Oldal: 782 / 975 ElsőElső ... 282682732772780781782783784792832882 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.811 - 7.820 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #7811
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet blekhole eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajánlott olvasmány?
    Waspnak van egy nagyon jo cikksorozata valahol mashol csak szereny es nem akarta reklamozni nagyon jo es hasznos. Plusz itt vannak mrj vidik. Mind hasznos. Ha gondolod van egy skype-csoport is ami remelhetoleg most indul be. Ha csatlakoznal akkor szolj.
    BelaKecske likes this.

  2. #7812
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet sandros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Waspnak van egy nagyon jo cikksorozata valahol mashol csak szereny es nem akarta reklamozni nagyon jo es hasznos. Plusz itt vannak mrj vidik. Mind hasznos. Ha gondolod van egy skype-csoport is ami remelhetoleg most indul be. Ha csatlakoznal akkor szolj.
    Igen, az ophus cikkeket olvastam A Skype csoporthoz szívesen csatlakoznék, mi a menete?

  3. #7813
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 14.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    biztos plusz ev a push passzív megadogatós játékos ellen, de ettől még szerintem nem ez a legjobb. Tulajdonképpen megválaszoltad a saját kérdésed: ha egy kisebb bettel is elkötelezi magát, akkor miért nem hívunk kisebbet? (Bet/call turn, bet all in river)
    Köszi a választ! Igazad van, szélesebb range-ből tudunk pénzt kiszedni a kisebb bettel.

    Idézet blekhole eredeti hozzászólása
    PS-en a Saturday DUEL-en szoktál indulni? Mennyire számít keménynek az a mezőny?
    Nagyon változatos a mezőny tapasztalataim szerint. Most hétvégén pl. sharkscope alapján három többezres nyerővel játszottam egymás után, de rengeteg vesztő játékos is van a magas nyereményalap miatt.

  4. #7814
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet sandros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Floppon 180ig nyugodtan mehet a reraise mivel sok a huzo. Ha nincs semmije akkor puff nem fizeti ki. De meg igy is jobban mintha ezzel a kis raise-el hizlalod neki a potot. Mivel a readed meg van rola es a turnon kvazi minisraiselt (ami eros line) igy sirva el tudnam dobni. Lesz majd jobb spot amivel el tudod szedni a zsetonjait
    Köszönöm a választ mindenkinek.

  5. #7815
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | AA - No Limit Holdem Tournament

    Vajon elkerülhető lett volna? Ellenfelünk eléggé fit or fold játékos. A meccs során nem láttam 3betelni csak itt. Mivel light 3bet-elt ezért én TT+ra tettem, de még inkább monster-ekkel szokák ezt csinálni.

    A turn-on, amikor már visszaemeltem a kvázi minraise-ére nem tudtam elengedni a lapot, könnyen lehet, hogy hiba volt.


    Miután ellenfeled preflop clickback 3betelt, nyugodtan 4betelhettél volna - akár re-clickbackkel is, és a flop clickbacked nem véletlenül nem standard játék - nagyobbat kellett volna emelned.

    Ha az a kérdésed, hogyan lehet megakadályozni azt, hogy a turnre az ellenfelednek leessen a drill, hát olyan line-t nyilván nem tud senki mondani.

    A turnön a parti elejének tükrében már meg voltál lőve, nem volt jó játékod.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  6. #7816
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az a kérdésed, hogyan lehet megakadályozni azt, hogy a turnre az ellenfelednek leessen a drill, hát olyan line-t nyilván nem tud senki mondani.
    Nyilván nem térgörbítést kértem , csupán választ arra, hogy jó volt-e a játékom (nem) és hogy vajon el kellett-e volna engedni a turn visszaemelés után (igen).

    Mivel hasznos tanácsokat kaptam, ezért próbálom megfogadni őket.

  7. #7817
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Gondold át nagyon ezt a partit mert az összes utcán rosszul sizingoltál.
    Preflop 4beteltem volna egy 250 körüli összegre, floppon is nagyobbat emeltem volna. Ász párunk van egy feszes 3b range ellen, lapátoljuk befele a pénzt

  8. #7818
    Újonc smogue avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem térgörbítést kértem , csupán választ arra, hogy jó volt-e a játékom (nem) és hogy vajon el kellett-e volna engedni a turn visszaemelés után (igen).

    Mivel hasznos tanácsokat kaptam, ezért próbálom megfogadni őket.
    Szerintem preflop és flop rossz csak, mindkét helyen nagyobb bet kéne. Miért akarod meggyőzni magad, hogy dobni kell turnon? Szerintem ahol egyedül nem hibáztál az a turn. Readek alapján sem vagyunk hátul a range ellen.

  9. #7819
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand

    Ez volt az utolsó amit mára eltudtam viselniilyenek mentek egész nap.esetleg hibáztam valamit?ellenfélről annyit vettem észre eddig hogy hattalmas fish és ilyenekkel bőven beteszi azért tettem be.

  10. #7820
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    E
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    az egyik mai leosztast akartam kuldeni, hogy milyen hulyeseget csinalt egy aggressziv ellenfel, de kozben rajottem es stove-val megneztem, lehet, hogy meg jol is csinalta amit csinalt?

    Ellenfel aggressziv, 18 leosztas alatt 3bet 50% es 4bet 33% es majdnem allando emelgetesek, donkok.

    Ha az o szemszogebol nezem a dolgokat es szerinte nalam AJ+, KQ+, JJ+ volt, akkor neki ~flipje van a rangemmal, ha dobom a nem parokat a fold equity miatt, akkor meg +ev a jateka. Tenyleg jol jatszotta meg?

    weaktight | Hand | KK - No Limit Holdem Tournament


    Masik leosztas mar csak erdekesseg, ennyire bele lehet szeretni egy handbe? Harmadik leosztas a jatszmaban.

    weaktight | Hand | QQ - No Limit Holdem Tournament

    Koszi az eszreveteleket!

    Wwolfy.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •