Oldal: 783 / 975 ElsőElső ... 283683733773781782783784785793833883 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.821 - 7.830 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #7821
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Elsőt nem kell túlmisztifikálni, szarul csinálta, maniac és nem szeret dobni (főleg, ha nem voltál különösebben agresszív előtte).

    Második meg egyszínűűűűűűű!!!

  2. #7822
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    E
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elsőt nem kell túlmisztifikálni, szarul csinálta, maniac és nem szeret dobni (főleg, ha nem voltál különösebben agresszív előtte).

    Második meg egyszínűűűűűűű!!!
    Elso handben, jo ranget tettem amugy a preflop reraisemre? Ilyen jatekos ellen?
    Mi van, ha ugyanazt eljatsza a flopon mondjuk, amikor nekem nem parom van? AK, AQ, KQ? Akkor csak call es hadd rakja be o maga? Ha turnon betel es nem kapunk part, akkor azert nem szivesen mennek A vagy K magassal sd-ig.

    Koszi.

  3. #7823
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Játszanál így AK, AQ, KQ-val?

    Up: igazából KK-val se túl jó, ha 50%-ban 3betelt, akkor raise/reraise, limp/raise-el csak elárulod a lapod (bár úgy tűnik, nála nem nagyon számított )

  4. #7824
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet blekhole eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Skype csoporthoz szívesen csatlakoznék, mi a menete?
    vegyél föl skypera: sandroshu

  5. #7825
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    E
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játszanál így AK, AQ, KQ-val?

    Up: igazából KK-val se túl jó, ha 50%-ban 3betelt, akkor raise/reraise, limp/raise-el csak elárulod a lapod (bár úgy tűnik, nála nem nagyon számított )
    Ilyen ellenfel ellen pf AA, KK raise/call esetleg limp/call, AK, AQ, KQ raise/push?

    A flop kerdes meg arra vonatkozott, hogy ha AK, AQ, KQ-vel ip olyan flopra kerulok olyan jatekossal, akkor push, raise/4bet push, call, raise/call a donkjara? Vagy az edge miatt fold es inkabb varni jobb flopra ami eltalalt es aztan hagyni hogy berakja maga?

  6. #7826
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Pot körüli összeget tennék be általában magas lappal, ha csak ennyi read van. 2 spr-el kicsit soknak tűnik már.

  7. #7827
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    HU SNG elemzéshez milyen szoftvert ajánlotok? HM, PT? Esetleg van valami harmadik program ami ajánlott?

  8. #7828
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet blekhole eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HU SNG elemzéshez milyen szoftvert ajánlotok? HM, PT? Esetleg van valami harmadik program ami ajánlott?
    HM + Pokerstove szerintem elegendő. a nagyobb elemzők tudják, hogy a PTben vannak azt hiszem olyan filterek, melyek a HM1ben nincsenek benne. Én itt még nem tartok
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  9. #7829
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Ma volt egy érdekes szituáció. Miután lement ez a hand: weaktight | Hand | 85s - No Limit Holdem Tournament az ellenfél szétakadt, hogy miért vagyok ilyen idióta, hogy ha 8-as szettem van akkor csak megadom a river donkbet-jét és nem emelek vissza. Leidiótázás, stb.
    Rögtön a következő hand: weaktight | Hand | 77 - No Limit Holdem Tournament

    Ellenfélről annyit kell tudni, hogy passzív játékos, SB limp 90%, BB call 80% minraise-re 3bet 0%, fold to 3bet 100%. A több utcás megadásokat viszont szereti, ha kapott egy párt a kezébe.

    Az első hand-hez egy kis magyarázat, azért ment csak call, mivel korábban ilyen river donkbetet még nem láttam tőle és ennyi erővel lehetett volna nála sor is.
    Kérdés #1: valóban a call a helyes megoldás ilyen esetben? Esetleg turn-ön is folytatni kellett volna a hívást?

    A második hand-ben miután set-et floppoltam tudom, hogy beszéltünk róla korábban, hogy a clickback nem a megszokott módszer a pénz kinyerésére, de valami folytán mégis ezt választottam (gondolom rossz beidegződés - továbbra is próbálkozok változtatni rajta). A turn nem sokat segített a helyzetünkön, ezért a donk betet választottam - utólag lehetett volna 300 is. A riveren pedig megpróbálkoztam egy még nagyobb donkbettel.
    Ha kivesszük a kontextusból ezt a hand-et akkor egy nagyon rosszl megjátszott hand viszont azzal, hogy az ellenfél tilt-en van már érdekesebb.
    Kérdés #2: tilt-en levő ellenfél ellen mi lett volna a legjobb módszer a pot mielőbbi megnövelésére ebben a partiban?

    Ami nem annyira lényeges, hogy végül megnyertem a partit viszont közben próbálgattam taszigálni a tilt gödör alja felé - ami működött is. Kár, hogy 4 fős HUSNG-nél nem olyan könnyű újabb partira csábítani az ellenfelet

    szerk: hogy egy kis fun hand is legyen - http://weaktight.com/4683295 - hiperagresszív ellenfél hitt a 9-es kicker erejében
    Utoljára módosítva: Taz által: 2012. 05. 16. 22:58

  10. #7830
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 15.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    PT3-ban lehet valahogy HUSNG-hez EV-t nézni?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •