Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By orion-7

Téma: orion-7 PokerStars zoom játékom

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás orion-7 PokerStars zoom játékom

    Sziasztok!

    Jelenleg a Starson játszok NL10-en zoom pókert. Amióta megy a zoom, azóta játszok rajta folyamatosan, eleinte 4 asztalon, de mostanában 2 asztalon, mert láthatóan jobb a bb/100 mutatóm. 4 asztalon 330ezres minta alapján 3,95 bb/100, 2 asztalon 20ezres minta alapján 11,36 bb/100. Ugye jól gondolom hogy ez jobb?
    Azért regisztráltam az akadémiára, mert megismerkednék emberekkel, akiknek vannak tapasztalataik. Később feltöltöm a grafikonom, meg a statjaim. Aztán várom a kommenteket!

    Üdv Mindenkinek!
    crazy3317 likes this.

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Az kimaradt, hogy Full Ringen játszok. Holdem Manager 2őt használok, amint látható a grafikonon: Results.jpg

    Ezek a statok:
    stats.jpg

    Mi az amit kellene javítanom a játékon, vagy hol vannak hibák? Néhányan itt biztos jobban értenek ehhez, és a számokból ránézésre látják hogy én hogyan játszom...

    HUD-nál ezeket használom:
    Név / Hand szám / Win Rate (ez csak úgy érdekel, szoktam nézelődni ki mennyit tud)
    Vpip / Pfr / 3Bet / FoldTo3Bet / 4Bet Range / Squeeze
    A következő sor az a PFR pozíciónként...EP/MP/CO/BU/SB/BB
    Steal / FoldToSteal / Resteal / FoldToResteal / FlopDonk / Flop Check-Raise
    Flop CBet / FoldToFlop CBet / Turn CBet / FoldToTurn CBet / WTSD%


    Várom az építő jellegű kritikát, meg a nem építőt is!

    Üdv Mindenkinek!

  3. #3
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    üdv. szép graf. Miért és min akarnál változtatni? Ha azzal a játékkal, amit most játszol eredményes vagy, akkor nincs szükség változtatásra. Ideálisnak vélt statokat meg ne kergess.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  4. #4
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    szép nagyon, de miért nem játszol nagyobb téten?
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Talán úgy érzem hogy vakokról lehetne javítanom, nem a számokat akarom optimalizálni, azokat azért tettem be, hogy valaki mondjon olyat benne, hogy "húú ez nagyon sok, vagy nagyon kevés, és ha csökkented vagy növeled, akkor javulni fog a játékod". Kisvakról ha volt limp, kiegészítek 22-99-cel, Axs, SC... TT+ -al már emelek. ha volt hívás, akkor megnézem hogy ki hívott, és ha valami laza játékos, vagy egy fish, akkor játszok ezekkel a párokkal, de jó játékos ellen nem játszok, mert nem fizetik ki a settet, csakha neki is az van. (például ez is lehet hogy rossz játék, és lehetne jobban)
    AK-val emelek, és 3Bet-elek is, de a többi ász? Néha emelek, néha nem, néha adok, néha nem, ellenféltől függően. De elveszettnek érzem magam.
    Ki hogy játsza meg ezeket a kezeket?

    Nagyobb tétre még ezért nem lépek, magabiztosság miatt. Valamint Harrington szerinti "könyvelő-szindrómám van" Ha minuszba vagyok, akkor akarok játszani tovább, hogy pluszba legyek, ha meg pluszba vagyok, akkor pozitív tilten vagyok, azt gondolom hogy én vagyok legjobb a világon... Ezért nem lépek feljebb, mert ingadozik a hozzáállásom, nem vagyok magabiztos. Zoom csak 2 hónapja van, még bebiztosítanám magam. 2 hónapja még NL2-őn játszottam éppenhogy pluszosan

    Üdv Mindenkinek!

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    nem dobnék nl10-en poket párt senki ellen sb-ről, bb-ről, vagy D-ről.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •