Oldal: 34 / 44 ElsőElső ... 243233343536 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 331 - 340 (431) összesen
Like Tree74Likes

Téma: Bajnokok Ligája

  1. #331
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezúttal a megnyerTÜK és a megérdemelTÜK tényleg megállja a helyét, lévén abramovics többek közt a rendszerváltás időszakában, magyrországról kilopott pénzéből vásárolgatta össze a cselzit
    LOL a hónap hozzászólása
    zozoka1973 likes this.

  2. #332
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezúttal a megnyerTÜK és a megérdemelTÜK tényleg megállja a helyét, lévén abramovics többek közt a rendszerváltás időszakában, magyrországról kilopott pénzéből vásárolgatta össze a cselzit
    micsoda bölcsesség!

    vagy csak szűk látókörűség?
    "- Mihez kezdesz most ezzel a hatalmas nyereménnyel?
    - Kifizetem belőle a hitelezőimet.
    - És mi lesz a többivel?
    - Nekik sajnos várniuk kell. "

    Thor Hansen

  3. #333
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    a cselszkinek hatalmas mákja volt, jó játékosok, de a BM bukta el a kupát.
    viszont kétség sem férhet hozzá, hogy pszichésen erősek voltak.

  4. #334
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Idézet teto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezúttal a megnyerTÜK és a megérdemelTÜK tényleg megállja a helyét, lévén abramovics többek közt a rendszerváltás időszakában, magyrországról kilopott pénzéből vásárolgatta össze a cselzit
    Gratulálok remek szakmai hozzászólás volt.Köszönöm.

  5. #335
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet báró eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Osztálykülönbség???MI VAN?Pont azt játszotta amit tartalékos csapat játszhat.
    Nem mindig így játszanak de a Barca,és a Bayern ellen ez kellett.
    ZSENIÁLIS!
    Teljesen megérdemelten nyertek, aki hazai pályán nem tudd nyerni egy bekkelő csapat ellen a 90perc során,
    11 hibázz az extra időben,
    Az hadd ne nyerjen már.
    A fortuna velünk volt az igaz,de megérdemeltük!
    Látom sok Chelsea-i drukker van erre A meccs képe alapján akkor sem érdemelték meg, más kérdés hogy a Bayern nem tudta kihasználni a helyzeteit és a tizit sem.

  6. #336
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    BelaKecske likes this.

  7. #337
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom sok Chelsea-i drukker van erre A meccs képe alapján akkor sem érdemelték meg, más kérdés hogy a Bayern nem tudta kihasználni a helyzeteit és a tizit sem.
    Sosem értettem, hogy az a csapat miért érdemli meg a győzelmet, aki kihagy egy 11-est+csomó helyzetet....

  8. #338
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sosem értettem, hogy az a csapat miért érdemli meg a győzelmet, aki kihagy egy 11-est+csomó helyzetet....
    mivel a foci nem úgy működik, mint a poker, hogy hosszútávon mindenki ugyanannyi ászpárt kap, mint 27o-t és a tudásoddal kell a lehetőségekből a legtöbbet kihozni. A fociban már azért is keményen meg kell dolgozni, hogy egy csomó helyzetet, plusz egy tizit kihagyhass...
    rusherninja and balu999 like this.

  9. #339
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    4 sört ittam szal ne vegyetek feltétlenül komolyan de:

    egyik csapatot sem kedvelem különösebben. A Chelsea-nek szurkoltam mert több játékost kedvelek onnan, illetve többen érdemlik meg szerintem mint a Bayern-ből, de ettől még gondolom független tudok maradni.

    A győzelmet szerintem nem kell magyarázni. Megnyerted, kész és ennyi. Aki ide eljut, az már amúgy is megérdemli szerintem. na de:

    A döntőben nagyjából az történt amire számítani lehetett. Ramires eltiltásával a Chelsea elvesztette azt a fegyvert, ami győzelmet ért a Barcelona ellen (felfutó hátvéd mögé belőtt labda a gyors emberkének) hiszen a Bl újonc srácnak akinek B betűs neve van, a védekezésen kívül nem sok mutatványa volt, de szerintem nem is vártak tőle többet. A Chelsea egyetlen gólszerzési lehetősége Drogba volt, akinek rengetegszer rúgták fel a labdát, amit (nem úgy mint Pölő vagy Oláh a siófok ellen) többnyire le is tudott venni. Idővel aztán rájött, hogy leadni nincs nagyon kinek (Kalou nagyjából szintén semmit sem ér támadásban, lévén gyenge játékos s sokat kell védekeznie, Mata pedig egyedül csak arra volt elég, hogy a megszerzett labdát ne veszítsék el egyből) így aztán önállóan próbált gólt rúgni vagy húzni valamit. A Chelsea emellett 4 nyugodt középpályással és 4védővel bekkelt. Lampard nem egy gyorsvonat de nála higgadtabb, okosabb játékos kevés van, s azért a Barca ellen is megmutatta, hogy oda tudja rúgni a zsugát ahova kell, s Mikel is klasszis módjára, szinte hiba nélkül focizott. A Chelsea játékosai párosával védtek minden területet, megszámlálhatatlan lövést tudtak blokkolni.

    A bayern-nél gondoltak arra, hogy a szélsőhátvédek ne rohangáljanak szabadon fel. Így is sokat voltak fent, de már csak olyankor amikor a Chelsea teljesen behúzódott a 16osára (idővel egyre jobban egyébként). Ezen kívül, mivel az angol védősor s a középpálya is viszonylag mélyen volt, a Bayern nyugodtan tudta szervezni a játékot. A lövéseikbe többnyire viszont beleugrott valaki, a kis passzokat pedig leginkább 8 emberrel szemben csinálták, eredménytelenül. Helyzeteket többnyire egyéni akcióknak, kisebb hibáknak köszönhették. A Nyomás egyértelmű volt.

    Összegezve a Di Matteo ezzel a taktikával verte meg a Barcát és, már csak az eltiltások miatt is, hülye lett volna feladni ezt. Gyakorolták ők a büntetőket s bár néha sikerült húzni valamit a másik térfélen ez azért ritka volt, végig a tizikre játszottak. A német nyomás 1értelmű de bekkelő csapat ellen nehéz. A szögletekből sem tudtak helyzetet kialakítani, pedig azért volt egy pár. érdekes.

    végeredmény: A Német nyomás meghozta az eredményt. Egy egyéni hiba (Cole) után egy jó helyzetfelismerésből (földre lefejelt labda) lett meg a vezetést. Mind2 mester reakciója érthető: A támadásban haszontalan Kalou helyett Torres (aki kifejezetten jól nyomta utána) érkezett még a Bayern Müllert egy magas védőre cserélte, ami logikus, hiszen Drogba az egyetlen veszélyforrás az ellenfélnél.
    Ez ugye hiába való, hiszen a Chelsea gólt szerzett az első! szögletéből. Ez volt mellesleg az egyetlen periódusa a meccsnek, ez a 6-7 perc, amikor a Chelsea arra volt kényszerítve hogy támadjon, egyébként végig az történt amit ők akartak. lehet undorító, de ez van


    A hosszabítás is logikus: A Torres/Kalou csere hatására gyengül a védekezés jobb oldalt, ezért Drogba is hátul őgyeleg. Büntető, kimarad. tizen1esek ugye coinflip. angol győzelem.

    Ahogy a Barca is, a Bayern is egy büntetőre volt a győzelemtől, utóbbi valszeg előbbi esetében is a bl címtől. Míg a Barcánál viszont a legjobb hibázott, a Bayernél Robben tette, akitől nem is nagyon vártam mást. A Dortmund elleni meccset nem láttam, de asszem ott is hagyott ki büntetőt illetve a VBdöntőn (nekik szurkoltam) kétszer nyerhette volna meg a meccset. Nagyon önző de egy nagyon jó játékos, aki talán csak a saját egójányira van a klasszistól, a győztestől. Amikor nagyon kell, akkor viszont hibázik, ahogy most is.

    Lehet utálni ezt a fajta játékot amit a Chelsea játszik (Ajax és Barca szurkoló vagyok, szal nekem se az taktikus olasz futball a kedvencem) de az biztos, hogy a maximumot hozták ki magukból , s azt játszották, amivel nyerhettek. A Bayernnek meg volt az esélye, de a pech, a képzetlenség (Gomez) és Robben eldöntötték. Szerintem ez a Chelsea generáció megérdemelte a címet, főleg úgy hogy mind, főleg Drogba és Cech ezen a meccsen is megmutatták, hogy valakik. én biztosan nem sajnálom tőlük.

    lehet kötözködni!
    GL

  10. #340
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    úristen! HoldemKecske!

    Ígérem holnap elolvasom!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •