Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (77) összesen
Like Tree71Likes

Téma: Isildur1 kétszeres SCOOP bajnok

  1. #61
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Ja es meg1.

    Eleg sokszor hallottam mar, hogy be kell loni az ellenfel range-et.

    Ellene felejtsd el.

    Mindennel, mindenhonnan, barmilyen szituban.

    72o - AA minden lehet nala.

  2. #62
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet falinaptar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja es meg1.

    Eleg sokszor hallottam mar, hogy be kell loni az ellenfel range-et.

    Ellene felejtsd el.

    Mindennel, mindenhonnan, barmilyen szituban.

    72o - AA minden lehet nala.
    mindenképp megfogadom a tanácsod, ha van mersze kihívni engem nl10k HUra

  3. #63
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Szerencsetojás gyerek ez semmi más. Csupán csak az bosszantó sok MTT grindernek, hogy 2 nap alatt annyit nyert és olyan presztízsű tornán, amit más 20 év alatt sem fog sokezer MTT alatt.

  4. #64
    Tag szencsike avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 19.
    Hozzászólások
    132

    Alapbeállítás

    mekkora egy irigy kutyák vagytok.
    Zsipali, Krono and redoubtable like this.

  5. #65
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Erről a topikról körülbelül a 4-5 évvel ezelőtti élőjáték jut eszembe, ahol, ha emeltél már rosszallóan néztek, később ez volt a 3bettel, a light betekről meg nem is beszélve. Nem tudom, gondolom ott is az agresszívan játszó volt a hülye :/ .

    Isildur nagyon agresszívan játszik, de nem hülye maniac módjára. Sztem megelőzi a korát, ennyi. Ettől függetlenül még csalhatik a Stars, HA így van azt is el kell fogadni (tenni ellene úgysem tudtok), mert akkor hozzá tartozik a modern pókerhez...

    u.i: azért ha csalnék, nem biztos h a kirakatemberemet tolnám pont...
    chivasr911 and Agra like this.

  6. #66
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet falinaptar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eszembe se jut olyan kezekkel jatszani, amikkel O, de lehet eppen ezert zseni.
    Viszont ha igy kell jatszani akkor minden pókeres "tananyag" egy nagy szar, mert ezt a jatekot mar nem az alapjan kell jatszani.
    Nekem szerintem kár volt 2 éve elolvasnom a Dan Harrington - Hold'em Versenystratégia c. könyvet.
    Szerintem amiatt lettem ilyen rohadt nit.
    Holdenper likes this.

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Azért azon kívül, hogy szerencse is kell FT-re jutni, a nagyon lassú és deep struktúra miatt, azért nem árt ha valaki tud játszani is. Ez most csak azért jutott eszembe, mert most láttam, hogy amelyik 6-maxon nyert isildur, annak az FT-jéről a tegnapi 1K-son 2-en is FT-ztek(2. meg talán 4-5.) Sőt aki 4. vagy 5. lett ismerős volt, és rákerestem tavaly nyert egy 2k-s 6-max scoopot is.És mintha ők nem lennének ps prók.

    Szóval szerintem egyrészt kell hatalmas szerencse kell 2 ilyen győzelemhez, másrészt tudás, harmadrészt, ami szerintem a legfontosabb, ahogy nézem a HS MTT-ket, feneketlen bankroll.

  8. #68
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    De el fog tűnni ez a rovat is a süllyesztőben... Most olvasom a főoldalon, hogy a véletlenül pont a PS támogatja az "érdekes parti" rovatot. Ezen besírtam, mert tényleg nagyon találó. Még a 215NLH győzelem is felkerült a videók közé. Két éve nem volt már a pokerstars.tv oldalról linkelve egy videó sem, SCOOP meg még egyáltalán nem. Gondolom ezt részben ezért a topicért kaptuk. Köszönjük. :P Hááát.. Nick Wealthhall-nak sem Isildur a kedvenc játékosa...
    A viccet félretéve: Én nagyon szívesen átnézném a HH-kat. Ezt úgy képzelem, hogy a PS elküldi őket az akadémiának és Szusza meg lekommenteli az egészet. Persze az nem fér a fejembe, hogy ha ennyire a pókervilág előtt jár ez a játékos, akkor miért nem ezt tanítják az intellipokeren? Mintha a pókersulikban csak valami vágómarha tenyésztés folyna amit aztán az ilyen Isildur féle játékosok felzabálhatnak. Annette Obrestad vakon játszott és megnyert 180 fős sng-je hasonlít a leginkább Isildur movejaihoz. Ezért úgy döntöttem ma én is letakarom a lapjaimat. O hi-low... Fájni fog...

  9. #69
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Isildur felfogása: in it, for win it...Neki nem számít egy mincash ilyen 200-300-500-1K FO vagy rebuyos versenyen. Ha szarul fut, akkor kiesik 1-2 óra alatt, ha meg jól fut, akkor behúzza (vagy legalább FT).

    A legtöbb ember maximum 1-2 hétig bírná a nosebleedsen...Isi már ott van egy ideje, és a legnagyobb játékosok nyilatkoznak róla elismerően. Ofc ultraaggro, és iszonyat spewy, de egyáltalán nem fish...inkább olyan őrült-zseni típus
    mátííí likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #70
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    106k-t már el is tapsolt HS-en

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •