Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (38) összesen

Téma: Redbet

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Köszi, már sikerült közben, viszont ültetést sikerült beállítani? Mert beállítottam, hogy oda jobb alulra ültessen, de HM-ben bármit állítok entractionnél, a seating preferences-nél, ugyanúgy összevissza van a HUD:S

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Idézet Mokuska123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, már sikerült közben, viszont ültetést sikerült beállítani? Mert beállítottam, hogy oda jobb alulra ültessen, de HM-ben bármit állítok entractionnél, a seating preferences-nél, ugyanúgy összevissza van a HUD:S
    Először állítsd be magadnak 1 asztalon a HUD-ot, aztán a table manager jobb klikk 'save positions'. A HM seating preferences-t pedig állítsd vissza - re, hogy ne kavarjon be, remélem így okés lesz.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először állítsd be magadnak 1 asztalon a HUD-ot, aztán a table manager jobb klikk 'save positions'. A HM seating preferences-t pedig állítsd vissza - re, hogy ne kavarjon be, remélem így okés lesz.
    Ha az állítsam be a HUD-ot azt jelenti, hogy húzgáljam a helyére a statokat, akkor megvolt, nyomtam egy save positions-t table managerben, de ugyanúgy káosz, ha meg nem állítom be a szoftveren, hogy hova ültessen, akkor még annyira se látom át :S Pedig szimpatikus teremnek tűnik, esetleg még valami ötlet?

  4. #14
    Idegen gmoe y moi avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 03.
    Hely
    Budapest / Graz
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    az utmutato alapjan regisztraltam a terembe.. egyenlore nem utaltam fel a penzt mivel varom a valaszt a PA-tol h sikerult e az osszecsatolas. kapok errol mailt vagy ha az utmutato alapjan regeltem akkor nyugodtan jatszhatok es eletbe lep a rakeback es a racen is nevezve vagyok?! mar erdeklodtem pa adminoknal de egyenlore nem kaptam valaszt. akinek van ebben tapasztalala lecci avasson be

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Idézet gmoe y moi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az utmutato alapjan regisztraltam a terembe.. egyenlore nem utaltam fel a penzt mivel varom a valaszt a PA-tol h sikerult e az osszecsatolas. kapok errol mailt vagy ha az utmutato alapjan regeltem akkor nyugodtan jatszhatok es eletbe lep a rakeback es a racen is nevezve vagyok?! mar erdeklodtem pa adminoknal de egyenlore nem kaptam valaszt. akinek van ebben tapasztalala lecci avasson be
    ha a terembemutató oldalon megadtad a nick-edet akkor pár nap alatt (volt olyan terem ahol 1-2, de volt már 2 hét is) jön e-mail, hogy sikeres-e a regisztrációd
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  6. #16
    Idegen gmoe y moi avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 03.
    Hely
    Budapest / Graz
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha a terembemutató oldalon megadtad a nick-edet akkor pár nap alatt (volt olyan terem ahol 1-2, de volt már 2 hét is) jön e-mail, hogy sikeres-e a regisztrációd
    ty dex
    es mondjuk olyat tudok csinalni h tobb terembe regisztralok ahol varhato juniusi race, mert ha 1-2 het lesz mire aktivaljak a redbet szamlamat akkor a majusi race versenyt eleve buktam.. keresem az oldalon h tudok e tobb terembe is regelni pa-n keresztul de egyenlore nem talaltam infot errol..

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Idézet gmoe y moi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ty dex
    es mondjuk olyat tudok csinalni h tobb terembe regisztralok ahol varhato juniusi race, mert ha 1-2 het lesz mire aktivaljak a redbet szamlamat akkor a majusi race versenyt eleve buktam.. keresem az oldalon h tudok e tobb terembe is regelni pa-n keresztul de egyenlore nem talaltam infot errol..
    én kb 8-9 terembe regeltem innen az elmúlt 2 hónapban, pontosan e miatt, hogy ha plusszos race indul ne kelljen várnom a megerősítő mail-re, mert sajnos volt már olyan terem, ahova valamiért nem jól regisztráltam, pedig tuti, hogy nem rontottam el semmit
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  8. #18
    Idegen gmoe y moi avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 03.
    Hely
    Budapest / Graz
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én kb 8-9 terembe regeltem innen az elmúlt 2 hónapban, pontosan e miatt, hogy ha plusszos race indul ne kelljen várnom a megerősítő mail-re, mert sajnos volt már olyan terem, ahova valamiért nem jól regisztráltam, pedig tuti, hogy nem rontottam el semmit
    olrajt! yo

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Kedves Akadémia!

    Nem lenne hátrány, ha felhívnátok a játékosok figyelmét az ilyen körülményes termeknél, mint amilyen ez is, hogy a befizetésük után napok is eltelhetnek, mire aktiválják az első befizetési bónuszt. Ezzel eleve mindig szarozás van (mert hatalmas bonyolultsági fokkal bír), de a support be szokta tudni állítani utólag is, kivéve ezt a termet, mert ők csak azt hajtogatják, hogy írjak e-mailt nekik. Így most gondolom napokig csak malmozni fogok, mert a bónusz pörgetése nélkül nyilván nem szeretnék játszani.

    Köszönöm, hogy felhívtátok erre a figyelmünket!

    SZERK.:

    Nem akarom törölni a hozzászólásomat, viszont gyakori meghajlás közepette elnézést kell, hogy kérjek. Az e-mail-emre 3 perc alatt jött is a válasz visszaigazolva az Akadémiás regisztrációmat és beállítva a FD bónuszomat. Azt hiszem ilyen gyors e-mail-es reagálást a jó néhány éves pókeres pályafutásom alatt még nem láttam .
    Utoljára módosítva: hozzaszolo2 által: 2012. 05. 08. 17:36

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Belépsz a számládra, rányomsz a "Live Chat" fülre, és kéred,hogy állítsák be. Két percnél nem tart tovább.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •