od ring ticketben, buksz belőle 5-öt, akkor utána marad 10$-od ringticketben). Szóval nem tudja majd cashoutolni, hanem le kell játszania.

    Ezzel az a baj, hogy a reg így is ugyanannyit fog nyerni kb, mivel:
    Régen: Fish x$-ja
    Most: Fish x$-ja mínusz a lossback, amit levon a terem plusz amit ismét elbukik a fish.

    Szóval elvileg ugyanannyit nyer, gyakorlatilag jóval kevesebbet, mert ugyanazt a pénzt hosszabb ideig tart majd elnyerni a fishtől, tehát alapból romlik az órabér, illetve ugyanazért a pénzért többet rakelünk majd (aki a potot nyeri, attól levonják a lossbacket+a raket, aztán a fish lossbackes pénzét mikor elnyeri megint levonják a lossbacket, és a raket). Illetve nem lesz rb. Szóval hosszabb ideig kell grindolni több rake fizetés mellett, és rakeback nélkül.

    Ha hirtelen elkezdene egy csomó új játékos befizetni emiatt, akkor wpgg. Vagy ha a fishek depositolnak egy csomó pénzt majd. De szerintem lóf.sz. Szinte ugyanaz lesz a fish/reg arány, és nem nyomnak majd sokkal több pénzt a pókerbe.

    Plusz, szerintem a terem fish-állományát sokkal érzékenyebben érintette a terem bezárása. Sokkal inkább fognak ódzkodni az újra befizetéstől a halak imo...mert ők csak azt látják, hogy a pénzük eltűnt egy időre, nem tudtak itt játszani, és mivel valszeg kevésbé voltak informáltak, ezért nem tudták, hogy kinyit-e újra, mikor nyit ki, a pénzükkel mi lesz, stb (bár pontosan ezeket más sem nagyon tudta, de azért a PA-n néha megjelent 1-1 kósza cikk a fejleményekről).

    Szerintem nem hogy a PS-nek nem kell aggódnia, de jó ha az első 5 terembe sikerül bekerülnie az FTP-nek (ok, amíg added versenyek lesznek, iszonyatos forgalma lesz, de amint megszüntetik azt szerintem nem marad sok ember, aki csak az added miatt játszott ott).
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •