Oldal: 776 / 975 ElsőElső ... 276676726766774775776777778786826876 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.751 - 7.760 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #7751
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 24.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Hali!

    Engem is érdekelne. Mediolanumot felvettem skype-ra (zolt****).

  2. #7752
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    engem plz számoljatok bele ha nem vagyok online és majd küldöm a lét.

    Ha megvan érdemes lenne dropboxra vagy gdrive-ra fölrakni és akkor mindenki le tudja tölteni
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  3. #7753
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Felvettelek ezen a címen.
    Nekem mindegy, kinek az acc-ára megy a letöltés, dropboxot támogatom, utána ha kell valakinek, tudok FTP elérést adni a gépemről.

    szerk: a lengyel barát nem sithjarr véletlenül?
    Utoljára módosítva: Fellick által: 2012. 05. 05. 19:21

  4. #7754
    Tag Sim0nph0enix avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    175

    Alapbeállítás

    Milán én is had legyek ezen a véleményen,mint MRJ.Szerintem amúgy vedd meg,dobj egy határidőt,hogy meddig lehet csatlakozni kb+1 nap,vagy ahogy Te érzed úgyis a Te ötleted volt,és akkor ha megvan mondjuk 8 fő v 7 akkor annak megfelelően mindenki elküldi neked a lét.

  5. #7755
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Szeretnék én is csatlakozni a hyper-video vásárlókhoz.

  6. #7756
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet Sim0nph0enix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milán én is had legyek ezen a véleményen,mint MRJ.Szerintem amúgy vedd meg,dobj egy határidőt,hogy meddig lehet csatlakozni kb+1 nap,vagy ahogy Te érzed úgyis a Te ötleted volt,és akkor ha megvan mondjuk 8 fő v 7 akkor annak megfelelően mindenki elküldi neked a lét.
    +1
    így a legegyszerűbb

  7. #7757
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Saturday DUEL már ITM-ben, de még csak a 2. ITM szinten

    weaktight | Hand | AQs - No Limit Holdem Tournament

    Ellenfélről statok:
    SB: 69%
    BB: 77%
    3Bet: 16%
    Fold to 3bet: 33% (6)
    4Bet: 33% (6)
    Pre all-in nem láttam menni, de draw-kat és top párokat nagyon erősen betelt. Viszont többször is blöffbe fordította a lapjait.

    Én elég nit játékot játszottam, mivel nagyon rossz lapokat kaptam. Mivel az egész tornát 1 session-nek tekinti a HM, ezért nem tudok pontos számokat adni, de SB olyan 60-70% körül lehetett, BB pedig 30-40%, 3bet 10% alatt mindenképpen, minden 4bet-jére dobtam eddig (de egyik se volt all-in).

    Kérdés: vajon a push jó megoldás? Vagy 4bet shove esetén el kellett volna tudni engedni? Igazából a mutatott lap beleillett a felállított range-embe, mivel alacsony PP-re 22+ vagy ATo+-ra tettem.

    Ha esetleg irreleváns vagy hiányos infókat adtam meg, pls írjátok meg, hogy mi hiányzik még.

    Köszi előre is a választ.

    szerk:

    http://weaktight.com/4644865

    Az ellenfél ugyanaz, alapvetően azért light 3bet-eltem csak 3x helyett, hogy biztosan partiban maradjon. A flop mivel rettentően rossz nekem ezért úgy voltam vele, hogy a pot bet lesz a legjobb megoldás, mivel újabb kártyát nem nagyon akartam már látni a board-on és hátha egy draw vagy top pair-el visszatolja rám. Két pár esetén meg így járás van.

    Helyesen cselekedtem?
    Utoljára módosítva: Taz által: 2012. 05. 06. 08:38

  8. #7758
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Nagykálló
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    sziasztok
    szerintetek mi a legjobb játék 100% sb limp ellen amihez társul az hogy nem szeret flop előtt és flopon dobni és tegyük fel minket meg nem nagyon talál el a flop. Gondolok itt pl ara hogy 10-20BB milyen lapokkal lehet pusholni a limpre stb ...

  9. #7759
    Lelkes újonc sn4ke avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 07.
    Hely
    orosháza
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Kezdem az elején (hol máshol), indítottam egy blogot is, annak egy részét toltam be ide, remélem nem gond. Szóval:
    Feltöltöttem egy $80-as hatalmas összeget a PS-re április közepén, hogy a sok-sok órányi headsup fórumtopik, a stratégiákat boncolgató cikkek olvasása és videók többszöri újranézése után belevágjak a $1.5-ös szinten a turbó HUSNG-be.
    Most így 3 hét után azt kell mondjam, hogy nem jutottam se előre, se hátra. Mivel a melómból kifolyólag elég változatos időpontokban tudok szakítani időt a játékra, így lejátszottam kb 6-700 turbó HUSNG-t úgy, hogy már az utolsó héten nem is játszottam mert áttoltam a megmaradt bankrollt egy ismerősnek, hogy inkább pihenjek.
    Rendkívül rányomta a bélyegét a napjaimra az, hogy két szint között ugrálva ($1.5 - $3.5) gyakorlatilag nem termeltem semmit a VPP pontokat leszámítva. Elmegy úgy egy napból 6-7 óra, hogy vagy $20 plusszban, vagy $20 mínuszban vagyok, így most azt sem tudom mit csináljak mert az azt követő napok is ugyanígy telnek. Pihenjek egy kicsit, olvassak, tanuljak tovább? Passz, egyszerűen nem tudom mi hiányzik ahhoz, hogy akárcsak egy picit is de előre elmozduljak. Belekóstoltam 60-80 game erejéig a hiperturbóba is az alap NASH-táblázat segítségével de ott sem tudtam pluszt termelni ami a jó, hogy szerencsére mínuszt sem.... talán oda szeretnék visszatérni, eléggé érdekel a téma, ráadásul sokkal többen pörögnek ott, ahogy elnézem.
    Így visszanézve azt veszem észre, hogy zsinór 5-6 mák hasalás után is durván jó hidegvérrel tudom kezelni a helyzetet, nagyon megmaradtak bennem a tilt-tel foglalkozó cikkek. Most így belegondolva, úgy látom, hogy ez a pókerben jóval fontosabb dolog, mint azt sokan gondolják. ( Az az igazság, hogy az offline játékban is a tiltre került emberekkel szeretek a legjobban játszani mert a tripláját is ide tudja adni annak az összegnek, amit eredetileg terveztem de most nem ez a téma)

    Nos, hátha kapok tőletek valami segítséget, támpontot, hogy merre érdemes elindulnom vagy egyáltalán mihez kezdjek, hogyan és mivel elemezzem ki az eddigi játékomat, hogy hol lehet a bibi. Külön magántanulásra egyelőre nem tudok pénzt szánni sajnos, pedig tudom, hogy profi segítségre lenne szükségem - a lényeg, hogy komolyan szeretném belevetni magam a HUSNG-be de egyelőre majdnem nulláról. Most kb egy 200 dolláros bankrollal tudok újra nekirugaszkodni
    Nagyon örülök minden segítő szándékú hozzászólásnak, köszönöm, ha reagáltok rá!

  10. #7760
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hely
    Inárcs
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Érdekes parti(k)!
    játékos: gombon
    én: nagyvak
    játékos: preflop valamivel emel 10/20-on 60-ig
    én: AK (mindegy hogy off vagy suited) 180-ig emelek
    játékos: all in megy
    én: no most mit csináljak? 5. parti semmi info a játékosról (agresszív, passzív)
    zseton állás: játékos 1600, én 1400 chip
    ugyanez a szitu 77,88,99,1010,JJ,QQ,AQ-val mik lehetnek a helyes döntések (AA,KK természetesen call)
    én 1010,JJ,QQ,AK-val callon vagyok!
    ti hogy döntenétek?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •