Oldal: 515 / 522 ElsőElső ... 15415465505513514515516517 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.141 - 5.150 (5220) összesen
  1. #5141
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Beraktam 25 dollárt 888-ra csak úgy játszogatni egy kicsit, meg hogy megkapjam azt a havi 5 dollárt amit már 1 hónapja ajánlgatnak. Méltó módon üdvözölt a terem Ez volt a legjobb handem, jól tükrözi a szerencsémet és a játék színvonalát.
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Gondoltam már arra, hogy berakok oda is 500 dollárt, és vegyesen játszani, csak az amúgy is nehezen kijátszható bónusznak nem tenne jót. RPM-en 56000 pontot kéne a teljes bónuszhoz gyűjtenem, egy versenyért kapok 4-et...van eddig 5076 pontom, és még egy hónapom :$

  2. #5142
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beraktam 25 dollárt 888-ra csak úgy játszogatni egy kicsit, meg hogy megkapjam azt a havi 5 dollárt amit már 1 hónapja ajánlgatnak. Méltó módon üdvözölt a terem Ez volt a legjobb handem, jól tükrözi a szerencsémet és a játék színvonalát.
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Gondoltam már arra, hogy berakok oda is 500 dollárt, és vegyesen játszani, csak az amúgy is nehezen kijátszható bónusznak nem tenne jót. RPM-en 56000 pontot kéne a teljes bónuszhoz gyűjtenem, egy versenyért kapok 4-et...van eddig 5076 pontom, és még egy hónapom :$
    feszes játékkal, bubble agresszióval szerintem verhető a mezőny 888on, de bónusz miatt tényleg felesleges betenni pénz, viszont néha elég jó promóik vannak

  3. #5143
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ongamen tolok SHT donokat 5.5-54usdig és keresnék egy olyan játékost, aki szintén ilyesmiket tol és lenne kedve közösen elemezni, elmélkedni

  4. #5144
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet Mokuska123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ongamen tolok SHT donokat 5.5-54usdig és keresnék egy olyan játékost, aki szintén ilyesmiket tol és lenne kedve közösen elemezni, elmélkedni
    Szia.

    Én is Ongamen játszok DON-t (Betfair) bár én FR-t. Én is gondoltam rá hogy jó lenne valakivel megbeszélni a partikat. Ha van kedved akkor megbeszélhetjük. Ha gondolod akkor írj privátban. Illetve én is várnék jelentkezőket

  5. #5145
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet Mokuska123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ongamen tolok SHT donokat 5.5-54usdig és keresnék egy olyan játékost, aki szintén ilyesmiket tol és lenne kedve közösen elemezni, elmélkedni
    Hali! Mióta játszol (és mennyit)? Látom, még friss vagy itt, ezért érdekel. Lehet, hogy már találkoztunk az 5.50-es asztaloknál.

  6. #5146
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet Zolido eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia.

    Én is Ongamen játszok DON-t (Betfair) bár én FR-t. Én is gondoltam rá hogy jó lenne valakivel megbeszélni a partikat. Ha van kedved akkor megbeszélhetjük. Ha gondolod akkor írj privátban. Illetve én is várnék jelentkezőket
    Szia!

    Nem tudok pm-et küldeni, felvettelek msn-re.

    "Hali! Mióta játszol (és mennyit)? Látom, még friss vagy itt, ezért érdekel. Lehet, hogy már találkoztunk az 5.50-es asztaloknál."

    Semi-pro szinten pokert kb másfél éve, ezeket a retkeket pedig pár hónapja, mennyiségileg elég sokat tolom, áprilisban lement 182 óra, igaz közben volt elég sok szerencsétlenkedés, de ebből 77 óra volt sht don, közel 2000 sit, 14,90-es átlagtéten. Ti amúgy tudtok nekem pm-et írni és akkor arra tudok válaszolni, vagy nekem még egyáltalán nem lehet?

    üdv,

  7. #5147
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Akkor jó sokat játszol!

    Úgy veszem ki szavaidból, hogy nem a kedvenced a Don (="retkek" ).

    Egyébként nem tudunk mi sem írni neked, nem jön fel a nevedre kattintva, mint opció. De ha még hozzászólsz párszor, akkor már menni fog. Asszem 30, de max 50 hozzászólás elég lesz.


    Idézet Mokuska123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Nem tudok pm-et küldeni, felvettelek msn-re.

    "Hali! Mióta játszol (és mennyit)? Látom, még friss vagy itt, ezért érdekel. Lehet, hogy már találkoztunk az 5.50-es asztaloknál."

    Semi-pro szinten pokert kb másfél éve, ezeket a retkeket pedig pár hónapja, mennyiségileg elég sokat tolom, áprilisban lement 182 óra, igaz közben volt elég sok szerencsétlenkedés, de ebből 77 óra volt sht don, közel 2000 sit, 14,90-es átlagtéten. Ti amúgy tudtok nekem pm-et írni és akkor arra tudok válaszolni, vagy nekem még egyáltalán nem lehet?

    üdv,

  8. #5148
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Az ideg szétb****"'!"+%+!=% hogy milyen jól indult ez a mai session, és a végén akkora bad beatekkel, meg coolerekkel estem ki folyamatosan, hogy muszáj volt kimennem a szobából mielőtt szétveretem volna valamit. 22.7% hatodik hely! Szinte mind úgy, hogy én voltam a nagy stack, vagy legalább 2 kisebb volt nálam. Már egy hete nem volt nyerő napom, jöhetett volna valami kompenzálás. Nyertem összvissz kb 15 dollárt, pedig félidőnél már 50 körül voltam. Ha tovább folytatom már -20 lenne.

  9. #5149
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Hú ne is mondd, engem is szétb.sz! Ma 98 db játék 2 session (többsége 3.30, kevés 5.50es) és -80$ baszki. Csak ma 50$ -ral EV alatt.

    Összességében már 1573 lejátszott játék alatt $300-zal vagyok EV alatt. EZ SOSEM FOG MEGVÁLTOZNI????

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ideg szétb****"'!"+%+!=% hogy milyen jól indult ez a mai session, és a végén akkora bad beatekkel, meg coolerekkel estem ki folyamatosan, hogy muszáj volt kimennem a szobából mielőtt szétveretem volna valamit. 22.7% hatodik hely! Szinte mind úgy, hogy én voltam a nagy stack, vagy legalább 2 kisebb volt nálam. Már egy hete nem volt nyerő napom, jöhetett volna valami kompenzálás. Nyertem összvissz kb 15 dollárt, pedig félidőnél már 50 körül voltam. Ha tovább folytatom már -20 lenne.

  10. #5150
    Fanatikus tag BaXee avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 17.
    Hozzászólások
    262

    Alapbeállítás

    Üdv,

    Ha valami csoport szerűség létrejön én szívesen csatlakoznék...
    Limit: 3.3-5.5 SH

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •