Oldal: 131 / 185 ElsőElső ... 3181121129130131132133141181 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.301 - 1.310 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1301
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    ha hozzászólok valamihez a saját nickemet nem jeleníti meg. ez mindenkinél így van?

    h.png

  2. #1302
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet prims eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha hozzászólok valamihez a saját nickemet nem jeleníti meg. ez mindenkinél így van?
    Javítva

  3. #1303
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 05.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Nem lehet elolvasni neomorf bejegyzését.
    redoubtable likes this.

  4. #1304
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Javítva.
    Holdenper likes this.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #1305
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Nem tudom valahogy meg lehet e oldani,de engem eléggé zavarnak a rake races fórum topicok..persze én nem vagyok érdekelt benne..nem lehet azt is külön ablakba rakni vagy valahogyan máshogyan megoldani?

  6. #1306
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom valahogy meg lehet e oldani,de engem eléggé zavarnak a rake races fórum topicok..persze én nem vagyok érdekelt benne..nem lehet azt is külön ablakba rakni vagy valahogyan máshogyan megoldani?
    Ugyanezt akartam írni én is. Általában senki nem szól hozzá azokhoz a topicokhoz, ami meg pörög, az lekerül a főoldalról ezek miatt. Jó lenne külön részlegbe tenni őket, mint pl. a Piactér.
    JociBalboa and nowout like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #1307
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    A mai napi "Érdekes hand" rovattal valami nem ok. Főoldalon kint vagy egy hand, majd ha hozzá akarok szólni, akkor a topic tetején egy teljesen másik leosztás van kint.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #1308
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai napi "Érdekes hand" rovattal valami nem ok. Főoldalon kint vagy egy hand, majd ha hozzá akarok szólni, akkor a topic tetején egy teljesen másik leosztás van kint.
    Igen észre vettük mi is. Időközben már javítottuk. Köszönjük a jelzést!
    Galambos Tarzan likes this.

  9. #1309
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom valahogy meg lehet e oldani,de engem eléggé zavarnak a rake races fórum topicok..persze én nem vagyok érdekelt benne..nem lehet azt is külön ablakba rakni vagy valahogyan máshogyan megoldani?
    Jó ötlet. Külön is választottuk, a jövőben elképzelhető, hogy még finomhangolunk rajta a tapasztalatok fényében.
    Holdenper and 78draneR like this.

  10. #1310
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Lehet nem jó helyre írom, de
    Az előbb átkattintottam a hatharom.hu-ra. Teljesen véletlenül. Nem szoktam amúgy. Megnéztem a Cseh Lacival kapcsolatos úszó eb-s videót ami a főoldalon van és észrevettem egy Debrecen feliratot a háttérben. Ezért elkezdtem érdeklődni a dolog iránt. Valamelyik nap csodálkoztam is hogy mi lesz itt az uszodában, mire készülnek. Tényleg EB? Kíváncsi lettem.
    Na itt jön a lényeg:
    Sehol nem találtam egy linket amin tovább mehettem volna. Szöveg sincs írva a videóhoz. Ajánlott/kapcsoló cikkek sincsenek, cimkék sincsenek, kategóriák sincsenek. Az Úszó EB is csak felirat... szóval tudnám még sorolni miként próbáltam az oldalon maradni, olvasgatni, kattintgatni, esetleg bevételt termelni nektek, de igazából akármilyen kíváncsi voltam, inkább bezártam és eljöttem ide elpanaszolni.
    Lehetne egy kicsit felhasználóbarát és keresőbarát is az oldal. Nézzetek látogatási statisztikát, biztos nem csak én jártam így. Utat kell mutatni a látogatóknak hogy merre menjen tovább. Nem olyan nagy dolog és biztos meg lenne a haszna

    (most veszem észre igazából az akadámia is ilyen, csak itt nem zavar, mert itt nem olyan sok hír van, meg nem is sokat olvasok.)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •