Oldal: 28 / 74 ElsőElső ... 18262728293038 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (740) összesen
Like Tree217Likes

Téma: Dühöngő

  1. #271
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Micron az a jó hogy mindennel lecallolnak, flop előtt, flop után, dél előtt, dél után. KK-val esélytelen vagy minden szaros ász lecallol és mikor nem az ász esik neki akkor a drill a heteshez meg a hármashoz. Félek játszani, király magas színt bukom, fullt veszítem színsor ellen. J-10 s flopolok egy J-J-10 -et, és még ezt sem nyerem meg mert a másiknak is ez van. Royal flusshel is feleznék.

    Három hét alatt tornáztam össze 20 bi-nt ami nagy teljesítény a megelőző folyamatos bukó szériákhoz képest, erre csak ma -15.

  2. #272
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    ************!!! újra mtt, elég jól ment, de csak pár hellyel tovább húztam volna és a háromszorosát nyerem. Így 23. lettem, mert pont akkor van az SB-nál AQ mikor K8-cal rátolom BTN-ból. K9-cel nyertem volna... Vagy 1 körrel korábban, ha nem dönt úgy a BB, hogy J7-el hívja az all in-t és jön neki egy J.
    Nagy csalódás ez így, már kezdtem elhinni, hogy most jön egy nagy score, és feledteti a hónapok óta tartó nyüglődésem.

  3. #273
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    qazn7 p5z7n auzhhhhhhhhhhhhhseren 4w4

    Ez az volt, ahogy kettéfejeltem a g.cibe a billentyűzetem
    sandros likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #274
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    qazn7 p5z7n auzhhhhhhhhhhhhhseren 4w4

    Ez az volt, ahogy kettéfejeltem a g.cibe a billentyűzetem
    Mostmar tudom miert nem omahazol

  5. #275
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostmar tudom miert nem omahazol
    jahh...mondjuk ma ez a ****** turbo fifty is beültetett a hintába. Az utulsó sessionben meg doomswitch: on, aztán 16,5bi bukó lett...
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #276
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    a loooser of the year én leszek mivel a 1.5$ HUSNG-ok mellett szeretek kisebb MTT-ket játszani (0.55-1.5) így máha beülök ezekre hátha jön valami nagyobb score meg a mezőny is jó hogy valami összejöjjön. Erre ma az ültetés előtt nem egész fél perccel beregelek a szokásos 0.55ös tornára amin 3000+-on vannak. Egy jóféle missclick+kapkodás kombóval az alatta lévő 55$os versenyen ültem a következő pillanatban a baj csak az hogy egy kemény 80$os BRM-m van amit több hónap alatt szedtem össze HUSNG-al. De legalább egy újabb challenge van kilátásban Ma pedig egy kovácsoltvas étkezőre lejárt a licit és kaptam egy sms-t barátnőmtől hogy 23 ezer helyett 41ért lett a miénk mert valamit elnézett és automatán rálicitált az előző licitre zsák a foltját
    Sogron22 likes this.

  7. #277
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Az kellemetlen, nekem is volt, hogy a 2 hónap alatt felépített 70 dolláros rollommal beültem egy 54-es versenyre. Az mondjuk nem véletlen volt, hanem tilt miatt.
    pszibu likes this.

  8. #278
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az kellemetlen, nekem is volt, hogy a 2 hónap alatt felépített 70 dolláros rollommal beültem egy 54-es versenyre. Az mondjuk nem véletlen volt, hanem tilt miatt.
    az elég merész tilt

  9. #279
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Akkor nagyon mellbe vágott, de persze így utólag már csak nevetek rajta. Nem egy nagy összeg, csak sok idő ráment. Ha nem lenne tilt, gazdag lennék Legalább 4000 dollárt buktam az elmúlt 3 évben csak azért mert tilten voltam. :S Nem csoda, hogy még mindig 5-10 dolláros sng-ket játszom, de csakazért sem rakok be nagyobb összeget, és újraépítem a rollom.

  10. #280
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Nekem is voltak nagy tiltek az első a legnagyobb, 2hónap alatt 50docsliból felépített 2ks rollommal ültem be 160as hyper HU-ra.12-re egymás után.Mindet buktam
    Utána kicsit hülyén éreztem magam
    pszibu likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •