Oldal: 28 / 44 ElsőElső ... 18262728293038 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (431) összesen
Like Tree74Likes

Téma: Bajnokok Ligája

  1. #271
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 04.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tipikusan az a párharc volt amikor 10böl 1x jut tovább a Chelsea.
    Most sikerült nekik,de el kell ismerni,sokkal jobb csapat a Barca.
    Ezek után nem csodálkoznék ha meg nyernék a sorozatot,mert 3olyan párharcban jutottak tovább egymás után ahol lefocizták öket simán.
    Gratula!
    Az de mindig csak a jelen szamit.A masik kilenc meccs most nem erdekel.senkit:-)

  2. #272
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 12.
    Hely
    Fonyód
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    -Messi számolj el 12-ig!
    -1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12!
    -De a 11-est kihagytad!
    -Tudom, azt mindig kihagyom!!!

  3. #273
    Tag Pavert avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Magyarkanizsa
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Csak egy pár mondat a Barcáról... nem is az a legrosszabb, hogy kiestek, hanem, hogy most a világ összes ellendrukkere nekik esik, gyalázkodik, undorító. Valamiért rengetegen utalják őket, és most a sok jelentéktelen ember kiéli magát, mintha ezzel most valami nagyon igaz és derék tettet hajtana végre. Eleve azt sem értem, hogy hogy lehet a totális futballt utálni, hisz végül is amit játszanak az maga a foci, es mindenki valami olyanra törekszik, mint amit ők játszanak, nem értem hogy lehet ennyire gyűlölni ezt a csapatot. Én Ajaxos vagyok, de ami szép az szép! A Barca ultrafocit játszik, bár van hogy túlerőltetik, és az is igaz hogy hátrányuk, hogy alacsony játékosokból állnak, de mindezek ellenére ennél jobbat, akkor se nagyon lehet összehozni szerintem. Ráadásul, ami még szimpatikus bennük, hogy szerintem a játékosok többsége megmaradt sportembernek, nem kurvult el (annyira) a sok pénz és médiaszereplés ellenére, mint sok más csapat sok más játékosa. Remélem marad Guardiola, még ha tanulva a mostaniakból a taktikájukon picit változtatniuk is kell, mert szerintem más edzővel elveszne sok tehetség. Szóval nekem most attól függetlenül, hogy AJAX drukker vagyok szar, amiket olvasni a fórumokon olyan emberek szájából, akik nem tudják értékelni azt amit ez a csapat idáig játszott, és remélem még fog is. Én mindenesetre nagyon örülök hogy láthattam játszani ezt a csapatot.

  4. #274
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Amivel a Barca 2bl-t meg 3 ligát nyert az már a múlté. Nagyszerű taktika volt de de már le vannak védekezve. Tologatják a labdát 30 méterre a kaputól. Nem az a szép amit a barca csinál hanem az ahogy a nagyok levédekezik őket. Ezzel a taktikával a barca már soha semmit nem fog megnyerni. A racig santander meg a sporting gijon ellen talán még fognak tudni meccset nyerni. Tegnap gyönyörű volt a játék amit csinált a chelsea 10 emberrel. Szerintem még a kupát is elvesztik a bilbao ellen!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #275
    Tag Pavert avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Magyarkanizsa
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amivel a Barca 2bl-t meg 3 ligát nyert az már a múlté. Nagyszerű taktika volt de de már le vannak védekezve. Tologatják a labdát 30 méterre a kaputól. Nem az a szép amit a barca csinál hanem az ahogy a nagyok levédekezik őket. Ezzel a taktikával a barca már soha semmit nem fog megnyerni. A racig santander meg a sporting gijon ellen talán még fognak tudni meccset nyerni. Tegnap gyönyörű volt a játék amit csinált a chelsea 10 emberrel. Szerintem még a kupát is elvesztik a bilbao ellen!
    Igazad van abban, hogy tologatják a labdát 30 m-re a kaputól, de ha a tizenhatoson belül van 10+1 ember akkor nagyon nem lehet mást tenni, csak megpróbálni valahogy egy kis rést csinálni vagy kihúzni az ellenfelet. Viszont nem értek veled 1et abba, hogy hogy lehet neked szép az a foci amit a Chealsea csinált tegnap (igez eredményes volt nekik). Meg nem csak a tegnapi meccsre mondod hogy szép volt, hanem ahogy levédekezik őket. Nekem mindegy, nem érdekel különösebben a Barca, csak a véleményem irtam le. Nem vitatkozni akarok, csak nagyon szúrja a szemem a sok fikázó, akik oly sokat ért hozzá

  6. #276
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Pavert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van abban, hogy tologatják a labdát 30 m-re a kaputól, de ha a tizenhatoson belül van 10+1 ember akkor nagyon nem lehet mást tenni, csak megpróbálni valahogy egy kis rést csinálni vagy kihúzni az ellenfelet. Viszont nem értek veled 1et abba, hogy hogy lehet neked szép az a foci amit a Chealsea csinált tegnap (igez eredményes volt nekik). Meg nem csak a tegnapi meccsre mondod hogy szép volt, hanem ahogy levédekezik őket. Nekem mindegy, nem érdekel különösebben a Barca, csak a véleményem irtam le. Nem vitatkozni akarok, csak nagyon szúrja a szemem a sok fikázó, akik oly sokat ért hozzá
    Ezzel kb azt mondod hogy az ellenfélnek teret kéne adni ,hogy hagy játssza a barca a játékát amivel végigverte a világot. Épp ez a lényege az egésznek, hogy nem adnak nekik teret a játékra, a taktikájuk mehet a levesbe, keresni kell másikat mert ez már 1ft ot nem ér.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #277
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amivel a Barca 2bl-t meg 3 ligát nyert az már a múlté. Nagyszerű taktika volt de de már le vannak védekezve. Tologatják a labdát 30 méterre a kaputól. Nem az a szép amit a barca csinál hanem az ahogy a nagyok levédekezik őket. Ezzel a taktikával a barca már soha semmit nem fog megnyerni. A racig santander meg a sporting gijon ellen talán még fognak tudni meccset nyerni. Tegnap gyönyörű volt a játék amit csinált a chelsea 10 emberrel. Szerintem még a kupát is elvesztik a bilbao ellen!
    LoL,te miröl beszél,ugyanugy ök a legjobbak,az,hogy most a Chelsea kiverte öket,nagy dolog.Nem a Chelsean mulott az egész hanem a Barcán,azon,hogy kihagytak minden ziccert(4 kapufa)+ a 11-est.
    Nem focizta le öket 5éve senki,még a Reál sem,csak beállnak sündisznóba azt lesz ami lesz.
    Majd ha valamilyen csapat ki mer ellenük állni játszani,akkor elismerem,hogy legyözték öket taktikailag,de addig amig mindenki ugy megy ki ellenük,hogy csak ne kapjunk gólt és elöre rugdossák hátha lesz valami addig nincs miröl beszélni.
    Ök is emberek nem gépek.

  8. #278
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet Pavert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak egy pár mondat a Barcáról... nem is az a legrosszabb, hogy kiestek, hanem, hogy most a világ összes ellendrukkere nekik esik, gyalázkodik, undorító. Valamiért rengetegen utalják őket, és most a sok jelentéktelen ember kiéli magát, mintha ezzel most valami nagyon igaz és derék tettet hajtana végre. Eleve azt sem értem, hogy hogy lehet a totális futballt utálni, hisz végül is amit játszanak az maga a foci, es mindenki valami olyanra törekszik, mint amit ők játszanak, nem értem hogy lehet ennyire gyűlölni ezt a csapatot. Én Ajaxos vagyok, de ami szép az szép! A Barca ultrafocit játszik, bár van hogy túlerőltetik, és az is igaz hogy hátrányuk, hogy alacsony játékosokból állnak, de mindezek ellenére ennél jobbat, akkor se nagyon lehet összehozni szerintem. Ráadásul, ami még szimpatikus bennük, hogy szerintem a játékosok többsége megmaradt sportembernek, nem kurvult el (annyira) a sok pénz és médiaszereplés ellenére, mint sok más csapat sok más játékosa. Remélem marad Guardiola, még ha tanulva a mostaniakból a taktikájukon picit változtatniuk is kell, mert szerintem más edzővel elveszne sok tehetség. Szóval nekem most attól függetlenül, hogy AJAX drukker vagyok szar, amiket olvasni a fórumokon olyan emberek szájából, akik nem tudják értékelni azt amit ez a csapat idáig játszott, és remélem még fog is. Én mindenesetre nagyon örülök hogy láthattam játszani ezt a csapatot.
    +1111

  9. #279
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Jövőre majd a JUVE és nem kell ilyen topic...

  10. #280
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Pavert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak egy pár mondat a Barcáról... nem is az a legrosszabb, hogy kiestek, hanem, hogy most a világ összes ellendrukkere nekik esik, gyalázkodik, undorító.
    Ugyan ez megy, ha a Real kap ki. Elvégre ha ők a legnagyobbak, akkor ne legyenek porcelánból, és viseljék el a kritikát..

    Én nem a csapat miatt utálom őket, hanem a drukkerek miatt, mert igaz,hogy a játékosok szerények(úgy ahogy..), de a szurkolók el vannak szállva maguktól, és ha megvernek valakit, akkor ők is ugyan úgy fröcsögnek...Győztesként szerintem meg ez az undorító, igazán kijárt nekik már 1-2 pofon.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •