Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 05. 03

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 05. 03

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:6 fõ
    Pozició:UTG
    Kis vak:$0,5
    Nagy vak:$1
    Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor UTG-ből $3-ig emelsz. A hívásodat kizárólag a számodra ismeretlen SB adja meg (12 leosztásnyi adatod van róla, ez alapján 30/10-et látsz a HUD-on), mindenki más dob. A flopra A73 lapok érkeznek, ellenfeled passzal nyit, te $5-ig cbetelsz. A kisvak ekkor $12-ig visszaemel. A partit ellenfeled $90-ral kezdte, te ennél többel. Mit teszel?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    68% Call eddig...

    Én a dobás mellett vagyok, indokaim:
    1. Ismeretlen ellenfél, NL100-on vegyük kompetensnek.
    2. Nagyjából normál UTG laptartomány aljával emeltem, erre kapok egy c/raise-t floppon. Vélhetően az UTG emelő tartománnyal az ellen is tisztában van, és tudja, hogy simán lehet nálam A. Mégis c/raise. Mi lehet nála?

    a) Jobb A, vagy 2 pár, vagy set: verve vagyok, javulásra kicsi az esély. Ez a legvalószínűbb.

    b) valamilyen húzó, vagy combó 7-sel? Miért c/raise-eli? Ha már agresszívan akarja megjátszani OOP, akkor donk félblöff, hátha kézbe párral emeltem UTG és az A miatt dobok. Ráadásul ahogyan megy előre a parti, úgy értéktelenedik el a lapom és közben egyre több pénz kerül a kasszába. Ez így nem túl jó kombináció.

    c) blöfföl, reméli nincs A nálam, és nála van pl. egy kézbe pár. Ilyet se csinálnék túl gyakran egy ismeretlen ellen, tegyük fel, hogy ő is így godolja.

    Szóval a) valószínű, b), c) jóval kevésbé.

    Kíváncsi lennék, hogy a megadók hogyan gondolkodnak?

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    hu de szar ez az uj fórum.. vagy csak én látok valamit rosszul? Szóval én pl megadó voltam mert fish vagyok.. meg hát akkor nem kéne A10-el preflop bejönni ha itt dobunk nem? vagy milyen flop kell ahhoz hogy megadjunk vele? Ha meg kompetens a pali miért nem emel vissza ilyen ak ,aq,aa, stb. szerű lapokkal preflop? szóval csak úgy van értelme ennek a licitnek ha vagy 77 és 33 vagy huzó valami párral esetleg totál blöff A-t sugalva ami simán benne van egy sh asztalon és az utóbbi esetek jóval többet fordulnak elő mint a set.. szóval nem tudom bár én sng játékos vagyok..

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Ismeretlen ellenfél, NL100-on vegyük kompetensnek
    Idézet pokeradmin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...12 leosztásnyi adatod van róla, ez alapján 30/10-et látsz a HUD-on...
    szerintem ne vegyük kompetensnek
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás -

    megadáshoz kevés, visszaemeléshez kevés. hozzátéve hogy ismeretlen a pali, így ez "ízi" fold. dobatni nem hiszem hogy tudnánk. az hogy mi kompetens, tök mindegy, mert akkor is szarban vagyunk AT-zel, lehet akár blöff is nála, de attól még nem rossz a dobás. szerintem.
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2012. 05. 04. 18:03 Oka: csak

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    lehet, hogy "Ax"-el visszakérdez, lehet, hogy gyenge c/r fd-val. ugyan lehet két pár, set is, de azért lehet, hogy ránéznék a turnre, még bdfd-nk is van.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Szentlőrinc
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Nekem ez a lap itt easy fold. Nem szeretek egy ismeretlen játékos ellen határeset szituációkba hozni magam.
    Azoktól kérdem, akik callra nyomtak, hogy hogyan játszanának tovább turnon? Riveren?

  8. #8
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet barko20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez a lap itt easy fold. Nem szeretek egy ismeretlen játékos ellen határeset szituációkba hozni magam.
    Azoktól kérdem, akik callra nyomtak, hogy hogyan játszanának tovább turnon? Riveren?
    hát én spade turnön, kisebb betet nyilván calloznék, T turnön még a raise is megfordulna a fejemben, mert szerintem ő bármilyen Aces up-pal tönkremenne, diamond turnön biztos dobnék, blank turnön pedig elgondolkodnék, hogy miért nem dobtam floppon.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #9
    Tag weeee7 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    A dobás szerintem túl gyenge, így bdfd-vel én a callra hajlok inkább.
    crazy3317 and MrCharger426 like this.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Passzal nyit? Csekkelve dob vagy dobva csekkel?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •