Oldal: 122 / 159 ElsőElső ... 2272112120121122123124132 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.211 - 1.220 (1589) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Minden ami monitor

  1. #1211
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Lajos87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! LED monitornál hogy állitsam be a "brightness" vagy "contrastot" hogy ne tükröződjön a szemüvegen a fény? mert bárhogy állítom SZAR
    ez nem biztos, hoyg a monitor hibája
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #1212
    Tag Lajos87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 21.
    Hely
    Seholse
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez nem biztos, hoyg a monitor hibája
    Most vettem a szemüveget direkt számítógéphez ugyhogy csak az lehet.

  3. #1213
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet dace90 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Laptopomhoz vennék egy 24"-os monitort. Mit ajánlanátok?(Keret max 70k)
    nincs kérdés
    Dell U2412M

    anno amikor monitort keresgéltem nem tudtam dönteni milyet vegyek. Sok minden tetszett de mindnek volt vmi hibája. Felregeltem valami monitoros forumra is ahol 6ből 6an írták ezt a monitort. Gondoltam ráveszem magam.

    Hát azóta sem bántam meg.

    A legjobb ár-érték arányú monitor most a piacon. Elbújhat a sok TN paneles szutyok mögötte.

    És mivel 16:10es képaránnyal is használhatod így elég sok asztal elfér fedés nélkül.

    Filmekre is tökéletes.

    Itt meg is tudod venni:
    24" Monitorok - Oázis Computer Kft.

    Van teszt is róla valahol.

    Ja és mégvalami. Érdemes rá pixelgarit és kalibrálást kérni. Ezt a jobb helyeken helyben megcsinálják. Mint pl az oázisnál. Nekem együtt egy 10es volt a kettő de ha jól olvastam most akcióban 6k. Érdemes ezt még rászánni.

    És van egy cikk is az oldalukon ahol leirják hogyan veszed hasznát a kalibrálásnak.

    (u.i: mivel nincs HDMI kimenet ezért javaslok egy olyan kábelt ami egyik oldalán HDMI (laptophoz) másik oldalán VGA (monitorhoz). De persze sima VGAval is meg lehet oldani)

  4. #1214
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    van egy hp g71es laptopom max felbontassal 1600*900. ehhez kapcsoltam most egy hdmi-dvi kabellel egy lg w3000h 30 colos monitort. win7em van es nem ertek nagyon a dolgokhoz.

    screen resolutionben van beallitva extend these displays allitassal a ket monitor. latja egymast mind a ketto es mukodik. a problema ott van, hogy a nagy monitort max 1280*900as felbontassal hajlando mutatni, amikor ennel sokkalta jobb felbontast is tudna

    hogyan tudnam ezt megnovelni?

  5. #1215
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    nekem 27" lg van rákötve. összecsukod a laptopot,kikapcsolod a monitort aztán be és beálítja automatikusan a monitor felbontását.

  6. #1216
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    nem sikerult igy sem sajnos

  7. #1217
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem sikerult igy sem sajnos
    a videókártya saját programjával próbáld, jobbclick az asztalon, és ott van álltalában, pl.: nvidia vezérlőpult, nekem az egyik monitoromat csak így lehetett beállítani a max felbontásra
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #1218
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    integralt videokartyam van. intel graphics propertiesben control panelben is csak 1280*900at enged

  9. #1219
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van egy hp g71es laptopom max felbontassal 1600*900. ehhez kapcsoltam most egy hdmi-dvi kabellel egy lg w3000h 30 colos monitort. win7em van es nem ertek nagyon a dolgokhoz.

    screen resolutionben van beallitva extend these displays allitassal a ket monitor. latja egymast mind a ketto es mukodik. a problema ott van, hogy a nagy monitort max 1280*900as felbontassal hajlando mutatni, amikor ennel sokkalta jobb felbontast is tudna

    hogyan tudnam ezt megnovelni?
    írj egy e-mailt nekem a bandus nyócvangyóc dzsímél komra, és küldök egy programot, amivel mindent frankón beállíthatsz a két kijelzőre. mióta van külős monitorom én is ezt használom, és sokkal jobb mint az alap vindózos driverek. ezzel működnie kell

  10. #1220
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    integralt videokartyam van. intel graphics propertiesben control panelben is csak 1280*900at enged
    és ha csak a monitorra rakod a képet, akkor sem enged nagyobb felbontást?
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •