Oldal: 10 / 11 ElsőElső ... 891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (106) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Table Ninja

  1. #91
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Nálam ugyanez a helyzet
    Én TN update után PS-t is frissítettem.

  2. #92
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Gép restart nálam megoldotta ezt a gondot. Legalábbis 5 perce nem írta ki a hibaüzenetet

    up: HM-et elindítottam, ugyan úgy szar

  3. #93
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Egy globális problémával állunk szemben.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #94
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nálam még ugyanígy fennáll ez a gond. Fenti hibaüzenetet kapom indíát sután, majd hiába nyomok a "Folytatásra", újra felugrik, félrehúzom az ablakot, közben meg a ninja megy, működnek a funcikók, viszont maga a ninja főablak befagy, és csak feladatkezelővel lehet kilőni. Valaki tud már megoldást? Vagy valami infot, hogy mikor lesz egy update?
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #95
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam még ugyanígy fennáll ez a gond. Fenti hibaüzenetet kapom indíát sután, majd hiába nyomok a "Folytatásra", újra felugrik, félrehúzom az ablakot, közben meg a ninja megy, működnek a funcikók, viszont maga a ninja főablak befagy, és csak feladatkezelővel lehet kilőni. Valaki tud már megoldást? Vagy valami infot, hogy mikor lesz egy update?

    Try disabling the "Never Sit Out" feature for both cash games and tournaments in TableNinja>Annoyances. That should temporarily solve the problem while we prepare another update. Let me know if this doesn't seem to help.

    Error cropping checkbox
    Csoszogi33 likes this.

  6. #96
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet prims eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Try disabling the "Never Sit Out" feature for both cash games and tournaments in TableNinja>Annoyances. That should temporarily solve the problem while we prepare another update. Let me know if this doesn't seem to help.

    Error cropping checkbox
    Így megjavult. Köszike!

  7. #97
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Ma frissítettem a Starst és nem működik az SNG better, más is észlelte a problémát?
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #98
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    UP: problema megoldva, talaltam egy erdekes dolgot, majd leirom.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #99
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    UP: problema megoldva, talaltam egy erdekes dolgot, majd leirom.
    Tűkön ülve várjuk mindannyian hogy megoszd velünk ezt az érdekes dolgot kedves galambos..

  10. #100
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet mixbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tűkön ülve várjuk mindannyian hogy megoszd velünk ezt az érdekes dolgot kedves galambos..
    Csak annyi, hogy nem tudtam, hogy ha bejelölöm a PS options vagy wiew menüben (nem emlékszem pontosan hol van), hogy kiemelve mutassa a stackméreteket, akkor az SNG betting meghal, sem postflop nem állítja be a betsizeokat se, preflop. De Stars fórumban már beszéltük, hogy ki is írja a hibát, csak én nem vettem észre, na mindegy

    Valakinek csinált már olyat, hogy mondjuk két limiten akar játszani egyszerre, de az egyik limit asztalait nem nyitja meg? Mert nálam most az van, hogy be van állítva a $8 -os 180 fős és a $2.50 180 fős, viszont csak $8 -ra regel, és nem értem miért. Eddig nem volt vele gond.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 06. 12. 17:44
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •