Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 05. 15

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 05. 15

    Lapok:
    Játék:NLHE MTT
    Játékosok:10 fõ
    Pozició:CO
    Kis vak:1250
    Nagy vak:2500
    Az esti $11 turbó versenyen játszol. A 4700 indulóból már csak 300 játékos van versenyben. Az átlagstack 34.000, előtted 80.500 zseton hever. Vakok 1250/2500 ante 200. Középről egy 14/10-et játszó játékos maradék 15600 zsetonjával allint jelent. Te a CO-ban 99-es párt kapsz, dobnak hozzád. Közvetlen mögötted a buttonon ül egy 81.200-as stack, csupán 18 handed van róla, ez idő alatt nagy stackje ellenére egy 6/6-os stat alakult ki róla. Az sb 34.000 zsetonnal, a BB 23.000 zsetonnal rendelkezik, statjaik szintén inkább a feszes kategória. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Lehetne felhozni a call és a push mellett is érveket, ez megint egy olyan feladvány, ahol akár két jó válasz is lehet.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás ?

    3-an ülnek mögöttünk, ráadásul feszesek, nem pénzszórás ez egy kicsit?

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Nem is beszélve arról, hogy két treff kilences van nálunk! Ilyen feltételekkel csak mi nyerhetünk, mert biztos, hogy lejön még 5 kilences!
    :-)

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is beszélve arról, hogy két treff kilences van nálunk! Ilyen feltételekkel csak mi nyerhetünk, mert biztos, hogy lejön még 5 kilences!
    :-)
    Észre se vettem De a dátum is jó, Érdekes póker partik - 1993. 05. 15
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    93-ban még nem igazán működtek jól az online pókertermek, ezért fordulhat elő, hogy két egyforma 9est dob a gép mindenesetre büszke vagyok, hogy bár még 1 éves sem múltam el, azért sikerült a helyes megoldást megtalálni

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehetne felhozni a call és a push mellett is érveket, ez megint egy olyan feladvány, ahol akár két jó válasz is lehet.
    mint mttfish kérdezem, miért lehet jobb szerinted a push a call-nál?

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Zoleee az érdekelne, hogy ha adott szituban KK-AA, vagy AQ-AK lenne nálad, akkor is csak callolnál e.

  9. #9
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mint mttfish kérdezem, miért lehet jobb szerinted a push a call-nál?
    Először arra gondoltam, hogy pushhal lehetne legjobban maximálizálni a fold equty -t a mögöttünk ülőkkel szemben, és akkor nagy eséllyel HU potot játszunk egy SS ellen. Viszont jobban belegondolva ha tényleg feszesek, akkor a call is jó lehet, mert lehet, hogy a nagy stack nem tolná be lazábban annál, mint amivel a pusht is megadná. A sortiknak meg mindenhogyan committedek vagyunk. Ez a megoldás lehet, hogy biztonságosabb, de nagyobb eséllyel lehetne multiway pot. Mondjuk a leírtak alapján valóban inkább a call tetszik már nekem is.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 05. 15. 15:59
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #10
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    GT: ha valamire rá fogja tolni a nagy stack lazábban, az az emeldésed lesz, mivel már lesz halott pénz a potban. Nem elég csak kiblöffölnie, egy gyaníthatóan 25%-os range ellen is teljesítenie kell, elvileg nemigen +EV a laza squeeze itt.

    Viszont, mivel a call miatt rohadtul polarizált a range-ünk, ezért elgondolkodnék azon, hogy sb milyen lapokkal is tolhatja vissza ránk és mi ellen éri meg megadni, mert ugye csak a sidepot a tiszta odds.
    ZoliHUN likes this.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •