Oldal: 780 / 1746 ElsőElső ... 2806807307707787797807817827908308801280 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.791 - 7.800 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #7791
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Most már megy, de regisztrálni nem enged.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  2. #7792
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Ha $-ban tartom a pénzem és csak a beülőt váltom meg €-ban majd vissza, akkor bukok valamilyen tranzakciós költséget?
    HM és PS között van néhány cent eltérés, ami számítási hiba, vagy váltási költség?

    Ha jól olvastam akkor ilyen esetben nem számítanak fel semmit, de szeretnék egy megnyugtató megerősítést.
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

  3. #7793
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Kreta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha $-ban tartom a pénzem és csak a beülőt váltom meg €-ban majd vissza, akkor bukok valamilyen tranzakciós költséget?
    HM és PS között van néhány cent eltérés, ami számítási hiba, vagy váltási költség?

    Ha jól olvastam akkor ilyen esetben nem számítanak fel semmit, de szeretnék egy megnyugtató megerősítést.
    1centet 10$ on ként kb.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #7794
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol tudok neten megnézni magamról grafikon, hogy plo10en hogy játszok ( zoom poker) ami up-to-date? Ty
    Már sehol.
    PT vagy HM.
    Ha nem használsz ilyet akkor trial mód, behívod a handeket és meg tudod nézni.
    Ha nincsenek meg a hand-ek akkor ki tudod kérni a PS-től.

  5. #7795
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1centet 10$ on ként kb.
    ez biztos? szerintem a HM az árfolyam miatt számol rosszul, vagy pár hand kieseik, a váltás szvsz ingyenes
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  6. #7796
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet moneybowl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez biztos? szerintem a HM az árfolyam miatt számol rosszul, vagy pár hand kieseik, a váltás szvsz ingyenes
    Én egyszer váltottam oda vissza és ennyibe került. De lehet ingyenes...
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #7797
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Kreta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha $-ban tartom a pénzem és csak a beülőt váltom meg €-ban majd vissza, akkor bukok valamilyen tranzakciós költséget?
    HM és PS között van néhány cent eltérés, ami számítási hiba, vagy váltási költség?

    Ha jól olvastam akkor ilyen esetben nem számítanak fel semmit, de szeretnék egy megnyugtató megerősítést.
    A HM-ben te tudod beállítani az árfolyamot,míg a stars naponta többször is frissíti, az eltérés ebből adódik. Az átváltási dolgokról ezt olvasd át:
    Több pénznemű póker számlák és második pénznem a pókerjátékokban

  8. #7798
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A HM-ben te tudod beállítani az árfolyamot,míg a stars naponta többször is frissíti, az eltérés ebből adódik.
    A HMben is nyomkodom session előtt a frissítést, így elvileg nem lehetne nagyobb eltérés. Asszem átváltok 30€-nyi dolcsit, és ha úgy is van eltérés akkor számítási hiba, ha nincs akkor lehet, hogy vonnak.
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

  9. #7799
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 02. 01.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tableninja programot vennék felesben valakivel, esetleg akinek megvan a második gépes kódot megvenném.

    köszi

  10. #7800
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 31.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    sziasztok! tegnap véletlenül belefutottam appstoreban és gondoltam megosztom,hogy a Stars szoftvere letölthető iPhonera! (sztem elég ****ás)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •