Oldal: 49 / 60 ElsőElső ... 39474849505159 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 481 - 490 (595) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Bankkártyák online pókerhez

  1. #481
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 06.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Újat már nem lehet csináltatni ( ezt mondták személyesen az érdeklődésemre )

  2. #482
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Bozsó# eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Bwin-re szeretnék befizetni de a K&H VISA Electron-al nem tudok. Milyet ajánlanátok? Ja és a K&H-nál lehet olyan kártyát csináltatni ami ehhez jó lenne?
    K&H nem támogatja az on line szerencsejátékot. Tőlük nem tudsz ilyen kártyával befizetni ilyen oldalakra.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #483
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Nekem is ez van. Nem vészesek egyáltalán a költségek, csak akkor ha másfajta ATM-ből veszel fel rajta lecsót.

  4. #484
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 27.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Idézet Tinti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Újat már nem lehet csináltatni ( ezt mondták személyesen az érdeklődésemre )
    Nem szívesen vitatkozom, de VISA Classic-ot lehet igényelni, amivel bárhol fizethetsz szerintem neked a VISA electronicot mondták amit nem lehet igényelni! Csak miattad fel is hívtam az OTP direktet! Amúgy az OTP oldalán tudsz is igényelni online ezt is megnéztem!

    https://www.otpbank.hu/portal/hu/Bet...MasterCardVISA

  5. #485
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 06.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet kormost eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szívesen vitatkozom, de VISA Classic-ot lehet igényelni, amivel bárhol fizethetsz szerintem neked a VISA electronicot mondták amit nem lehet igényelni! Csak miattad fel is hívtam az OTP direktet! Amúgy az OTP oldalán tudsz is igényelni online ezt is megnéztem!

    https://www.otpbank.hu/portal/hu/Bet...MasterCardVISA
    köszönöm a pontosságod. Ezek szerint OTP Visa kártyára is lehet kényelmesen kiutalgatni?
    Illetve egy meglévő OTP számlához ( melyhez most egy Master van hozzárendelve ) lehet rá kérni egy Visát is, vagy új számlaszámot kellene nyitni?

  6. #486
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 27.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Idézet Tinti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszönöm a pontosságod. Ezek szerint OTP Visa kártyára is lehet kényelmesen kiutalgatni?
    Illetve egy meglévő OTP számlához ( melyhez most egy Master van hozzárendelve ) lehet rá kérni egy Visát is, vagy új számlaszámot kellene nyitni?
    1. Kiutalni: igen én is pontosan ezért választottam (PS és BWIN a többit nem tudom)
    2. Igen létező számlához, és Mastercard mellet is lehet, habár szerintem ha van VISA akkor a Master felesleges
    Utoljára módosítva: kormost által: 2012. 05. 15. 12:29

  7. #487
    Idegen gmoe y moi avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 03.
    Hely
    Budapest / Graz
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    sziasztok!
    tud valaki ajanlani nekem bankkartyat ausztriaban online pokerhez? koszi

  8. #488
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    A Raiffeisen már tiltja a gaming tranzakciókat vagy mivan? Most akartam befizetni rai-s visa-val mb-re, de csak úgy engedi ha non-gaming-re rakom. Másnál is?

  9. #489
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 14.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy az Erste támogatja-e az online szerencsejátékot? Sajnos az OTP-től MasterCardot kaptam az eddigi Visa helyett, úgyhogy egy Visa Electronos bank után kéne néznem.

  10. #490
    Lelkes újonc zozoka1973 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy "támogatja", de nekem évek óta tökéletesen működik dolog az erstés Visa Electron kártyámmal!

    z.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •