Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (45) összesen
  1. #31
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet weeee7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még az accomon lévő pénzt sem kaptam vissza, kicsit igazából már le is mondtam róla, miután a support már abszolút nem válaszol a leveleimre. Ezek után csak annyit remélek, hogy ez a terem teljesen tönkremegy és eltűnik.
    En ugy tudtam h minden Akademias jatekost kifizettek...

    de akkor ez igy sick...

  2. #32
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En ugy tudtam h minden Akademias jatekost kifizettek...

    de akkor ez igy sick...
    weeee7 nem a Pókerakadémia alatt volt regisztrálva. Ennek ellenére mikor hozzánk fordult az ő ügyében is próbáltunk segíteni, hiszen ő is a közösség tagja.

  3. #33
    Tag weeee7 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weeee7 nem a Pókerakadémia alatt volt regisztrálva. Ennek ellenére mikor hozzánk fordult az ő ügyében is próbáltunk segíteni, hiszen ő is a közösség tagja.
    Ezt megerősíthetem, hogy így volt, ezúton is köszönöm a segítséget.

  4. #34
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ezt komolyan kérdezed nem tudom hol éltél az elmúlt X évben, de tuti nem itthon...
    Nyilván ez a befektetői kör busás hasznot remélt ebből az egészből, miután ez nem így lett minden $ amit "feleslegesen" kéne kifizetni olyan mint egy foghúzás...
    Értem mire gondolsz, evvel egyetértek. Itthon éltem és ez megy mindenhol ez így van, csupán úgy gondolom nem lehetnek acélos figurák. Legalábbis az a néhány ember akinek közvetlen köze van a promócióhoz és a hazudozáshoz a chocolate poker részéről.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    nem vagyok érintett, hála az égnek, sőt, eddig mindenhonnan ki tudtam szedni azt a pár játékdollárt, de:

    Nem lehet jogi útra terelni? Tényleg ennyire szürke/fekete zóna az egész online póker, hogy egy normális szerződést nem lehet érvényesíteni? Jogállamban élünk! Minden affil szerződésetek csak úgy puszira van és nem tudjátok behajtani a jogos követeléseteket? Szerintem best practice-t nem tőlünk kaphattok, hanem más affil oldaltól és gondolom (remélem) ismeritek a piacot annyira, hogy nem csak 2+2, pókerarcok és akadémia a látókörötök, hanem vagy 100 affil oldal. Ha pedig ismertek ennyit, akkor ott is az a tapasztalat, hogy mindenki bebukja ha egy terem nem fizet, lenyelitek a békát és kész?
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Ez, és hasonló ügyek miatt nem csodálkozom, amikor tehetséges pókeresek nem vállalják a profivá válást, és inkább más "hétköznapibb" pénzkereseti lehetőséget választanak végleges és hosszútávú megélhetésük reményében.

    Amikor sokan közülünk negatívan ítélik meg egy ország onlinepóker-legalizációs törekvéseit, akkor emlékezzenek ezekre az esetekre. Jobb szürke zónában szürkén (adózás nélkül) játszani, vagy jobb lenne legalább a jog elvi biztonságában játszani és mellette adózni?

    Bocs, ha kicsit eltértem a fő iránytól.

  7. #37
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    a tavalyi februari csoki poker rakerace topikjaban az osszes hozzaszolasom ki lett moderalva. emlekszunk ugyebar a szitura? arra is felhivtam a figyelmeteket hogy hetekig nem volt ervenyes licensuk (!!!!!) es aki teheti vegye ki a penzet. ez mind kimoderalva. szoval az adminok tudtak hogy valami nagyon nincs renden, de hat ahogy irjatok ebben a cikkben a csoki poker nektek mar honapok ota tartozott es ugye ti inkabb valasztottatok az o oldalukat mint a forumtagokat, csakhogy megkapjatok a ti penzeteket.. ez van..

  8. #38
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet bobesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a tavalyi februari csoki poker rakerace topikjaban az osszes hozzaszolasom ki lett moderalva. emlekszunk ugyebar a szitura? arra is felhivtam a figyelmeteket hogy hetekig nem volt ervenyes licensuk (!!!!!) es aki teheti vegye ki a penzet. ez mind kimoderalva. szoval az adminok tudtak hogy valami nagyon nincs renden, de hat ahogy irjatok ebben a cikkben a csoki poker nektek mar honapok ota tartozott es ugye ti inkabb valasztottatok az o oldalukat mint a forumtagokat, csakhogy megkapjatok a ti penzeteket.. ez van..
    Kedves bobesz, arra kérünk, olvasd el a cikket még egyszer egy kicsit figyelmesebben. A Póker Akadémia nem kapta meg a saját jutalékát. A tárgyalások során egy idő után felajánlottuk azt is, hogy lemondunk jutalékunkról annak érdekében, hogy a játékosok pénze hiánytalanul kifizetésre kerüljön.

  9. #39
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Nem vagyok érintett az ügyben.
    Gondolkodtam, hogy regisztrálok, de olvastam a fórumon, a problémákat, könnyű szívvel lemondtam róla.

    Én már rég elfelejtettem az egész Csoki termet. Itt viszont most korrekt tájékoztatást adtak a helyzetről.
    Tehát, nem kell dobálni a sarat az akadémiára. Megtették azt amit tudtak, de ha valaki nem akar fizetni, akkor ott nincs mit tenni. Persze, a saját pénzüket is próbálták megszerezni, nem csak az oldal játékosainak lóvéját, ezért nem vetek követ rájuk. Sőt!

    Egyikőjüket sem ismerem, nem tudom, hogy hányan tulajdonosok az akadémiában, azonban jól csinálják a dolgukat.

    Zoleee-val (sose tudom, hogy hány "e" betűt kell írni, hogy helyesen körmöljem le a nevét) beszéltem párszor telefonon, és mellékesen említettem neki, egy problémámat, mire Ő önként (nem én kértem rá) felajánlotta, hogy segít az ügyben. Utána is nézett a dolgoknak, bár számomra nem történt pozitív fejlemény. Azonban ez nem az Ő hibája.
    Ezek után, felhívott telefonon (a saját költségén) és elmondta, hogy mit tett az ügyben. Tette mindezt úgy, hogy sosem találkoztam vele az életben, annyit tudok róla, amit a blogjában közzétett önmagáról. Én pedig "csak" egy akadémia tag vagyok.

    Tehát van itt segítő szándék is.

    ...míg kimegyek a piszoárra, ott merem hagyni a kisfröccsöm az akadémia adminjai mellett!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez, és hasonló ügyek miatt nem csodálkozom, amikor tehetséges pókeresek nem vállalják a profivá válást, és inkább más "hétköznapibb" pénzkereseti lehetőséget választanak végleges és hosszútávú megélhetésük reményében.

    Amikor sokan közülünk negatívan ítélik meg egy ország onlinepóker-legalizációs törekvéseit, akkor emlékezzenek ezekre az esetekre. Jobb szürke zónában szürkén (adózás nélkül) játszani, vagy jobb lenne legalább a jog elvi biztonságában játszani és mellette adózni?

    Bocs, ha kicsit eltértem a fő iránytól.
    OFF
    Jobb lenne adózni a fehér zónában csak épp nem 43%-ot és nem ezeknek. Szerintem 20-25%-al mindenki aki ebből él boldogan kiegyezne.
    ON
    Utoljára módosítva: OldRknight által: 2012. 04. 26. 11:02

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •