Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (87) összesen
  1. #61
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom kicsit el vagy tévedve ez ügyben. Nem baj nyomjad csak RB meg mindenféle bonus nélkül.
    Van akinek a lossback több mint a rakeback

  2. #62
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Bírom, hogy csomóan szinte sajnálják a termeket, mert hogy nem éri meg szegényeknek a rékbekk, meg ilyen-olyan bónuszok miatt.
    Pedig az rb a világ egyik legjobb marketingfogása
    Gondold el: Bizonyos szint felett az rb jelenti a bevétel nagy részét. Szimplán azért mert jobban megéri 10+ asztalon grindolni egy alacsonyabb bb/100 mellett (vagy BE-ként), mint 4-6 asztalon tolni x bb/100-zal. Amiatt, mert olyan sok a jó játékos, hogy nem jelent akkora bb/100 veszteséget, ha egy egyszerű kockázatmentes TAG játékot játszol.
    A terem azt mondja, hogy oké, ha jó fiú leszel, akkor visszakapod tőlünk a befizetett rake mondjuk 40%-át. Ezért te minél több asztalon tolod, hogy minél több raket termelj, mert nem mindegy, hogy 10K-nak, vagy 2K-nak kapod vissza a 40%-át. A site meg röhög a markába, mert azért, hogy többet keress, "fizettél" nekik 6K "teremhasználati díjat" az 1,2K helyett (ofc ezek csak totál random számok).

    Egy bizonyos handszám növekedés felett a teremnek tisztán, masszív +EV rakebacket adni (azaz kevesebb raket kérni a terem használatáért), mivel profitál belőle.

    És azt is észre kéne venni, hogy a lossbackkel, lehet hogy több lesz esetleg a fish, de több lesz a 4-5-6 asztalozó reg is, akik minden +EV-s spotra rá fognak mozdulni, és sokkal gyakrabban fognak visszajátszani rád, ezáltal megnehezítve a helyzeted.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #63
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom kicsit el vagy tévedve ez ügyben. Nem baj nyomjad csak RB meg mindenféle bonus nélkül.
    Én csupán rekreációs fish vagyok, több céggel a hátam mögött. Vagy esetleg probléma, hogy véleményt mondtam?

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Nem értem mit kell itt ilyen hülye lossback meg essence, meg hasonló barom rendszereket bevezetni. Nem kéne semmi mást se csinálni, csak orrba szájba adni a rekreációs játékosoknak a reload bónuszt, meg first depot, ring game tickettet, meg minden félét amit csak el lehet képzelni, az a lényeg hogy mindig ketyegjen valamilyen. Így mindig lesz előtte valami cél ami visszahozza az asztalokhoz, amikor meg éppen kijátszott egy 500 dolcsis bónuszt még örülni is fog hogy nyer.
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  5. #65
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Feriboyslimshady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mit kell itt ilyen hülye lossback meg essence, meg hasonló barom rendszereket bevezetni. Nem kéne semmi mást se csinálni, csak orrba szájba adni a rekreációs játékosoknak a reload bónuszt, meg first depot, ring game tickettet, meg minden félét amit csak el lehet képzelni, az a lényeg hogy mindig ketyegjen valamilyen. Így mindig lesz előtte valami cél ami visszahozza az asztalokhoz, amikor meg éppen kijátszott egy 500 dolcsis bónuszt még örülni is fog hogy nyer.
    Az essencnek meg ennek is inkább a regek szopatása a célja. Nem tudom, hogy egy masszív bukó mennyivel kap több pontot az essencben, de még 3-4x-es se jelent egy hobby playanak motivációt.
    A reload bonust se játsza ki egy 20bb/100-al bukó, pont ez jó benne a teremnek.
    Viszont ha pár bb/100-zal csökken az elérhető profit sok reg bukóba fordul vagy csökken annyira az órabére amivel már nem éri meg neki és ott hagyja termet.

  6. #66
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet Feriboyslimshady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mit kell itt ilyen hülye lossback meg essence, meg hasonló barom rendszereket bevezetni. Nem kéne semmi mást se csinálni, csak orrba szájba adni a rekreációs játékosoknak a reload bónuszt, meg first depot, ring game tickettet, meg minden félét amit csak el lehet képzelni, az a lényeg hogy mindig ketyegjen valamilyen. Így mindig lesz előtte valami cél ami visszahozza az asztalokhoz, amikor meg éppen kijátszott egy 500 dolcsis bónuszt még örülni is fog hogy nyer.
    A termek is ezt akarják,csak épp jobban örülnének ha nem ők,hanem a regek állnák ennek a költségeit.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  7. #67
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csupán rekreációs fish vagyok, több céggel a hátam mögött. Vagy esetleg probléma, hogy véleményt mondtam?
    ha most jobbra fordulok 90fokkal, négy bazi nagy cég lesz a hátam mögött...
    vagy úgy értetted, hogy olyen pocsék munkaerő vagy, hogy mindenhonnan kiteszik a szűröd?

    a probléma nem a véleménnyel van, hanem azzal, hogy a suszterinas mély meggyőződéssel magyaráz a suszternek a cipőkészitésről -ráadásul hülyeségeket, de ez majdnemhogy lényegtelen...
    Utoljára módosítva: teto által: 2012. 04. 22. 00:47

  8. #68
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 02. 22.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Szerintem nagyon egyszerű lesz a dolog. Ha nem kapunk regulárok semmi visszatérítést akkor felmérjük milyen a játékosállomány és mekkora várható winrateünk lehet. Ha nem kompenzálja a rakebacket akkor költözés és kész.

    Bár nekem elég ellentétes gondolatnak tűnik, hogy a lossbackkel akarják a regulárokat a teremben maradásra bírni. Nekem elég masszív rollom van bent és nagyon vissza akartam menni. De ha nincs rakeback, ironman és Black card akkor nem sok értelmét látom a visszatérésnek.

  9. #69
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért azok a bónuszok arról szólnak, hogy elvesznek tőled pofátlanul sok pénzt, és aztán egy részét nagy kegyesen visszaadják. Elég durva belegondolni, hogy kb 7 millió forintot fizettem addig azért, hogy online pókerezhessek.
    azt meg lehet kérdezni, hogy eddig mennyi a tiszta jövedelmed az online pókerből?
    és ez hány év alatt is jött össze?
    Utoljára módosítva: JuhaAasz által: 2012. 04. 22. 11:25

  10. #70
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet _Roll_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van akinek a lossback több mint a rakeback
    +1

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •