Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 10.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás ALCU01 staking

    Sziasztok Akadémiások!

    Pókerakadémián kevésbé, a másik magyar oldalon ismert és régi motoros vagyok. 34 évesen a gambler múltam okozta gödröt temetem be már évek óta a póker segítségével több-kevesebb sikerrel.

    Bwin (ill. Ongame) NL20 és NL30 asztalokon lehetett találkozni velem az elmúlt 2 évben ugyanezzel a nick-kel. 1,5 évig stabil nyerő tudtam lenni breakeven vagy bukó hónap nélkül, de az utóbbi fél évben nagyon nem megy. Biztosan sok akadémiással játszottam már közös asztalokon, és érzem hogy nem sok respektem van sok regular szemében (weak a játékom, csak szerencsém van stb.), de ezzel nem tudok, és őszintén szólva nem is igazán akarok bármit is kezdeni. A játékom elsősorban a halak kizsákmányolására és az alkalmazkodásra épül. Játszottam 4-6 asztalon rengeteget jegyzetelve, majd később ezekre a jegyzetekre építve, de sokat toltam 12 asztalos darálót is.

    Az idei évem grafja:



    Uploaded with ImageShack.us

    Ez pedig az alltime bwin, 2 év alatt:



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    Amit keresek ill. kínálok:

    Bankrollra van szükségem, szám szerint 30 BI-re elsősorban NL30-ra, esetleg NL20-ra. A tőkére augusztus 13-ig van szükségem.

    Amit kínálok: 30% jutalék a nyereményemből 2 heti elszámolással és jutalék fizetéssel, majd aug. 13-án a tőke vissza. Minimum havi 30k hand lejátszását vállalom. Terem: bwin vagy 888.com.

    A körülményeim miatt eddig folyamatos cashout mellett (néha heti 2) és nagyon kockázatos brm-mel játszottam, és az utóbbi hónapok eredménytelensége miatt sajnos becsődöltem.

    Bármilyen kérdésre válaszolok akár itt, akár privátban. Ha szükséges, élő session megoldható.

    Alku - a nickemből adódóan is - lehetséges.

    üdv.
    Utoljára módosítva: ALCU01 által: 2012. 05. 04. 00:17

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 23.
    Hely
    Esztergom
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    hy ez mennyi összeget takar nem játszom cg,nem tudom mennyi a max beülő

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 10.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Hello!

    30 BI az $900 NL30-ra ill. $600 NL20-ra. Mivel sokszor vegyesen szoktam játszani a legjobb asztalokon, ezért NL30-ra való rollt preferálnám elsősorban. A 30 BI a kockázatok alacsony szinten tartásához és a nyugodt játékhoz kell(ene).

  4. #4
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    hi! és tanulni és fejlödni is szeretnél vagy hasonló módon grindelni mint eddig?

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 10.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Hello!

    Egyértelműen tanulás és fejlődés. Ezekben sajnos nem jeleskedtem az utóbbi időben. Előtte nagyon is, de egy ideje valóban nem...

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hozzászólások
    191

    Alapbeállítás

    Szia!
    Itt sajnos nincs jogosultsagom Pm kuldesre, de a masik oldalon irtam. Beszeljunk par szot skypeon!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •