Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (82) összesen
  1. #41
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    cashback-et kapott már valaki, illetve kb. meddig tart, amíg neteller-re visszautalnak?

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet RoqueSantaCruz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cashback-et kapott már valaki, illetve kb. meddig tart, amíg neteller-re visszautalnak?
    Írtam nekik e-mailt a cashbackel és a rake race pénzzel kapcsolatban, amire azt a választ kaptam, hogy cashbacket nem adnak 2011 júniusa óta. Nem értettem miért írják ezt, mivel előző hónapban is kaptam, szóval ismét rákérdeztem, amire ezt válaszolták:

    "We are really sorry for the inconvenience, as stated on previous email we are not accepting any new rakeback players as of 1st June 2011. If you signed up with us through an affiliate it would be better for you to contact them directly in regards of this."

    Érdekes...akkor Kedves Akadémia! Mikorra várható a cashback és a rake race pénz?

  3. #43
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 30.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Hát ez ****a.Tux poker Akadémiára hárit és elutasítja fizessen,Akadémia nem válaszol.
    Miközben mailben promócióknál ott volt lehetségesen a Tux(ezek szerint mocsok csaló)terem.
    Most 99%,hogy bukjuk a pénzt...de miért nincs egy részlet se mit ír egymás közt az Akadémia és a Tux?
    Megjegyzem mailben se kaptam választ.

  4. #44
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 04.
    Hely
    Kralovsky Chlmec
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    ez a terem egyszer már megszűnt és azt hiszem a flamingobetbe olvadt bele. csodálkoztam is, hogy újra megjelent.

  5. #45
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 30.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    "born2hate


    ez a terem egyszer már megszűnt és azt hiszem a flamingobetbe olvadt bele. csodálkoztam is, hogy újra megjelent."

    Ok én voltam hülye nem néztem utána ennek mielőtt befizetem(nem tudás nem mentesít,de miért nem irták ki ezt cash része meghírdetése előtt pl?).Viszont 100%-ban Akadémiára kenik a dolgot és azért ha nekem minden levelemre válaszolnak 1-2órán belül Akadémia már rég tudhatta ezt, hogy nem fognak fizetni(még cash vipet se!!!!)és még mindig csend van....Tehát ki bukik? Csak aki játszott.

  6. #46
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A race mindössze 5 nappal ezelőtt zárult le, jelenleg pedig hétvége van. A TuxPokerrel minden rendben a kifizetések hamarosan megtörténnek. (Igazság szerint már péntekre ígérték, de a tájékoztatásuk szerint egy apró technikai jellegű dolog miatt a jövő hétre csúszik.) A Tux ügyfélszolgálata hivatalosan nem nyilatkozhat a rakebackről, ezért nem adnak rendes választ. A TuxPoker nevében elnézést a pár napos csúszásért.

  7. #47
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 30.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Akkor mea culpa írásomért...+megkövettem majd Tux poker supportját is,bár a terelésük idegesítő volt és nem tudtam okát.
    Utoljára módosítva: Porta78 által: 2012. 05. 06. 21:18

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    ezt ma küldték, csak úgy


    Dear Vip Player,

    We would like to inform that all cash back payments will be done either or tomorrow, the latest.

    We do apologies for the delay, which is caused to a limit issue for deposits, after a very successful growth last two months. This is now being sorted and will not a cure again.

    We also want to inform you that we will start a brand new rake race this week with $2500 cash prizes + a $3500 Las Vegas Package!!! This will be a exclusive rake race which is only for members of Rakerace.com and Pokerakademia.com
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  9. #49
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    We also want to inform you that we will start a brand new rake race this week with $2500 cash prizes + a $3500 Las Vegas Package!!! This will be a exclusive rake race which is only for members of Rakerace.com and Pokerakademia.com
    A kis cselesek, kicsivel idő előtt bepromózták a következő racet.
    Az előző havi race és cashback kifizetések megtörténte előtt nem kezdtük el hirdetni. Várakozás szerint holnap vagy holnapután kikerül az új Vegas csomagos race hír a részletekkel együtt.

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Elmúlt a "tomorrow", de még mindig nem jött cashback. Volt minimum rake követelmény? Lehet, hogy hiába várom?
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •