Oldal: 30 / 34 ElsőElső ... 202829303132 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (339) összesen
Like Tree1Likes

Téma: AK poker klub

  1. #291
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom megoldódott az ügy, be tudtam lépni a honlapon
    Jó neked, én még mindig nem tudok Hogy csináltad, akp előtaggal, vagy anélkül? Játszani is tudsz már?

  2. #292
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Engem is beengedett. Előtag nélkül. De asztalhoz nem enged beülni. Invalid login a jutalom, ha próbálkozom. MTT-re elfogadta a nevezésem, kíváncsi vagyok, oda beenged-e.

  3. #293
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Nem tudom, de lehet az sem mindegy, milyen böngészőből akarsz belépni. Az explorerből nem tudtam loggolni, igaz már a poker oldalt is hiányosan hozta be. A chrom alól beenged, de asztalhoz nem tudok beülni.

  4. #294
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Nekem is Chrome van a gépen, az nem lehet gond. Viszont nekem a felhasználónévben van kisbetű és nagybetű vegyesen, a jelszóban meg ezek mellett számok és speciális karakterek is. Nem tudom, nem-e ezek valamelyike okoz nekem gondot?

  5. #295
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    A kisbetű-nagy betű nem lehet gond, viszont a spec karaktereket lehet ez a másik soft nem úgy kezeli. Nekem csak kisbetű és szám van a jelszóban.

  6. #296
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Nekem ez a terem is gyanús. Reggeltem egy versenyre és ilyen accok vannak frg2453214, ktm3682985, hjp5612947. Ilyenekből van 8 hasonló a reggelt 19 "emberből"... Ha ezek nem a terem által generált accok, akkor macska legyek.

  7. #297
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Hagytam nekik egy üzenetet, remélem, válaszolnak majd.
    Szóval akkor cash asztalok egyáltalán nem mennek?

  8. #298
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Menni mennek, csak nem tudok sem beülni sem megnézni őket.

  9. #299
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 29.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Én is be tudtam lépni előtag nélkül. a számlám már megjelenik azt írják még feldolgozás alatt. Sajnos az asztalokhoz még nem ülhetek be.

  10. #300
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    A furcsa nevektol nem kell betojni. Most nezem, hogy wxfd2487284, xzef2447581, tcgc2489510 is beszelgetnek mas es mas asztaloknal. En inkabb arra tippelek, hogy a halozat valamelyik terme "random" nickeket ad jatekosainak. Meg van egy tele asztal ahol 5 "furcsa" nev jatszik es 1 "normal". Azt azert ketlem, hogy egymas ellen jatszatnak oket. Ja, es Firefoxon lehet legjobban jatszani, nalam anno a Chrome-on sokszor fagyott. Es meg egy eszrevetel, magarol a jatekrol. Ha a varolistan a 2. vagy, es beul az elotted levo, ujra kell ra iratkoznod, de ekkor mar te leszel automatikusan az 1. Ezt arrol tudod, hogy ujra felugrik a "waiting list", meg akkor is, ha egyszer mar feliratkoztal ra. Amugy vegre nekem is sikerult bejelentkeznem, penzem a szamlamon "van"!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •