Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (74) összesen
  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Akkor lehet PSre küldeni a $-t?

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet qweewq eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor lehet PSre küldeni a $-t?
    Először jöjjön össze a kitűzött összeg, utalást majd utána intézzük. A PS-re is jöhet de meg kell oldani, hogy valaki legyen a pénztáros aki PS-en fogadja a PS-es téteket és MB-re tudja nekem utalni.

    Röviden jelezd itt ha be kívánsz szállni és majd csak megoldjuk valahogy.

  3. #23
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Melyik teremben játszanál? Érdekelne minden részlet, hogy milyen hálózatban / teremben tervezel (hogy biztosan a legjobb bónuszt szedd).

    Ha arról lenne szó, én tudnék biztosítani rá accot is (hogy legyen fd), gondolom ezzel együtt pénztárossá is válnék. És persze ha minden stimmel, akkor a maradék 15%-ot is "tartom".

    Van MB-n lóvém rá, megállapodás esetén akár azonnal intézhető a kezdés. A rollt teljes egészében biztosítom szükség esetén, ha kell hozzá acc is. A többiek meg utalnak közben amikor tudnak MB-n és úgy lesz meg a %-uk. Remélem, h nem fogalmaztam túl zavarosan.

    Könyvelésben, utalgatásban elég jó vagyok.

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    nem tudom mennyi van még, de megvettem. viszont csak starson tudom utalni vagy netelleren ha eurós vagy

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 03.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Ha maradt még 5%ot én is vennék.

    Közben látom, hogy V.Peti beelőzött, azért nem törlöm, hátha... Nekem jó MB is

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Én csak Mb-n tudok utalni majd az adatokkal irj Wallsh.

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet Chryss85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik teremben játszanál? Érdekelne minden részlet, hogy milyen hálózatban / teremben tervezel (hogy biztosan a legjobb bónuszt szedd).

    Ha arról lenne szó, én tudnék biztosítani rá accot is (hogy legyen fd), gondolom ezzel együtt pénztárossá is válnék. És persze ha minden stimmel, akkor a maradék 15%-ot is "tartom".

    Van MB-n lóvém rá, megállapodás esetén akár azonnal intézhető a kezdés. A rollt teljes egészében biztosítom szükség esetén, ha kell hozzá acc is. A többiek meg utalnak közben amikor tudnak MB-n és úgy lesz meg a %-uk. Remélem, h nem fogalmaztam túl zavarosan.

    Könyvelésben, utalgatásban elég jó vagyok.
    Ha jól értem akkor vállalnád a könyvelést. Számomra ez megfelelő lenne. Az Entraction hálozat REDBET termetét néztem de nem tudom mennyire volna biztonságos alternativaként jöhet szóba egy Ongame terem. Az accountot szeretném megtartani az együttműködés után is.

  8. #28
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom mennyi van még, de megvettem. viszont csak starson tudom utalni vagy netelleren ha eurós vagy
    Mivel PS-ről nekem is le kell utalni MB-re ami nem megy csak ha raket termelsz ezért pénztáros közbeiktatása is szükséges. Emiatt az MB-s utalás preferált.

  9. #29
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet wallsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól értem akkor vállalnád a könyvelést. Számomra ez megfelelő lenne. Az Entraction hálozat REDBET termetét néztem de nem tudom mennyire volna biztonságos alternativaként jöhet szóba egy Ongame terem. Az accountot szeretném megtartani az együttműködés után is.
    Igen, vállalnám a könyvelés részét. De a PS-ről pénzkimentést nem. Nem játszok PS-en. Party-ról tudok kimenteni olyan pénzt, amit inter-account transferrel küldenek.

    De majd skype-n megbeszéljük, hogy mi hogy megy, mert nem vagyok otthon a stake-lésben.

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Eddig:

    tRomf29 5% PS
    rockett 5% MB
    wakerbab 5% MB
    L.T. 5% PS
    geebacsi 15% MB
    Chryss85 15% MB
    V.Peti 50% PS
    ----------
    tartalékok:
    Goldholdem 5% MB

    Mivel a PS utalás nem megoldott még továbbra is fogadok foglalásokat. Ha nem lesz megoldott a PS utalás a MB foglalások előrelépnek.
    Utoljára módosítva: wallsh által: 2012. 04. 27. 12:46

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •