Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (87) összesen
  1. #71
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csupán rekreációs fish vagyok, több céggel a hátam mögött. Vagy esetleg probléma, hogy véleményt mondtam?
    Sose baj a vélemény, csak nem jól látod a helyzetet.

  2. #72
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt meg lehet kérdezni, hogy eddig mennyi a tiszta jövedelmed az online pókerből?
    és ez hány év alatt is jött össze?
    Itt szerintem arra gondol hogy annyit termelt be eddig a termeknek. Persze lehet hogy tévedek.

  3. #73
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt szerintem arra gondol hogy annyit termelt be eddig a termeknek. Persze lehet hogy tévedek.
    értem hogy ennyit termelt. csak kiváncsi vagyok arra amit kérdeztem

  4. #74
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt meg lehet kérdezni, hogy eddig mennyi a tiszta jövedelmed az online pókerből?
    és ez hány év alatt is jött össze?
    2 és fél év kellett hozzá, mondjuk az első fél év NL4es meg NL10es handjei nem sokat nyomnak rajta. A tiszta nyereségem ennek csak töredéke, szerencsére sosem a pókerből akartam megélni.

  5. #75
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt meg lehet kérdezni, hogy eddig mennyi a tiszta jövedelmed az online pókerből?
    és ez hány év alatt is jött össze?
    NL50/NL100 reg egy év alatt simán összehozza. PS-en az kevesebb mint évi 200K VPP...szóval szerintem akik már több éve nyomják neten, azoknak a többsége legalább 7M HuF-ot befizetett már rakenek
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #76
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Lenyeg, hogy a buko pokeresektol minden penzt szeretnenek megtartani a sitok. Kitalalnak minden szart, tok mindegy minek nevezed.

    Ez a cikk is jo reszrehajloan fogalmaz.

    Mindjart elsirom magam szegeny site mikor egy sima kezdo reg havi 5000 dollart hagy benn rakekent. Van beloluk kb 30 ezer egy PS en. De ongamen is vagy 5000....
    Szegeny site, csak havi 10 - 100 millio dollart tud csak keresni. micsoda szornyuseg...

  7. #77
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Amikor freerollokat csinálnak fish csábításra akkor az milyen pénzből van? Az added versenyek milyen pénzből vannak? A bónuszok milyen pénzből vannak? A többi terem miért nem ad sokkal jobb RB-t? Amelyik nagyon kedvező ajánlatokat adott miért állt bele a földbe? A live ticketeket ki fizeti? Ha mailt írsz magyarul elvárod, hogy válaszoljanak izibe? Az ügyfélszolgálatost ki fizeti? A software kiszolgálása P2P elven megy, vagy van mögötte esetleg komoly szerver? Ez pénzbe kerül?
    Ha jön a fish mennyire fogja magát jól érezni egy 10+ asztalon játszó reg felhőben?

    túl sok az ember, kevés a fóka
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

  8. #78
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rekreációs fish
    Ezt mindenképpen megjegyzem, eddig nem hallottam!
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  9. #79
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Kreta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor freerollokat csinálnak fish csábításra akkor az milyen pénzből van? Az added versenyek milyen pénzből vannak? A bónuszok milyen pénzből vannak? A többi terem miért nem ad sokkal jobb RB-t? Amelyik nagyon kedvező ajánlatokat adott miért állt bele a földbe? A live ticketeket ki fizeti? Ha mailt írsz magyarul elvárod, hogy válaszoljanak izibe? Az ügyfélszolgálatost ki fizeti? A software kiszolgálása P2P elven megy, vagy van mögötte esetleg komoly szerver? Ez pénzbe kerül?
    Ha jön a fish mennyire fogja magát jól érezni egy 10+ asztalon játszó reg felhőben?

    túl sok az ember, kevés a fóka
    Nem tudom mit tolsz, de én is kérek belőle
    Ezek mind a terem hasznából vannak amúgy, hogy új játékosokat csábítsanak be, illetve a meglévőeket több játékra ösztönözzék. A teremnek kell eldönteni, hogy új regisztrálókat akar, vagy régebbi, de inaktív regelőket akar visszacsábítani, vagy aktív játékosokat akar több játékra buzdítani.
    Ez a lossback azért is hatalmas bullshit, mert a terem hasznát nem igazán növeli, hiszen nem fogok többet játszani, ha bukom (azért, hogy az rb csökkentse a bukót, vagy annak a segítségével profitot képezzek), de akkor sem, ha nyerek (mivel nem jelent számomra több profitot a játékban realizált profitomon kívül).

    Míg a k.va jó VIP rendszerrel, korrekt lépcsős rb-vel (mint a PS-en, csak itt igazi rb lenne, és nem csak aki 100K+ vpp-t tud termelni), rakeracekkel, meg reload bónuszokkal, folyamatos promóciókkal szerintem többre mennének.
    Jelenleg az lesz, hogy minden MTT-s depózik (ha nincs fent neki), akkora összeget, amennyiért elindul ezeken az added időszakban lévő versenyeken, utána otthagyja a termet, ha nem lesz tele fishsel (megsúgom, nem lesz...a zyngás kacsák nem fogják elözönleni az FTP-t csak a lossback miatt, meg mert dejóó újra kinyílt. Amelyik rekreációs playának van fent némi pénze, azt lehet elszórja playmoney-ként, de az kb pár beülő).
    A regek meg, ha finomak lesznek a cash asztalok, akkor 4-6 asztalon tolják majd havi 25-30K handet lepörgetve, mert ezek az új intézkedések marhára nem grinderbarátok.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #80
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    FTP valszeg olyanra gondolhat, hogy ne tudjon olyan könnyen szabadulni a pénzétől a fish. Veszít, de visszakap lét, amit kénytelen újra elveszíteni. Az első megnyitási időszakban, ez talán megtart játékosokat, és nekik erre van nagy szükségük. Komoly grinder már áttette a székhelyét más terembe, mert ennyi időt sehol nem vár a számlás. A hobbistáknak meg jó ez.

    Rakkerace az tényleg jó lenne.

    Reload, ráload bónuszok PS-en sincsenek, csak ilyen majom jegyeket adogatnak versenyekre, de az meg családos CG-seknek nem jó semmire.

    Egyébként a póker az mi? Ülünk sok asztalon és várjuk a lapot, vagy figyelünk és kihasználjuk a másik gyengeségét/lehetőségeket?
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •