Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree8Likes
  • 1 Post By zorck
  • 2 Post By breeth
  • 4 Post By redoubtable
  • 1 Post By WARETRAPS

Téma: A nyerő tornajátékos 5 fő jellemzője

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A nyerő tornajátékos 5 fő jellemzője


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Én eddig azt hittem,hogy a 80-20-ak 80%-ának és a coinflipek min 50%-ának megnyerése kell hozzá alapvetően,de hát holtig tanul az ember
    ZoliHUN likes this.

  3. #3
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    a 4. ponthoz ajánlanám a xanax nevű nyugtató hatású készítményt, csodákra képes!

  4. #4
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Elég általános dolgok...kb mindenfajta pókeres változatra felhasználhatók.

    Amúgy szerintem a legjobb tanács (főleg nagylétszámú versenyeket játszva): Pöcköld ki a szemed, az ereidben vér helyett folyjon koffein, és nyomj le havi 7-8 ezret. Itt a legnagyobb a variancia, ezért ebből kell a legtöbbet tolni, hogy látszódjon a valódi edge a roiban.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #5
    Team Hero Coach
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Amúgy szerintem a legjobb tanács (főleg nagylétszámú versenyeket játszva): Pöcköld ki a szemed, az ereidben vér helyett folyjon koffein, és nyomj le havi 7-8 ezret. Itt a legnagyobb a variancia, ezért ebből kell a legtöbbet tolni, hogy látszódjon a valódi edge a roiban.
    Ezzel nem ertek egyet, sztem nem a volumera kell menni, sokkal inkabb a minosegre. A variancia is annal kisebb lesz minnel nagyobb a roi.
    Nekem az a tapasztalatom h 12 asztalnal tobben nem eri meg mttzni ha mar tobbi is kozep+ szakaszban van. Tul sok ertekes informaciorol marad le az ember amit a HM statok nem nagyon tudnak visszaadni.
    Zoleee and ZoliHUN like this.

  6. #6
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet breeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel nem ertek egyet, sztem nem a volumera kell menni, sokkal inkabb a minosegre. A variancia is annal kisebb lesz minnel nagyobb a roi.
    Nekem az a tapasztalatom h 12 asztalnal tobben nem eri meg mttzni ha mar tobbi is kozep+ szakaszban van. Tul sok ertekes informaciorol marad le az ember amit a HM statok nem nagyon tudnak visszaadni.
    Jó azért nem kell úgy beállítani mintha annyira kompetens lennél a témában..
    (És nem nem vagyok még mindig jobban..)

    btw próbáltam mindkettőt és sztem buy-in függő, 0-20 között lehet 12 asztalt pörgetni, és 4 db 22+ (55+) felettiekre jobban odafigyelni, szvsz ez finomítható..

  7. #7
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó azért nem kell úgy beállítani mintha annyira kompetens lennél a témában..
    (És nem nem vagyok még mindig jobban..)

    btw próbáltam mindkettőt és sztem buy-in függő, 0-20 között lehet 12 asztalt pörgetni, és 4 db 22+ (55+) felettiekre jobban odafigyelni, szvsz ez finomítható..
    már bárki hozzászólhat akinek hot run-a van!? :P

  8. #8
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Csak félig írtam komolyan, amit írtam
    Viszont szerintem az órabér a legfontosabb, szóval meg kell találni a megfelelő egyensúlyt a mennyiség és a minőség között
    Annyira nem értek hozzá, de úgy gondolom, egy 4-5ezres mezőnyű MTT-n általában elég sok allint kell nyerni egy FT-hez, vagy shippeléshez. Minél több allint játszunk a jó oldalon, annál valószínűbb, hogy egy MTT-n belül holdolnak a lapjaink, meg nyerjük a flippeket, és behúzzuk azt.

    Valószínűbb, hogy annak, aki havi 500 nagylétszámú MTT-t tol le, 50K MTT után jóval magasabb roija lesz, mint annak, aki havi 3-4K-t. Viszont ha belenéz egy 2000 MTT-s (most csak mondtam egy számot, nem tudom pontosan ekkora létszámú versenyeken mekkora lehet a reális DS) downba, akkor az előbbi embernek 4 hónapig nem lesz bevétele, utóbbinak pedig 1 hónap alatt letudódik a dolog (vagy ha előbbinek 1000 MTT-ig tart csak, mivel +EV-sebb játékot tud játszani, még akkor is 2 hónapig tart neki).
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak félig írtam komolyan, amit írtam
    Melyik fele az? A másikat nem olvasnám el.
    chivasr911, ZoliHUN, Krono and 1 others like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  10. #10
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik fele az? A másikat nem olvasnám el.
    meg igy is hosszu marad
    ZoliHUN likes this.
    No Time For Nuts

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •