Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (45) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Chocolate Poker - Elmaradt rake race kifizetések és ami a háttérben van


  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hat ezt csak igy tudom jellemezni:

    ...

    ...

    ...

  3. #3
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Néha a testi kényszer a megfelelő megoldás. Bizonyos helyeken bizonyos emberek szerintem kevesebb pénzért is...

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néha a testi kényszer a megfelelő megoldás. Bizonyos helyeken bizonyos emberek szerintem kevesebb pénzért is...
    LOL, gondolod a "befektetői körhöz" itthon bárki hozzá mer majd nyúlni...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néha a testi kényszer a megfelelő megoldás. Bizonyos helyeken bizonyos emberek szerintem kevesebb pénzért is...
    Szerintem a "néhány, a magyar szerencsejáték iparban jártas üzletember" magyarra lefordítva néhány maffiózót jelent. Úgyhogy szerintem az ő esetükben ez a megoldás kapufa lenne.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A többi online pókerterem is hasonló arcok birtokában van. Aztán lehet csodálkozni, hogy miért is a bizalmatlanság a pókerrel szemben...

  7. #7
    Tag oTBo avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Elöljáróban közlöm,nekem nem ragadt be pénzem a Chocolate Pókeren.
    És csak egy kérdésem lenne, a PA ezzel a pár soros szösszenettel lezártnak tekinti az ügyet? Mert szerintem az minden lenne, csak korrekt nem!

  8. #8
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a "néhány, a magyar szerencsejáték iparban jártas üzletember" magyarra lefordítva néhány maffiózót jelent. Úgyhogy szerintem az ő esetükben ez a megoldás kapufa lenne.
    inkább öngól
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  9. #9
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet oTBo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elöljáróban közlöm,nekem nem ragadt be pénzem a Chocolate Pókeren.
    És csak egy kérdésem lenne, a PA ezzel a pár soros szösszenettel lezártnak tekinti az ügyet? Mert szerintem az minden lenne, csak korrekt nem!
    szerinted mi volna a korrekt?
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  10. #10
    Tag enron avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    Idézet oTBo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elöljáróban közlöm,nekem nem ragadt be pénzem a Chocolate Pókeren.
    És csak egy kérdésem lenne, a PA ezzel a pár soros szösszenettel lezártnak tekinti az ügyet? Mert szerintem az minden lenne, csak korrekt nem!
    Előljáróban annyit, hogy ebben az ügyben nem vagyok érintett, az FTP-ben és az EUROLINX-ben viszont igen.
    Mi lenne a korrekt? Szerinted mit tud tenni ebben az ügyben vagy bármilyen hasonlóban? Nyilván semmit, csak egy affiliate és nem több, ez még mindig szürke zóna, kihez fordulna, milyen szervhez, kin követelné? És ha követelhetné akkor hogyan szerezne érvényt a követelésének? Nyilván egy "magyar" cég volt az egész mögött.
    Ilyen a póker, ehhez hozzá kell szokni, lesznek ennél még mocskosabb dolgok is sajnos az elmúlt pár évet visszanézve.
    Az egész ipar a bizalomra épül, mint a világ pénzügyi rendszere

    off : azért arra kiváncsi lennék, ha holnap a játékosok legalább 50%a cashoutolni akarna bármelyik teremből/hálózatból, de lehet ez a legnagyobb terem, a PS vagy a PARTY/BWIN akkor mi történne? Kétségem sincs affelől hogy összedőlne bármelyik cég, mint egy kártyavár pár nap alatt.
    on : a lepényhal megy elől, a reményhal meg utoljára
    "A kártyások sosem halnak meg, csak másik asztalnál próbálnak szerencsét"

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •