Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Nem gondolom,hogy probléma,ha a fish Be közelbe kerül ezzel.Tovább bent marad a vérkeringésben és nem éri annyi sokkhatás, hogy ne pókerezzen.És mivel nem a mi pénzünkből lesz nagy bukóból(ami ofc csak a szórás és csaló rng műve ) kis bukó, hnem kvázi a sajátjából így sztem jót tesz a pókernek.Esetleg egy gyenge nl50 playa fel tud lépni 100ra,ami nem jön rosszul a midstakes mezőnynek.

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Thaiföld blog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ez undorító. A variancia elviselése egy fontos képesség, ami megkülönböztette a pro-kat a fishektől.

    Azt is nehéz elviselni, hogy a játékomról nem kapok azonnali visszajelzést, hisz lehet, hogy több tízezer hand óta qrvajól játszom, de vesztek, illetve fordítva.

    Ezzel a progival ez szinte teljesen megszűnik és tovább ront a póker helyzetén. Egy csomó ember válik majd nyerővé, akit eddig a fenti problémák gátoltak meg az előbbre lépésben.

    Csak abban reménykedek, hogy a fee megeszi ezeknek az arcoknak a profitját. Remélem soha nem csökkentik ennek a szolgáltatásnak a költségét annyira, hogy valóban megérje. Az egy 1% kibaszott sok, főleg hogy a teljes potra vonatkozik és nincs felső határ, mint a rake-nél.
    Nem aggódnék túlzottan a helyedben Hallottam már korábban ezt az ötletet mástól is, szerintem szolgáltatóként óriási üzlet. Megvenni viszont ---EV, ehhez nem kell sokat számolni. Durrrr-t és Zigmundot gondolom nem vállalják, a sok nl50-nl100 playeren meg halálra fogják keresni magukat.

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet BennyGothiv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem gondolom,hogy probléma,ha a fish Be közelbe kerül ezzel.Tovább bent marad a vérkeringésben és nem éri annyi sokkhatás, hogy ne pókerezzen.És mivel nem a mi pénzünkből lesz nagy bukóból(ami ofc csak a szórás és csaló rng műve ) kis bukó, hnem kvázi a sajátjából így sztem jót tesz a pókernek.Esetleg egy gyenge nl50 playa fel tud lépni 100ra,ami nem jön rosszul a midstakes mezőnynek.
    A klasszikus fishnek fogalma sem lesz róla, hogy létezik ilyen program.

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Gondoltam én megpróbálom amíg ez a játékpénzes béta megy, azzal nem veszítek semmit. Regeltem, letöltöttem a progit, indítom, feljön a bejelentkező képernyő, beírom a Nick/Jelszó párost, majd... Semmi... a progi bezáródik mintha mi sem történt volna... Valaki próbálkozott még? előjött másnál is?

  5. #25
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Jeck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam én megpróbálom amíg ez a játékpénzes béta megy, azzal nem veszítek semmit. Regeltem, letöltöttem a progit, indítom, feljön a bejelentkező képernyő, beírom a Nick/Jelszó párost, majd... Semmi... a progi bezáródik mintha mi sem történt volna... Valaki próbálkozott még? előjött másnál is?
    XP alatt nálam is volt vele probléma indításkor, de aztán kipróbáltam win7-en, és ment hiba nélkül. Lehet, hogy nálad is az op rendszer a gond? Csak most kezdték a béta tesztet, szóval még biztos nem tökéletes a szoftver.

  6. #26
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Jaja, XP van nálam is... akkor majd megpróbálom pár nap múlva, azért egy rendszer újratelepítést nem ér a dolog XD

  7. #27
    Tag moneybowl avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 23.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Idézet BennyGothiv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem gondolom,hogy probléma,ha a fish Be közelbe kerül ezzel.Tovább bent marad a vérkeringésben és nem éri annyi sokkhatás, hogy ne pókerezzen.És mivel nem a mi pénzünkből lesz nagy bukóból(ami ofc csak a szórás és csaló rng műve ) kis bukó, hnem kvázi a sajátjából így sztem jót tesz a pókernek.Esetleg egy gyenge nl50 playa fel tud lépni 100ra,ami nem jön rosszul a midstakes mezőnynek.
    hogy kerülne már a fish BE közelébe e miatt?
    Egyébként ezt úgysem a fishek fogják használni.

  8. #28
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    omaha-hoz esetleg jó lehet (?)
    bár aki forever over EV

  9. #29
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    srácok azért óvatosan az ilyen programok letöltésével...
    ha tuti nem fogod használni inkább le se töltsd !
    a mai világban sose lehet tudni
    Kevesebb bad beatet akarsz?? Játsz kevesebbet !!

  10. #30
    Fanatikus tag tazpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    252

    Alapbeállítás

    Elvileg ma indul az éles verzió.

    Nekem az alábbi példa jutott eszembe: Ha egy adott nap már a 3. 80/20-at bukom el, egy oltári fish ellen, sajnos hajlamos vagyok tiltre menni, és előfordulhat, hogy a 4. AI szituációnál már hibás döntések sorozata miatt teszem be hátrányban a pénzem ellene. Ez esetben melyik éri meg jobban? Feladni 1%-ot a profitból, vagy még 100bb-t elbukni a tilt miatt. Amennyiben feltételezzük hogy a 3 bukó befolyásolja a 4. helyzetnél a döntésünket. Én sajnos nem tudom függetleníteni magam az első 3 bukótól.
    Utoljára módosítva: tazpoker által: 2012. 05. 07. 15:29

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •