Oldal: 385 / 709 ElsőElső ... 285335375383384385386387395435485 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.841 - 3.850 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #3841
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    otp-nél 60k huf a max amit enged, de ez minden nem otp-s kártyára igaz
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  2. #3842
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet moneybowl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    otp-nél 60k huf a max amit enged, de ez minden nem otp-s kártyára igaz
    Hát ez biz' nem igaz, én rendszeresen 70-75 felett vettem le, amikor úgy állt az árfolyam, hogy a €250 volt annyi.

  3. #3843
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ez biz' nem igaz, én rendszeresen 70-75 felett vettem le, amikor úgy állt az árfolyam, hogy a €250 volt annyi.
    Az OTP-s automata 100k-ra limitálja a más kártyákról való felvételt, nem 60k-ra!

  4. #3844
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ez biz' nem igaz, én rendszeresen 70-75 felett vettem le, amikor úgy állt az árfolyam, hogy a €250 volt annyi.
    Idézet Chryss85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az OTP-s automata 100k-ra limitálja a más kártyákról való felvételt, nem 60k-ra!
    akkor bocs a téves infóért, valószínűleg a 360 dolláros limitet lőttem ki akkor...
    trixilw: Ha elkezdesz Phil Ivey-val kicsapóst játszani, akkor egy idő után pontosan nullán fogtok mindketten végezni, pedig ő sokkal jobb játékos mint te.
    KIA PRO: Biztos lehetsz benne hogy nem fogunk 0 állni mert 100x szerencsésebb sok embernél.

  5. #3845
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Most nyitottam Moneybookers számlát és véletlenül HUF számlát nyitottam de úgy olvastam hogy amég nem volt pénzmozgás addig lehet módosítani de sehol nem találok hogy hogy tudom USD-re váltani. Illetve első befizetésnél szükséges valamit igazolni? Lakcím, személyi stb. vagy befizetek és már tolhatom is tovább a pénzt pókerre?

  6. #3846
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Zolido eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Most nyitottam Moneybookers számlát és véletlenül HUF számlát nyitottam de úgy olvastam hogy amég nem volt pénzmozgás addig lehet módosítani de sehol nem találok hogy hogy tudom USD-re váltani. Illetve első befizetésnél szükséges valamit igazolni? Lakcím, személyi stb. vagy befizetek és már tolhatom is tovább a pénzt pókerre?
    Az előző oldalon van a válasz.

    Bal oldalt kattints az "Email support"-ra, majd a "My Profile"-ra, és ott válaszd az "I want to change the currency of my Skrill (Moneybookers) account".

  7. #3847
    Újonc YESSICA7 avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 14.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Sziasztok!Lenne egy kérdésem 15 napja utaltam ki MB-ről és még midig nincs az OTP-nél a számlámon!
    Másnál volt már ilyen,h ennyi idő telt el mire megérkezett a pénze?

  8. #3848
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Zolido eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Illetve első befizetésnél szükséges valamit igazolni? Lakcím, személyi stb. vagy befizetek és már tolhatom is tovább a pénzt pókerre?
    Nem kell semmit igazolni,mehet rá a pénz nyugodtan.

  9. #3849
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 08.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ha kártyával szeretnék befizetni mb-re, akkor első alkalommal megkérdi, hogy játékra akarom-e használni. Itt mit ajánlotok? Nyilván játékra akarom, de nem lesz ebből valami hátrányom?

  10. #3850
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Joke84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ha kártyával szeretnék befizetni mb-re, akkor első alkalommal megkérdi, hogy játékra akarom-e használni. Itt mit ajánlotok? Nyilván játékra akarom, de nem lesz ebből valami hátrányom?
    Nem. Azt kérdezi meg, hogy internetes szerencsejátékra akarod-e használni, vagy nem. Amennyiben a nemet választod, akkor nem fogsz tudni befizetni vele egy pókerterembe sem.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •