Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree6Likes

Téma: nl50 set csúnya boardon

  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás nl50 set csúnya boardon

    ellenfél egy értelmesnek tűnő reg. hogy kellene ezt tovább játszani?? bet/call, ch/call, ch/push? minden változat érdekel, de csak értelmes magyarázattal, a "tőt kell tolni" válaszok nem érdekelnek :P

    Orexun15: 20/16/5, agr: 7.4 (8.5/8/2), AfQ: 39% (48/38/10) 1200hand

    Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1775185
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    ramaplaya (CO): $24.18
    orexun15 (BTN): $51.66
    cristalship. (SB): $16.70
    k.nack (BB): $62.77
    Hero (UTG): $51.34

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with Q Q
    Hero raises to $1.50, ramaplaya calls $1.50, orexun15 calls $1.50, 2 folds

    Flop: ($5.25) 8 9 J (3 players)
    Hero bets $4.00, ramaplaya folds, orexun15 calls $4

    Turn: ($13.25) Q (2 players)
    Hero???

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    c/c nem jó, mivel Tx alatt nem betel majd semmit (esetleg néha blöffbe fordít gyenge párokat, de inkább xbackelné szerintem) és Tx ellen nincs oddsunk, mivel annyira face up lesz a lapunk, hogy nincs implied odds.
    b/c sem tetszik, mivel itt csak Tx-t tol majd be, mivel te nagyon nagy erőt mutatsz a 2bettel, ezen a boardon.
    c/f ugye gyenge, mivel néha beleszúr fd-val, gyenge párral.
    nekem határozottan a b/f tetszik a fentiek miatt.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    orexun15 nem buta szerintem - nem láttam még tőle ha jól emlékszem random hülyeséget -, tehát ezen a flopon a calling range eléggé őszinte float sosem lesz nála - std -

    bet foldon kívül én sem tudok jobbat.

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Bet/fold az egyetlen jó lépés szerintem is, crazy által leírt okokkal teljesen egyetértek.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Ha jó player 10es nélkül sosem fog itt callolni egy betet, nem értem mitől vártok value-t ha beteltek. Én checkelnék és a betsize-től függően calloznék vagy dobnék. Ha checkback-el és blank river jön egy kis valuebetet eleresztenék.
    erikkke, Carabinieer and pszibu like this.
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  6. #6
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    orexun15 nem buta szerintem - nem láttam még tőle ha jól emlékszem random hülyeséget -, tehát ezen a flopon a calling range eléggé őszinte float sosem lesz nála - std -

    bet foldon kívül én sem tudok jobbat.
    nekem ezzel csak az a bajom, hogy rettentő agró! és tudja, hogy itt nekem lapom van/lesz, de a range kb 95%-át a turnon bet/fold-olom, ezért akár egy KJ-val is érdemes rámtolnia, mert nagyon sok foldot fog kapni. ha 2.0 lenne az agr én is bet/fold-olnék, de így ezt nem kell kicsit átgondolni??

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    c/c nem jó, mivel Tx alatt nem betel majd semmit (esetleg néha blöffbe fordít gyenge párokat, de inkább xbackelné szerintem) és Tx ellen nincs oddsunk, mivel annyira face up lesz a lapunk, hogy nincs implied odds.
    b/c sem tetszik, mivel itt csak Tx-t tol majd be, mivel te nagyon nagy erőt mutatsz a 2bettel, ezen a boardon.
    c/f ugye gyenge, mivel néha beleszúr fd-val, gyenge párral.
    nekem határozottan a b/f tetszik a fentiek miatt.
    a ch/f-oldal és a bet/c-al egyetértek, nekem sem tetszik egyik sem. viszont itt inkább a flop cbettel mutatok erőt, mert 3way vagyunk, legrosszabb poziban ülök, mögöttem egy fish, aki itt még egy 48o-t sem dob el, ezért kb sosem fogok airrel cbetelni. ezt orexun is tudja, úgyhogy úgy callol flopon, hogy tudja jönni fog a turn bet. viszont ez jó helyzet neki egy turn raise-re, hisz tudja, hogy én elég őszinte és feszes játékot játszom regek ellen oop! Tx-en kívül is betelhet itt szerintem bőven lapot!

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    7.5 aggresszió ellen semmi értelme a bet/foldnak. Az ilyen ellenfeleknek a legkisebb a calling range-ük. Viszont a 38% turn aggresszió miatt simán bet/foldol minden 2párt és szettet, ahogy azt kell. Egy check után rengeteg draw lehet nálad, tizes viszont kb egy sem, hiszen UTG emeltél, és ilyen drawheavy boardon nyilván továbbemelnél vele. Azaz egy J8-cal is még simán jónak érezheti magát pl egy AQ+FD ellen, és az alacsony river aggresszió miatt a 2 párokat ott már úgyis mögédcsekkeli, szóval úgy callolhatsz, hogy vered a range-ét, mégsem kell félned, hogy riveren kiblöfföl.

    Szóval nálam ez egyértelmű c/c.
    dr.drogba and csicsi like this.

  9. #9
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Nem kötegszem csak nem tiszta amit írsz.:

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    c/c nem jó, mivel Tx alatt nem betel majd semmit (esetleg néha blöffbe fordít gyenge párokat, de inkább xbackelné szerintem) és Tx ellen nincs oddsunk, mivel annyira face up lesz a lapunk, hogy nincs implied odds.
    b/c sem tetszik, mivel itt csak Tx-t tol majd be, mivel te nagyon nagy erőt mutatsz a 2bettel, ezen a boardon.
    c/f ugye gyenge, mivel néha beleszúr fd-val, gyenge párral.
    nekem határozottan a b/f tetszik a fentiek miatt.
    Gondolom elsőre a valuebetet érted másodikra, meg hogy "ritkán". De szerintem azért nem lehet ilyen éles határvonalat húzni, itt ha checkelunk szerintem a teljes flop calling tartománnyal emelni fog kivéve a 8x 9x-eket de azokból túl sok nincs nála. Azon csodálkoznék igazából ha itt valaki chbackelne egy FD-t, vagy Jx-et, ezeket itt muszáj blöffbe fordítani egy check-re.

    Amúgy én is b/f melett vagyok, szerintem ez első ránézésre viszonylag könnyű döntés.

  10. #10
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt orexun is tudja, ... ez jó helyzet neki egy turn raise-re, hisz tudja, ...
    Na jó oké, hogy az ellenfeled egy regular, de azért nem kéne azt feltételezni, hogy tökéletes postflop játékos aki ráadásul ennyire kreatív is, hisz ha az lenne nem 50en tolná. Bet és raisre dobod, ennél jobbat nem tudsz tenni. Nem azon fog elúszni a winrated hogy itt kiblöffölnek.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •