Oldal: 781 / 975 ElsőElső ... 281681731771779780781782783791831881 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.801 - 7.810 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #7801
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Néhány kezdő kérdést szeretnék feltenni, nem annyira szakmai inkább csak kíváncsiság.

    Szerintetek mekkora különbség van a HU-SNG játékosok között a különböző limiteket tekintve?
    Hol húznátok meg a határokat az egyes limitek között? Cash gamenél ugye sokszor van szó a megfelelő limitválasztásról, és hogy mennyire más játék folyik pl. NL50-en mint NL400-on ami tele van megélhetési játékossal. Heads up sng-nél nem nagyon láttam hogy erről szó lett volna és a fórum keresőmotorja sem áll a helyzet magaslatán (nézzétek el, de nem olvastam végig 8000 hozzászólást). Én elsősorban a Pokerstars-on belüli helyzetre lennék kíváncsi, mert itt kezdenék el újra játszani, de általánosságban is érdekes lehet a kérdés szerintem.

  2. #7802
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet blekhole eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szerintetek mekkora különbség van a HU-SNG játékosok között a különböző limiteket tekintve?
    nagy a különbség, minden szinten egyre erősebb ellenfeleket találsz. Kivétel talán bizonyos site-okon a "kerek számos szintek" 10-50-100-500, ahol az eggyel alatta levő (pl a 30, 80, 300) nagyon hasonló játékerőt képvisel, mivel a bankroll menedzsmentet tartó regulárok oda is beülnek, a fishek meg szeretik a kerek számokat.

    Én többször végigjártam a szamárlétrát, és az a tapasztalatom, hogy a jelentősen alacsonyabb szinteken mindig sokkal-sokkal gyengébb játék folyik, és ez alól nincs kivétel.

    Ha jó játékos vagy, akkor pillanatok alatt fel tudod magad nyerni oda, ahol még nyereséges vagy és a legtöbb profitot tudod termelni, ha meg nem vagy elég jó, akkor nincs is miről beszélni. Ha találgatnod kell indulj el a legalsó tétektől, és meglátod.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  3. #7803
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én többször végigjártam a szamárlétrát, és az a tapasztalatom, hogy a jelentősen alacsonyabb szinteken mindig sokkal-sokkal gyengébb játék folyik, és ez alól nincs kivétel.
    Ha jó játékos vagy, akkor pillanatok alatt fel tudod magad nyerni oda, ahol még nyereséges vagy
    Köszi! PS-en most 3,5$-on kezdem el, mit gondolsz mi az a winrate amit ezen a szinten lehet hozni? Ha úgy egyszerűbb mondhatsz ROI-t is, de a winrate nekem többet mond. Ezek alapján egy profi 50-100$-os játékos elvileg tönkreverné a 3,5$-os szinten lévő játékosokat? PS-en a Saturday DUEL-en szoktál indulni? Mennyire számít keménynek az a mezőny?

    szerk: Ja és egy könyv kérdés. Collin Moshman könyvét ismered? Ajánlott olvasmány?

  4. #7804
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    60% feletti winrate hozható mikrotéten. Jól gondolod, a magasabb tétes játékosok tönkreverik az alacsonyabb tétűeket, sarkítom: magasabb téten egy fish játszik úgy, mint egy alacsony tétű nyerő játékos.

    A Moshman könyv annak idején egész jó volt, de szerintem naprakészebb anyagokat találsz a neten. PS HU versenyeken nem szoktam indulni, utoljára két hete indultam valami 87 dolcsis HU scoopon, azon mondjuk gyenge volt a mezőny, de pont pénz előtt kiestem oly módon, hogy a kézbe hatosaimmal reraise allin mentem 22BB-nél, ellenfelem (aki még viszonylag jól is játszott) lecallozott A3s-el, de a flop után már az sem segített volna, ha a turnön és riveren is hatosok érkeznek, mert straight flusht floppolt

    A PS mezőnyéről mást nem tudok elmondani, de vannak itt kompetensebbek nálam.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  5. #7805
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    60% feletti winrate hozható mikrotéten.
    úgy értem: normál struktúrában "60% feletti ITM", és persze az óránkénti bevételed (a winrate) attól függ, hogy hány asztalon tudsz egyszerre játszani, milyen téten, milyen roival, meg hogy milyen rakebacked van.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  6. #7806
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand | AA - No Limit Holdem Tournament

    Vajon elkerülhető lett volna? Ellenfelünk eléggé fit or fold játékos. A meccs során nem láttam 3betelni csak itt. Mivel light 3bet-elt ezért én TT+ra tettem, de még inkább monster-ekkel szokák ezt csinálni.

    A turn-on, amikor már visszaemeltem a kvázi minraise-ére nem tudtam elengedni a lapot, könnyen lehet, hogy hiba volt.

  7. #7807
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | AA - No Limit Holdem Tournament

    Vajon elkerülhető lett volna? Ellenfelünk eléggé fit or fold játékos. A meccs során nem láttam 3betelni csak itt. Mivel light 3bet-elt ezért én TT+ra tettem, de még inkább monster-ekkel szokák ezt csinálni.


    A turn-on, amikor már visszaemeltem a kvázi minraise-ére nem tudtam elengedni a lapot, könnyen lehet, hogy hiba volt.

    light 3bet nem egyenlő kicsi 3bettel!

    mellesleg ha TT+-ra tetted vagy még inkább monsterre akkor miért nem 4beteltél? 59bb szinte mindig be fog menni ha valóban ezek vannak nála, gyengébbel meg többnyire callol.

    flop is jócskán nagyobbat raiselnék.

  8. #7808
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mellesleg ha TT+-ra tetted vagy még inkább monsterre akkor miért nem 4beteltél? 59bb szinte mindig be fog menni ha valóban ezek vannak nála, gyengébbel meg többnyire callol.
    Partiban szerettem volna tartani mindenképpen és több utcán kiszedni a value-t belőle.

  9. #7809
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Partiban szerettem volna tartani mindenképpen és több utcán kiszedni a value-t belőle.
    floppon mehetett volna egy nagyobb emeles, ha feszesen 3betel, a dama tok jol eltalalhatta, es TPGK tipusu lapot nem dob nagyobb emelesre sem plussz a drawknak nem adsz olyan jo oddsot. ahogy ment turnon nem hiszem, hogy en dobtam volna szerintem tobbszor lesz AQ-QT tipusu lapja mint 5x.

  10. #7810
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | AA - No Limit Holdem Tournament

    Vajon elkerülhető lett volna? Ellenfelünk eléggé fit or fold játékos. A meccs során nem láttam 3betelni csak itt. Mivel light 3bet-elt ezért én TT+ra tettem, de még inkább monster-ekkel szokák ezt csinálni.

    A turn-on, amikor már visszaemeltem a kvázi minraise-ére nem tudtam elengedni a lapot, könnyen lehet, hogy hiba volt.
    Floppon 180ig nyugodtan mehet a reraise mivel sok a huzo. Ha nincs semmije akkor puff nem fizeti ki. De meg igy is jobban mintha ezzel a kis raise-el hizlalod neki a potot. Mivel a readed meg van rola es a turnon kvazi minisraiselt (ami eros line) igy sirva el tudnam dobni. Lesz majd jobb spot amivel el tudod szedni a zsetonjait

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •