Oldal: 34 / 246 ElsőElső ... 2432333435364484134 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 331 - 340 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #331
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Idézet 1Tim6:10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HUD options ---> Config properties ---> No hero HUD vedd ki a pipát
    Köszi az megvolt, mostmár jó, csak valamiért késéssel indult. 30hand felett mutatja statot hm-em, és amikor mindenkiről 60hand volt, nekem akkor jött be a hud 30handről, amit nem értek, de legalább jó

  2. #332
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    elég sok bugról irtatok. mennyire használható már a hm2?

  3. #333
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Megvettem a HM2-t és egész jól ment pár napig, habár elég lassan indult. Főleg az zavart, hogy elindul és utána felugrik egy kis ablak, ahol beolvassa a handjeimet. Ez mindenkinél van?

    Nagyobb gond, hogy eltűntek bizonyos napok eredményei. Megnéztem a HM2Archve foldert és gyakorlatilag üres az utolsó pár nap megvan, meg tavalyról 2. Magában a HM2 több nap szerepel, de hiányosan.

    Másnak volt ilyen? Újra kell importálnom a handeket a HM1-ből?

  4. #334
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Sziasztok segítséget szeretnék kérni!

    Hm 1 et használtam megvettem a hm2 -t és Hm1 et azóta nem tudom használni azt írja regisztrációs hiba stb.
    Vissza lehet állítani hm1 -t valahogyan működő képes állapotba?
    Ez az egyik kérdésem.

    Másik problémám: hm2 be van állítva a leírtak szerint viszont a HUD cashgame asztalnál ha kettő van megnyitva akkor ugrál .. ha egyikre katintok másikon eltünik, továbbá egyiken megjelenik mindenki előtt másikon el van tolva össze-vissza es 6 max asztal esetében csak 3 stat van. Sng - és Turney asztaloknál meg sem jelenik.

    Ezért szeretném visszaállítani HM1 -t az legalább működött és egyszerűen kezelhető volt.


    köszönöm a segítséget előre is.

  5. #335
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Hát én még tuti nem térek át rá. A Tourney-knél a grafikonnál az EV vonal kb minden indításnál máshogy néz ki. Nagyon gáz. Várni kell szerintem még pár hónapot, hogy ezt a sok bugot kijavítsák.

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elég sok bugról irtatok. mennyire használható már a hm2?

  6. #336
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 27.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ha valaki már kérdezte akkor bocs! Azt szeretném megtudni, hogy a replayer-t miként tudnám rávenni, hogy alapból az első leosztással kezdjen, amikor a Replay All menü pontra kattintok!

    A segítséget előre is köszi!

  7. #337
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Újra kellett húznom a rendszert a gépemen, és nem tudom elindítani a HM2-t. "Holdem manager nannot connect to the PostgreSQL database server". Létezik rá valami egyszerű módszer hogy elinduljon ez a szar?

  8. #338
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    szia
    ha win7ed van megprobalhatnad,hogy kikapcsolod a/az vezérlőpult/rendszer es biztonsag/felh fiokok .beallitasok és..felügyelete és ott huzd legalurra.
    de ez csak tipp

  9. #339
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Köszi, de sajnos XP van felrakva, mert az volt kéznél...már azon gondolkozom, hogy újratelepítem az egészet, és max bukom az eddigi handeket...

  10. #340
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 27.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Idézet klagyi1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Újra kellett húznom a rendszert a gépemen, és nem tudom elindítani a HM2-t. "Holdem manager nannot connect to the PostgreSQL database server". Létezik rá valami egyszerű módszer hogy elinduljon ez a szar?
    Megkeresed a Postgre data könyvtárát valahol itt C:\Program Files\PostgreSQL\9.1 és lemented valahova. Ezután reinstall! Ha mákod van, akkor minden egyből megy, mert nem csapja felül a data könyvtár alatt lévő file-okat. Ha így nem megy, akkor:
    1. lépés Sajátgép jobb klikk kezelés
    2. Szervizek között postgre megkeresése és leállítása
    3. mentett data könyvtárral felülírni az uj data könyvtárat
    4. Szerviz indítása

    Ha a HM nem tud csatlakozni valami hasonló üzenettel "Acces denied connection to database" (nem biztos, hogy ez de valami hasonló), akkor:
    1. Ha nincs feltelepítve akkor fel kell rakni egy pgadmin nevezetű programot elvileg alapból felrakja az install
    2. Belépni
    3. Adatbázist megkeresni valami HM2 vagy ilyesmi
    4. Jobb klikk és valahol van egy role beállítási lehetőség és azzal kell variálni (arra már nem emlékszem, hogy mit, de kárt nem okozol ha mindenkinek minden jogot megadsz)

    Mindez persze csak akkor fog működni, ha nem sérültek meg az adatbázisok és azok táblái!
    Utoljára módosítva: kormost által: 2012. 05. 09. 15:19

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •