Oldal: 26 / 34 ElsőElső ... 162425262728 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (339) összesen
Like Tree1Likes

Téma: AK poker klub

  1. #251
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 29.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Szerintem az oldal fut csak minket nem tudnak beléptetni. Ismerős neveket látok a listán ahogy eddig is. Írtam a supportnak én is,10 órától vannak.Várok.

  2. #252
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Azt nem mondták, hogy melyik hétfőre lesz "normally" a működés... Ami ebben a teremben működik programozói szinten az azért enyhén szólva is nevettséges. Mintha idióták gyülekezete lenne. A legutolsó frissítésnél például elfelejtették beállítani, hogy több asztalos játéknál az új asztalt az előző asztalra beállított méretben nyissa, így minden asztalt újra le kell kicsinyíteni. Ez nem tűnik fel senkinek? Vagy nem tesztelik a softot emberrel? Biztos vagyok benne, hogy ennek a kijavítása 5 perc lenne, de több mint 1 hónapja így fut a kliens. Másik alkalommal meg 3 db nl10-es 6 max asztal volt összesen fő műsoridőben, mivel nem adott a soft üres asztalokat. Félórát írogattam a szápportnak a helyzetet, de nem értették az istennek sem, pedig ehhez aztán nem kell doktorátus. A végén írták, hogy ez így normális..., itt ki is léptem az onlány csettből, mert olyan volt, mintha egy szellemi fogyatékosnak próbáltam volna elmagyarázni a szorzótáblát. Ahhoz persze van eszük, hogy az RNG-t megbuherálják...

  3. #253
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 29.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Reggel írtam nekik de azóta még válaszra sem méltattak...

  4. #254
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 28.
    Hely
    Gheorgheni
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Mióta leállt a kliens kb 4 mailt írtam nekik, egyre sem válaszoltak. Én már lassan lemondtam a rollomról....

  5. #255
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Amugy regelni sem lehet (nem mintha szerettem volna, csak kivancsi voltam)! Nem szeretnek veszmadar lenni, de sztem annyi a rollnak! Az akademia adminja is par napja megigerte, hogy utanajar a dolognak, de nem jelentkezik! Az is erdekes, hogy amikor reklamoztak a termet, csabitottak mindenkit, hogy ilyen ****a meg olyan ****a, de amikor szakitottak veluk (gondolom rajottek valamire, vagy tudtak valamit, esetleg penzugyi dolgok is allhattak a hatterben), senkit sem figyelmeztettek, hogy vigyazzunk. Vagy legalabb kiadtak volna egy kozlemenyt, hogy biztonsagosabb kivenni a penzt es lelepni...

  6. #256
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Szerintem az akadémia nem azért vette le a kínálatából az ak pokert, mert valami problémát látott a teremmel kapcsolatban, hanem mert nem kapta a játékosok után azt a dealt, amit kellett volna. (aztán majd kijavítanak, ha nem így volt) Természetesen mivel az ő ajánlatukra kezdtünk el játszani itt, úgy érzem kötelességük utánanézni, hogy mi történik, illetve eljárni az érdekünkben, mivel ha én mint kereskedő forgalmazok valamit, később is vállalom a felelősséget a termék vagy szolgáltatás után, amit ajánlottam.

    Az a dühítő az egészben, hogy csak mi nem tudunk játszani, más termekből tolják tovább. Egyébként nem értem az ENET terem rendszerét. Én eddig úgy vettem, hogy a különböző termek egy kézben vannak, csak a dizájnban különböznek egymástól. Ebben az esetben viszont az összes teremnek be kellett volna zárnia...

  7. #257
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    A "penzugyi dolgoknal" gondoltam arra, amit irtal. Ha meg tenyleg nem fizették ki a deal-t, tenyleg jo lett volna egy figyelmeztetes, hogy "ezek utan mindenki jatsszon a sajat felelosegere". Egyszer erdeklodtem egy rakeback lehetosegrol egy kulfodli site-on. Azt a valaszt kaptam, hogy "nem ajanljuk a befizetest, mert a rakeback kifizetese a partnerunknel bizonytalan, de szivesen segitunk mas terem kereseseben". Tetszett ez a hozzaallas!
    Amugy a mostani helyzetert nem az Akademiat okolom, mert sztem miota szakitottak veluk, nem is foglalkoztak a tovabbi dolgaikkal. A korai figyelmeztetes hianyolom! Basszus, ugy beszelek, mintha eluszott volna a penzunk. Pedig nem...meg nem...

  8. #258
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Szerintem nem csak az AK Pokert érinti a dolog. Abból gondolom, hogy folyamatosan nézem a játékosszám adatokat, és általában a szokásos létszám fele - két harmada ül benn az asztalokon. Végignéztem az előbb is asztalokat, és az ismerős regek közül mindössze egyet láttam benn ülni. Pedig ilyentájt a limiten nyolcan- tízen biztosan szoktak lenni.
    Szóval csak az AK Poker kiesése nem indokolna ekkora létszám csökkenést. Főleg, hogy szerintem a hálózat kisebb termei közé tartozott, legalábbis én nagyon ritkán futottam össze másik AK Pokeres játékossal.
    Bízzunk a legjobbakban.

  9. #259
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 29.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Nekem sem válaszolnak!!! Ismételten felkérném a legnagyobb tisztelettel az Adminokat legyenek szívesek kideríteni mi folyik itt!A póker türelemre tanít bízom benne, hogy ez itt is meghozza a gyümölcsét. A teljes rollom bent van.
    Utoljára módosítva: csadorvadasz által: 2012. 05. 02. 19:10

  10. #260
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 29.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Igy van Triccianus, bízzunk a legjobbakban. Mást nem tudom mit tehetnénk.
    Utoljára módosítva: csadorvadasz által: 2012. 05. 02. 19:59

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •