Oldal: 132 / 185 ElsőElső ... 3282122130131132133134142182 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.311 - 1.320 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1311
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet _Roll_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet nem jó helyre írom, de
    Az előbb átkattintottam a hatharom.hu-ra. Teljesen véletlenül. Nem szoktam amúgy. Megnéztem a Cseh Lacival kapcsolatos úszó eb-s videót ami a főoldalon van és észrevettem egy Debrecen feliratot a háttérben. Ezért elkezdtem érdeklődni a dolog iránt. Valamelyik nap csodálkoztam is hogy mi lesz itt az uszodában, mire készülnek. Tényleg EB? Kíváncsi lettem.
    Na itt jön a lényeg:
    Sehol nem találtam egy linket amin tovább mehettem volna. Szöveg sincs írva a videóhoz. Ajánlott/kapcsoló cikkek sincsenek, cimkék sincsenek, kategóriák sincsenek. Az Úszó EB is csak felirat... szóval tudnám még sorolni miként próbáltam az oldalon maradni, olvasgatni, kattintgatni, esetleg bevételt termelni nektek, de igazából akármilyen kíváncsi voltam, inkább bezártam és eljöttem ide elpanaszolni.
    Lehetne egy kicsit felhasználóbarát és keresőbarát is az oldal. Nézzetek látogatási statisztikát, biztos nem csak én jártam így. Utat kell mutatni a látogatóknak hogy merre menjen tovább. Nem olyan nagy dolog és biztos meg lenne a haszna

    (most veszem észre igazából az akadámia is ilyen, csak itt nem zavar, mert itt nem olyan sok hír van, meg nem is sokat olvasok.)
    Köszönjük az észrevételt. Részben egyetértünk az írottakkal, részben nem. Lehet természetesen többet linkelni kapcsolódó tartalmakat a cikk szöveges részében is, de a hatharom.hu oldalán máshogy van megoldva. Minden cikk alatt találsz egy kapcsolódó tartalmak dobozt, ahol képekkel és címekkel is illusztrálva vannak ezek a tartalmak.

    Továbbá a felső menüsorban, mindig látod épp milyen kategóriában vagy, ha ott az úszásra kattintasz, az úszás aloldalra kerülsz, azaz egy gombnyomással eléred a témában született összes cikket.

  2. #1312
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet _Roll_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sehol nem találtam egy linket amin tovább mehettem volna. Szöveg sincs írva a videóhoz. Ajánlott/kapcsoló cikkek sincsenek, cimkék sincsenek, kategóriák sincsenek. Az Úszó EB is csak felirat...
    A címkéket mi is nagyon hiányoljuk, a fejlesztése egy ideje már folyamatban van, és a jövő héten kikerülő új verzióban már benne lesznek. Tervben van több kapcsolódó tartalom megjelenítése is.

    A fórum is érkezőben van, hogy a hasonló kommenteket a jövőben ne ide kelljen írni.

  3. #1313
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem igazán fejlesztési, de ötlet, és ezért nem akartam új témát nyitni
    Szóval, nincs kedvetek csinálni egy fantasy poker ligát a WSOP-ra?
    Össze lehetne állítani mondjuk 10-15 fős csapatokat, és akinek a csapata a legtöbb pénzt nyeri, vagy pontot gyűjti az nyerne (esetleg ha döntetlen lenne, akkor lehetne még 1 plusz kérdést, pl hány dollárt fognak összesen nyerni a magyarok, és a legközelebbi tipp nyerne).
    Lehetne kis ajándékokkal jutalmazni az öt legjobban szereplő csapattulajt, mondjuk PA póló/sapka, vagy valami más akadémiás ajándéktárgy...esetleg 1-2 óra ingyen coaching PA próktól, vagy 1 órás videó leakfinder elemzése pro által, esetleg ajándék bi valami közepes versenyre (daily ninty grand, vagy hasonló értékben másik).

    Érdemes lenne aktivitáshoz kötni a dolgot (mondjuk min 50 hsz, vagy ilyesmi)...nem kirekesztő céllal, de nehogy emiatt multiaccolás legyen, vagy egy csomó ismeretlen új ember tűnjön fel, akik a játék vége után eltűnnek.

    Nem lényegesek a nagy nyeremények, inkább a játék, a fun miatt lenne jó. Szerintem nem bonyolult összedobni egy ilyet, viszont megmozgatja a közösséget imo
    JuhaAasz likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #1314
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán fejlesztési, de ötlet, és ezért nem akartam új témát nyitni
    Szóval, nincs kedvetek csinálni egy fantasy poker ligát a WSOP-ra?
    Össze lehetne állítani mondjuk 10-15 fős csapatokat, és akinek a csapata a legtöbb pénzt nyeri, vagy pontot gyűjti az nyerne (esetleg ha döntetlen lenne, akkor lehetne még 1 plusz kérdést, pl hány dollárt fognak összesen nyerni a magyarok, és a legközelebbi tipp nyerne).
    Lehetne kis ajándékokkal jutalmazni az öt legjobban szereplő csapattulajt, mondjuk PA póló/sapka, vagy valami más akadémiás ajándéktárgy...esetleg 1-2 óra ingyen coaching PA próktól, vagy 1 órás videó leakfinder elemzése pro által, esetleg ajándék bi valami közepes versenyre (daily ninty grand, vagy hasonló értékben másik).

    Érdemes lenne aktivitáshoz kötni a dolgot (mondjuk min 50 hsz, vagy ilyesmi)...nem kirekesztő céllal, de nehogy emiatt multiaccolás legyen, vagy egy csomó ismeretlen új ember tűnjön fel, akik a játék vége után eltűnnek.

    Nem lényegesek a nagy nyeremények, inkább a játék, a fun miatt lenne jó. Szerintem nem bonyolult összedobni egy ilyet, viszont megmozgatja a közösséget imo
    nem hangzik rosszul, de, hogy érted, hogy az 5 legjobban szereplő csapattulajt? több fős csapatból csak a tulajdonos részesül valamibe? (vagy valamit félreértelmeztem az írásodban )

  5. #1315
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem hangzik rosszul, de, hogy érted, hogy az 5 legjobban szereplő csapattulajt? több fős csapatból csak a tulajdonos részesül valamibe? (vagy valamit félreértelmeztem az írásodban )
    Mindenki aki jelentkezik a játékra összeállít mondjuk 10 fős csapatokat (példa csapatra: V. Blom, D. Negreanu, P. Ivey, I. Haxton, D. Brunson, C. Moorman, J. Cody, J. Mercier, M. Marafioti, S. Stein), a csapatot összeállító embert neveztem csapattulajnak. Az akinek a profi pókeresekből álló csapata a legtöbb pénzt/pontot gyűjti a WSOP alatt, az lesz a nyertese a fantasy poker ligának. És az első néhány ilyen embert lenne érdemes díjazni

    De ha a PA-nak erre most nincs ideje/kerete, akkor csinálhatunk mi is egy ligát. Mindenki választ x pókerest a csapatába, befizet valamennyi nevezési díjat (mondjuk 10-20$-t egy előre kiválasztott tagnak, aki a pénztáros lesz), és akinek a pókeres csapata a legjobban szerepel, az megnyeri a WSOP végén a pénzt (vagy ha sokan vagyunk, akkor az első 2-3-5-10 ember között oszlik el).
    JuhaAasz likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #1316
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenki aki jelentkezik a játékra összeállít mondjuk 10 fős csapatokat (példa csapatra: V. Blom, D. Negreanu, P. Ivey, I. Haxton, D. Brunson, C. Moorman, J. Cody, J. Mercier, M. Marafioti, S. Stein), a csapatot összeállító embert neveztem csapattulajnak. Az akinek a profi pókeresekből álló csapata a legtöbb pénzt/pontot gyűjti a WSOP alatt, az lesz a nyertese a fantasy poker ligának. És az első néhány ilyen embert lenne érdemes díjazni

    De ha a PA-nak erre most nincs ideje/kerete, akkor csinálhatunk mi is egy ligát. Mindenki választ x pókerest a csapatába, befizet valamennyi nevezési díjat (mondjuk 10-20$-t egy előre kiválasztott tagnak, aki a pénztáros lesz), és akinek a pókeres csapata a legjobban szerepel, az megnyeri a WSOP végén a pénzt (vagy ha sokan vagyunk, akkor az első 2-3-5-10 ember között oszlik el).
    tetszetős talán egy ilyen 10-20$t rá is szánnék, ha akadnánk páran
    javítom: ha összejönne egy 15-20 ember (kb.) akkor benne vagyok, úgyhogy ha gyűjtöd a népet velem számolhatsz
    Utoljára módosítva: JuhaAasz által: 2012. 05. 22. 20:24
    Galambos Tarzan likes this.

  7. #1317
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Ok, én is benne lennék egy ilyen fogadásban Már csak a PA -nak kell jeleznie valamit.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #1318
    Fanatikus tag aprajafalva avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    BP/Hévíz/Debrecen
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Na tetszik az ötlet. Érdekel a dolog így első hallásra.

  9. #1319
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Az ötlet nekünk is tetszik, azonban 2-3 nap alatt lehetetlen egy jól kezelhető, igényes, automatikus rendszert leprogramozni. Jövőre mindenféleképpen készítünk egy igényes platformot a WSOP fantasy ligának!

    Amennyiben mégis szeretnétek játszani, javasoljuk nyissatok a témának egy külön topikot itt >>
    Holdenper likes this.

  10. #1320
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    tegnap óta, ha rákattintok a piactérre ezt dobja ki:


    Hiba: mysql_block_query("SELECT * FROM forum_thread WHERE forumid = 51 AND lastpost > 0 AND visible = 1 AND lastpostid > 0 AND ORDER BY lastpost DESC LIMIT 0,100","");
    1064: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ORDER BY lastpost DESC LIMIT 0,100' at line 1

    count(1)
    function stacktrace()
    file: /srv/apache2/pokerakademia.com/utf8/system/sys/mysql.php(72)
    function mysql_block_query(SELECT * FROM forum_thread WHERE forumid = 51 AND lastpost > 0 AND visible = 1 AND lastpostid > 0 AND ORDER BY lastpost DESC LIMIT 0,100)
    file: /srv/apache2/pokerakademia.com/utf8/sys/components/ActualForumIndexPreview.php(20)
    function render()
    file: /srv/apache2/pokerakademia.com/utf8/system/sys/components/TemplateComponent.php(30)
    function render()
    file: /srv/apache2/pokerakademia.com/utf8/system/sys/components/Page.php(222)
    function render()
    file: /srv/apache2/pokerakademia.com/utf8/index.php(118)
    "- Mihez kezdesz most ezzel a hatalmas nyereménnyel?
    - Kifizetem belőle a hitelezőimet.
    - És mi lesz a többivel?
    - Nekik sajnos várniuk kell. "

    Thor Hansen

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •