Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen

Téma: nl2 JJ

  1. #1
    Lelkes újonc dani832 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás nl2 JJ

    Üdv!

    Nem igazán szeretem ezt a lapot. Nem tudom hogyan kéne játszani vele pl. ha van ász vagy király a floppon, és azt hogy megadhatok-e vele egy visszaemelést preflop. Tudom, hogy kicsiket emeltem de ez a király miatt volt :P Segítene valaki?

    $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG z1zip ($2.55)
    UTG+1 Chegevoro ($0.82)
    MP1 dani832 ($2.05)
    MP2 nunesrogerio ($2.27)
    MP3 JL325i ($1.04)
    CO RoyalRams ($2.34)
    BTN mytar_piter ($1.50)
    SB debruin1991 ($1.41)
    BB sattos ($2)

    Pre-Flop: ($0.03, 9 players) dani832 is MP1
    z1zip calls $0.02, 1 fold, dani832 raises to $0.08, 4 folds, debruin1991 calls $0.07, 1 fold, z1zip calls $0.06

    Flop: ($0.26, 3 players)
    debruin1991 checks, z1zip checks, dani832 bets $0.12, debruin1991 calls $0.12, z1zip folds

    Turn: ($0.50, 2 players)
    debruin1991 checks, dani832 bets $0.24, debruin1991 calls $0.24

    River: ($0.98, 2 players)
    debruin1991 checks, dani832 checks

    Final Pot: $0.98
    debruin1991 shows two pair, Nines and Sixes

    dani832 shows two pair, Jacks and Nines


    dani832 wins $0.95 (net +$0.51)

    debruin1991 lost $0.44
    z1zip lost $0.08

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    flopon 0.18, turnon (is) bet/fold nalam.
    -Schoenberg nem a David Benyamine-nal járt/volt a felesége?
    -Volt, de már annyira nem az, hogy már Erik Lindgren felesége.

  3. #3
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    A betsizeok lehetnenek egy kicsit nagyobbak, egyreszt mivel tobbet akarsz nyerni, tovabba adott ellenfelek ellen konnyen indukalhatsz bluff raise-t a kicsi sizeok miatt, es pl . jelen szituban is dobnod kene. AMugy sztem okes volt a lejatszas.
    The credit belongs to the man in the arena.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    jó ez így, fish ellen turn is van value a betben, picit nagyobb size-ok és oké.

    Általánosságban nincs válasz arra amit kérdezel, az hogy 3bet-re hogy kell reagálni az a 3betelő személyétől függ ahogy az is, hogy Amagas flop hogy kell játszani.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Arra figyelj ne úgy játszd meg, hogy emelsz, de nem annyit, hogy dobjanak, aztán riveren meg kifizeted őket.

  6. #6
    Lelkes újonc dani832 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    köszönöm a válaszotokat! attól féltem, hogy esetleg Kx-el adogatott meg, ezért nem emeltem nagyobbat. amúgy ha bízom a lapjaimban akkor nagyokat emelek, úgy a pot 75%át.

  7. #7
    Tag tomi996 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    166

    Alapbeállítás

    Kicsivel nagyobbakat emelnék postflop de ugyanígy játszanám.

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet dani832 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszönöm a válaszotokat! attól féltem, hogy esetleg Kx-el adogatott meg, ezért nem emeltem nagyobbat. amúgy ha bízom a lapjaimban akkor nagyokat emelek, úgy a pot 75%át.
    ez nagyon nagy hiba! nyílván NL2őn ennek kisebb a jelentősége de később az emberek figyelni fogják a betsizeaidat és könnyen rájönnek h a kisbetekhez a gyengébb lapok társulnak. Mindig a floptextúra (mennyire száraz v drawheavy) határozza meg a betsize-t és nem az, hogy mi van nálad!

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 30.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Preflop 4bb+1bb/limper. Főleg, hogy ne kerülj pozíción kívül. Postflop szerintem is jó volt a játék, de a fél potnál inkább legyen kicsit több a bet, mint kevesebb.
    Ha visszaemelnek rád, akkor valószínűleg verve vagy, szóval akkor dobás. Ezen a szinten még nem hiba, hogy variálod a betek méretét, mivel ezzel tudod maximalizálni a nyereséged és minimalizálni a veszteséged az ellenfelek meg nem figyelnek erre egyáltalán. Viszont ebben legyél követekezetes, mivel fordítva is elsülhet a dolog, ehhez viszont tudni kell hogy hol állsz a partiban, jobb vagy rosszabb vagy az ellenfelednél, ehhez padig tanulni kell. A kör bezárult. Ahogy majd haladsz feljebb a téteken, azért tudatosítsd magadban, hogy a betek méretét azonos mértéken kell tartani, mert tényleg ki fogják használni azok akik figyelnek erre.

  10. #10
    Lelkes újonc dani832 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    ha jól emlékszem ezen a napon futottam bele néhány passzív emberkébe. pl. az egyik tizes settet játszott meg úgy, hogy végig csak callolt egy száraz boardon én meg csak a mutatásnál láttam, hogy a KK-m már a flopon verve volt :P lehet, hogy túl óvatos lettem ezek után
    amúgy én csak 3bb+1bb/limper szoktam emelni, de ezt mindig így csinálom. azt viszont tudom én is, hogy magasabb szinten nem szabad variálni az emelést de nl2-n és főleg Zoom pokerben ezt úgy se veszi észre senki.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •