Oldal: 46 / 99 ElsőElső ... 3644454647485696 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 451 - 460 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #451
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    teljesen mind1 ha jó játékosok ülnek a vakokon azok úgyis tudják h nem fogsz dobni minraise után, ha rosszak akkor meg inkább push mert amint látod képesek a callra de amugy ez egy standard szitu ne ezeken elmélkedj vannak ennél nehezebb helyzetek is

  2. #452
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Supereasy push. Sokan csinálják azt, hogy minraise/calloznak monsterrel, polarizálva a range-et, de ez egy idő után úgyis kiismerhetővé válik.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  3. #453
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az ellenfelek nagyon fish mutatókkal rendelkeznek, akkor jó lehet az ilyenfajta játék, azonban akkor is kicsit nagyobbat emelnék, mint a minraise, kb 900-1000ig mehetne. Ha valamennyire is kompetens játékosok ülnek mögötted, akkor push, mert itt a minraise-t elég szűk ranggel fogod megcsinálni, mígha pusholsz lazább callokat is kaphatsz.
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

  4. #454
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand Poll | K3o - No Limit Holdem Tournament

    Szerintetek ez jó spot FT bubbleben (10 vagy 11 fő van még versenyben) 3 ismert jobb (vagy annak tűnő) regulárféle ellen, akik közül SB nit, egy puhsra olyan 70 - 80% közötti skálával?
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #455
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand Poll | K3o - No Limit Holdem Tournament

    Szerintetek ez jó spot FT bubbleben (10 vagy 11 fő van még versenyben) 3 ismert jobb (vagy annak tűnő) regulárféle ellen, akik közül SB nit, egy puhsra olyan 70 - 80% közötti skálával?
    Én ezzel a K3o-al kihagynám, lehet itt bőven szélesen tolni, de inkább az sck meg a connector lapok felé bővíteném a rangem, hiszen a K3o a call range ellen borzalmasan teljesít, de én első körben azt a 70-80%-ot soknak gondolom, és szerintem nincs is szükség 2$-on arra, hogy ezeket bevállaljuk, nekem egy olyan 45%os puhsrange lenne szimpatikus, főleg 3 kompetensebb regularra.

    22+,A2s+,K6s+,Q7s+,J7s+,T7s+,97s+,86s+,76s,A2o+,K7 o+,Q8o+,J8o+,T8o+,98o Ezt tolnám kb.
    Riddler1988 likes this.
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

  6. #456
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet poker18g eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezzel a K3o-al kihagynám, lehet itt bőven szélesen tolni, de inkább az sck meg a connector lapok felé bővíteném a rangem, hiszen a K3o a call range ellen borzalmasan teljesít, de én első körben azt a 70-80%-ot soknak gondolom, és szerintem nincs is szükség 2$-on arra, hogy ezeket bevállaljuk, nekem egy olyan 45%os puhsrange lenne szimpatikus, főleg 3 kompetensebb regularra.

    22+,A2s+,K6s+,Q7s+,J7s+,T7s+,97s+,86s+,76s,A2o+,K7 o+,Q8o+,J8o+,T8o+,98o Ezt tolnám kb.
    A 70% tényleg kicsit túlzás, most megnéztem pontosabban, és ha 60% -ot tolok akkor abban is benne van már minden Kx. Pont azért írtam, hogy kompetensebbnek tűnnek, mert így nem valószínű, hogy valamelyik megőrül, és mondjuk K9 -el megad egy pusht, mert ugye FT bubble van, tehát rengeteg a FE. Ráadásul a big stack UTG -t kivéve aki már dobott, coverolom az egész asztalt. Tehát itt a call rangeük nagyon feszesnek kéne, hogy legyen kb. 11 - 12% -ra tenném, mivel ha meg is ad valamlyikük és nyer, én akkor sem esek ki, marad még 9-10BB -m, tehát rossz a kockázat- nyereség arány, mivel az FT bubble ugyanúgy folytatódni fog ha bukom a pusht.

    A megadó range vs. push range tekintetében a K3 2% -al hoz kevsebbet, mint mondjuk egy 98o, tehát ha calloznak, akkor gyakorlatilag a nut lapokon kívül ami egyébként is sima push vagy raise/call lenne, mindegy mi van nálam. Ugyanúgy kb. 70/30 -at fogok játszani ellenük vagy 60/40 -et "tökmindegy", de nem leszek előnyben. Itt sztem csak az a kérdés, hogy van -e elég FE a verseny fázisa és a stackméretek tekintetében, arra, hogy mondjuk toljunk 60% -ot? A fenti 70 - 80 az tényleg elnagyolt és túlzó volt, azért ez mégsem egy SB vs. BB spot. A megadó range igazából "nem érdekes", mert itt ugye a nagyon jó lapokon kívül gyakorlatilag semmivel nem szeretnénk callt kapni.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 05. 16. 11:03
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #457
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Az igaz, hogy rengeted az FE, meg feszesnek kell lennie a call rangenek, de 2$-os regularok nagy része nem igazán fog ezzel számolni. Kérdés mekkora edge-l számolsz, ha BU-nak 10.6%os callrange van, sb-nek 11,7%, bb-nek meg 13%, akkor 579 chipet fog hozni kb. Én 1/4ed vakért egyrészt nem vállalnám, másrészről pedig itt már van ICM hatás is, amit ugye nehéz modellezni, mivel nem ismerjük a másik asztal chipeloszlását. Lehet azzal kompenzálni, hogy nagyobb edget adunk és cEV-ben számolunk, azonban ez se lesz a legpontosabb, mivel nem ér annyi az x+1-edik chip, mint az x-1, emiatt ha duplázunk a prizepool equitynk nem fog a duplájára nőni. Másrészről, meg az a 2% előny jobb mint a semmi
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

  8. #458
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

  9. #459
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Ígyis lehet játszani, de akkor meg any flop push: hiába gusztustalan a flop neki is rémisztő lehet, és jobb lapokat is tudsz dobatni. De preflop shove a standard readdel együtt.
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

  10. #460
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    t74,415 pot at t2000/4000 No Limit Hold'em Tournament - 9 max on Poker Stars | TheHandConverter.com: Powered by DeucesCracked.com

    Itt egy másik számomra kérdéses szitu. Majdnem határeset lappal kockáztatni a viszonylag jó CL helyzetünket. De 2,5-es pot odds. a 20K-s stacktől kell csak félni. Megéri itt kockáztatni?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •