Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Hihetetlen olcsón Dan Harrington könyvek :)))

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás Hihetetlen olcsón Dan Harrington könyvek :)))

    Sziasztok!

    Van 3 Dan Harrington könyvem,jó állapotban( cashgame 1,2 versenystratégia 1 fejezet).Megválnék tőlük,50 dollárért, amit a Pokerstars számlámra kellene utalni.Budapesten személyes átvétel,máshová postázom.Postaköltséget állom,de csak mind a három könyv eladása esetén.A könyvek egyenként is elvihetőek,20 dollár/db áron.Komoly érdeklődöknek kicsi alku

    Szaisztok

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Azt a hihetetlen olcsót még gondold át mégegyszer. Használtan ugyanannyiért adod a 3 kötetet ($50=11375HUF), mint itt az Akadémián a Póker shopban (3x3800HUF=11400HUF) vadi újonnan kapható. Továbbá ha valakinek csak épp egy kötet kell, akkor 3800 HUF-ba kerül újonnan, és nem $20=4450HUF -ba.

    Használtan reális ár, kötetenként 2500 HUF, a 3 együtt 7000 HUF.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Az ár azért ennyi,mert eből simán lehet alkudni,35 dodóért el lehet vinni a 3 könyvet.De ha 35 ről indulok,akkor 20,meg 15 dolláros ajánlatokat kapok,annál meg többet ér.

  4. #4
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt a hihetetlen olcsót még gondold át mégegyszer. Használtan ugyanannyiért adod a 3 kötetet ($50=11375HUF), mint itt az Akadémián a Póker shopban (3x3800HUF=11400HUF) vadi újonnan kapható. Továbbá ha valakinek csak épp egy kötet kell, akkor 3800 HUF-ba kerül újonnan, és nem $20=4450HUF -ba.

    Használtan reális ár, kötetenként 2500 HUF, a 3 együtt 7000 HUF.
    Zoleee és működik már a Póker shop? mert legutóbb visszadobták a rendelésem, hogy nem.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 04.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt a hihetetlen olcsót még gondold át mégegyszer. Használtan ugyanannyiért adod a 3 kötetet ($50=11375HUF), mint itt az Akadémián a Póker shopban (3x3800HUF=11400HUF) vadi újonnan kapható. Továbbá ha valakinek csak épp egy kötet kell, akkor 3800 HUF-ba kerül újonnan, és nem $20=4450HUF -ba.

    Használtan reális ár, kötetenként 2500 HUF, a 3 együtt 7000 HUF.
    Ez mind oké, de Zoleee ez most miért is kellett? Ha te elakarod adni az Audidat X forintért valakinek és valaki odapofátlankodna, hogy ő X-z forintért eladná, mit szólnál?
    Utoljára módosítva: peacefulenergy által: 2012. 05. 15. 09:46

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Esetleg ha nem működik, és ezeket a könyveket szeretnéd megrendelni,most mgkaphatod nállam 35 dollárért a 3db-ot Üdv

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet peacefulenergy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mind oké, de Zoleee ez most miért is kellett? Ha te elakarod adni az Audidat X forintért valakinek és valaki odapofátlankodna, hogy ő X-z forintért eladná, mit szólnál?
    Ha kirakja elfogadható áron egy szót sem szólok. Csak segíteni akartam, hogy nehogy valaki ennyiért megvegye használtan. Én pl (maradjunk a példánál) az Audimat nem hirdetném meg új áron, ha már egyszer 5 éves
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  8. #8
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha kirakja elfogadható áron egy szót sem szólok. Csak segíteni akartam, hogy nehogy valaki ennyiért megvegye használtan. Én pl (maradjunk a példánál) az Audimat nem hirdetném meg új áron, ha már egyszer 5 éves
    én is szeretnék egy választ
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    CSak ma a 3 darab könyv eladó fix 20 DOLLÁRÉRT.Ilyen olcsón SEHOL nem tudod megvásárolni ezt a 3 könyvet.Jó llaotúak,érdemes egyűjteni valahány pókeresnek,aki komolyabban foglalkozik a játékkal

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 04.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet kittipoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CSak ma a 3 darab könyv eladó fix 20 DOLLÁRÉRT.Ilyen olcsón SEHOL nem tudod megvásárolni ezt a 3 könyvet.Jó llaotúak,érdemes egyűjteni valahány pókeresnek,aki komolyabban foglalkozik a játékkal
    Ez így már epic

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •