Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (78) összesen
Like Tree45Likes

Téma: A VII. Póker Akadémia fórumtalálkozó

  1. #21
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Szerintem sem a legjobb a pókeres helyszín. Aki játszik, az csak az asztaltársaival tud dumálni, aki meg nem, az oda fog sétálgatni az asztalokhoz? Meg a buyin is érdekes. Sokaknak ez elég playmoney, szóval nem fogják komolyan venni...ami engem mondjuk nem zavar, de így nem tudom beüljek-e, mert én sem biztos, hogy komolyan venném, ahogy magamat ismerem.

    Amúgy akkor már lehetne NLHE/PLO, vagy dealer's choice, hogy mókásabb legyen. És mindenképpen turbó, hogy ne tartson túl sokáig

    Meg utána lehet nem lenne hülyeség lefoglalni valami pub különtermét (vagy asztalt, vagy valamit), aztán ott mehetne az ereszdelahajam, meg a kötetlen beszélgetés hajnalig, vagy amíg le nem lépünk bulizni

    Illetve még feltehetnétek a jelentkezettek névsorát valahova, hogy lássuk, mennyi ismerős nick megy (vagy mondjuk ha beírja ebbe a topicba mindenki aki megy, hogy megy, akkor az is jó )
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2012. 05. 18. 05:32
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem sem a legjobb a pókeres helyszín. Aki játszik, az csak az asztaltársaival tud dumálni, aki meg nem, az oda fog sétálgatni az asztalokhoz? Meg a buyin is érdekes. Sokaknak ez elég playmoney, szóval nem fogják komolyan venni...ami engem mondjuk nem zavar, de így nem tudom beüljek-e, mert én sem biztos, hogy komolyan venném, ahogy magamat ismerem.

    Amúgy akkor már lehetne NLHE/PLO, vagy dealer's choice, hogy mókásabb legyen. És mindenképpen turbó, hogy ne tartson túl sokáig

    Meg utána lehet nem lenne hülyeség lefoglalni valami pub különtermét (vagy asztalt, vagy valamit), aztán ott mehetne az ereszdelahajam, meg a kötetlen beszélgetés hajnalig, vagy amíg le nem lépünk bulizni

    Illetve még feltehetnétek a jelentkezettek névsorát valahova, hogy lássuk, mennyi ismerős nick megy (vagy mondjuk ha beírja ebbe a topicba mindenki aki megy, hogy megy, akkor az is jó )
    Szerintem olvasd el még1x a hírt, amiben található egy link, ami egy google dokumentre visz, ahol láthatod kik jelentkeztek eddig.

    Ami a helyszínt illeti: Utóbbi két alkalommal nem volt póker, most van rá lehetőség, de semmikép nem kötelező. Van egy igényes bár, ami nem is drága, szóval italozni itt is lehet. Lesz svédasztal is, szóval éhen sem haltok majd. Beszélgetni, enni, inni tehát itt is lehet.

    Ami a verseny buyint illeti: A lényege ennek a versenynek, hogy mindenki részt vehessen, a szűkebb pénztárcájú játékosok is! Úgy ahogy a PSOP-nál ($5=1100HUF buyin), itt is az a lényeg, hogy összegyűljön a közzösség és játsszunk egy jót.
    fejes1988, ZoliHUN and danfiu like this.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #23
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Ejh.. tavaly sem jött össze az extrém sport fesztivál miatt, pedig jelentkeztem is. Akkor megfogadtam, hogy idén elmegyek, de most is ki kell hagyni. Szombaton kora reggel indulok Olaszországba. Megint marad a legközelebb :S

  4. #24
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem olvasd el még1x a hírt, amiben található egy link, ami egy google dokumentre visz, ahol láthatod kik jelentkeztek eddig.
    "Ebben a google táblázatban Ti is folyamatosan tudjátok majd követni kik jelentkeztek már a fórumtalálkozóra >>"

    Pedig esküszöm tudok olvasni Lehet a Krisztás videó után már nem tudtam annyira koncentrálni mondjuk
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #25
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Picit későn került ki, lehet kimarad.
    daPEPEhu likes this.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  6. #26
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    jól számolom, 11 pólót lehet majd nyerni?

  7. #27
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Na jelentkeztem én is 17:00-ás tali is már az Invictában lesz?
    Sorry, ha ez is benne van a leírásban esetleg, kicsit fáradt vagyok
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #28
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg a buyin is érdekes. Sokaknak ez elég playmoney, szóval nem fogják komolyan venni...ami engem mondjuk nem zavar, de így nem tudom beüljek-e, mert én sem biztos, hogy komolyan venném, ahogy magamat ismerem.
    PA találkozó bajnokának lenni presztízs! A legtöbben akkor is komolyan vennék, ha freeroll lenne.
    ZoliHUN and Bozot like this.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  9. #29
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Lehetséges a latereg?

    Mert tutira megyek, csak késve (19.00-ig meló...)
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Persze late reg nem probléma.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •