Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (30) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 05. 10

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Én hívnám, az biztos. Tuti, hogy valami busted flush draw-ra, vagy KQ QJ ilyesmi lapokra tenném. De valószínűleg ezért vagyok vesztő cg játékos.

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Szentlőrinc
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Nálam hosszas agyalás után fold. Az ellen kezébe a 7 9 pikket tudom elképzelni, a 7-es párt vagy a besült flösshúzókat.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    mi a flop

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 21.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    szerintem egy regnek kisvakból kb a 77 van a rangebe ami megver minket azon kívül pedig elég sok minden amit mi verünk Én biztos nem dobnám.

  5. #15
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet barko20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam hosszas agyalás után fold. Az ellen kezébe a 7 9 pikket tudom elképzelni, a 7-es párt vagy a besült flösshúzókat.
    Szóval ha 7s9s, vagy 77, illetve mindenféle busted ló**** lehet nála, akkor dobod? Akkor easy call.
    Szerintem mindenféle 7sxs, A7, 67s, 78s, 79s, T7s, 57s, 77, 88 lehet nála...bár ez attól függ, hogy pre mennyire loose, ha ezekkel nem defendelne olyan gyakran, akkor snapcall, de most a foldra nyomtam, mert az "egyoldalú reg" leírásból readeltem, hogy az lesz a jó megoldás
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #16
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem meg inkabb call, mert turnon tuti visszatolja 7x a ket fd miatt. Ez vmi gagyi egy par lehet vagy besult draw
    Akkora callt nyomtam, mint egy ház, ha shotoltuk a flopot is meg a turnt is, ez a river az ég egy adta világon nem változtatott semmin (QQ-t kivéve, de azzal meg egy reg nem coldcallol preflop).
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    easy call

  8. #18
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az "egyoldalú reg" leírásból readeltem, hogy az lesz a jó megoldás
    Jó meglátás, emiatt jogos lehet a fold.

    De én sem értem azt, hogyha az illető ennyire ABC pókert játszik, akkor turnön miért nem emelt vissza? Ha egy ilyen semleges river után azt hiszi, hogy megadom a potnyi hívását, akkor a turn visszaemelését is megadtam volna. A riveren egy csomó minden lejavulhatta volna.
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  9. #19
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval ha 7s9s, vagy 77, illetve mindenféle busted ló**** lehet nála, akkor dobod? Akkor easy call.
    Szerintem mindenféle 7sxs, A7, 67s, 78s, 79s, T7s, 57s, 77, 88 lehet nála...bár ez attól függ, hogy pre mennyire loose, ha ezekkel nem defendelne olyan gyakran, akkor snapcall, de most a foldra nyomtam, mert az "egyoldalú reg" leírásból readeltem, hogy az lesz a jó megoldás
    ezzel csak az a baj, hogy ha reg-ről van szó, aki ráadásul egyoldalú, akkor nem fog a fent említett lapokból semmivel sem callolni pre, csak 77-el! ha most jelen esetben azt gondoljuk, hogy csak 77-el és QQ-val játszik így, akkor pedig jól leszűkítettük a range-ét, és mehetnénk jövőt jósolni is, meg lottót írni. ha meg pre képes 79s-el callolni oop, akkor nem reg, hanem fish, vagy nagyon gyenge reg!!!
    Yusuke0203 likes this.

  10. #20
    Újonc nemvan avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Ha reg lenne akkor visszahívna turn-ön az esetleges drok miatt ha 7x van nála ,biztos nem csak megadna . Ha pedig csak megad akkor ez így nagyon fura sztem .)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •