Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (65) összesen
Like Tree14Likes

Téma: PhasE89 interjú

  1. #31
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont ha bekerülne a PS pro csapatba, mert rászán egy hónapot, hogy éjjel-nappal játszon, akkor lehet, hogy kéthetente lenne új jelentkező egy ilyen challenge-re. Sokszázezer más grinder van, nem ő az egyetlen aki ezt megtudja csinálni. Itt mondjuk hangsúlyos dolog a profit, ami a múltkor egy elég szerencsés upswingnek köszönhetően összejött, most nem biztos, hogy így lesz. Azt kizártnak tartom, hogy a PS szponzorálná, max a pontos számokkal járulnak hozzá.
    És a videó végén lévő PS reklám is csak egy "nyalizás" lehet, mint ahogy a The Micros sorozatban is nyomatták a Full Tilt-et, és már a második epizódban hivatalos szponzoruk lett.
    Ez érdekes....szerencsés upswing?és akkor előtte meg szerencsétlen downswingje volt nem?az nem baj azt megérdemli ,de az upswinget nem, igaz?én inkább azt mondanám h kijön a hosszútáv.nem véletlenül ekkora mennyiséget játszik...ez a hyperes fogadás szerintem is necces lesz de az előző fogadásaért maximális elismerés akárki akármit mondd...

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Ne írd át kommentem, persze a down meg szerencsétlen, de az up az szinte swingmentes volt, és pont úgy jött össze a vége, hogy pluszban maradt, de az EV vonala meg mínuszban volt. Ki gondolta volna a felénél, hogy be fog jönni neki egy 300+ BI upswing kevesebb mint 10k játék alatt? A legjobb HS Fiftysek egy év alatt nyernek annyit, ezért mondom, hogy szerencsés volt.

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne írd át kommentem, persze a down meg szerencsétlen, de az up az szinte swingmentes volt, és pont úgy jött össze a vége, hogy pluszban maradt, de az EV vonala meg mínuszban volt. Ki gondolta volna a felénél, hogy be fog jönni neki egy 300+ BI upswing kevesebb mint 10k játék alatt? A legjobb HS Fiftysek egy év alatt nyernek annyit, ezért mondom, hogy szerencsés volt.
    LOL az upswing lényege pont az, hogy nagyjából "swingmentes"....

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont ha bekerülne a PS pro csapatba, mert rászán egy hónapot, hogy éjjel-nappal játszon, akkor lehet, hogy kéthetente lenne új jelentkező egy ilyen challenge-re. Sokszázezer más grinder van, nem ő az egyetlen aki ezt megtudja csinálni. Itt mondjuk hangsúlyos dolog a profit, ami a múltkor egy elég szerencsés upswingnek köszönhetően összejött, most nem biztos, hogy így lesz. Azt kizártnak tartom, hogy a PS szponzorálná, max a pontos számokkal járulnak hozzá.
    És a videó végén lévő PS reklám is csak egy "nyalizás" lehet, mint ahogy a The Micros sorozatban is nyomatták a Full Tilt-et, és már a második epizódban hivatalos szponzoruk lett.
    Idézet báró eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom nekem az egész emberről a nyalizás jut az eszembe.
    Azért mert vki össze-vissza clickelget egy hónapig,attól még nem profi.
    Ha már TEAM PRO akkor Fricirics sokkal jobban megérdemelné,van mennyiség van profit.
    igaz kis ország,kis piac,és nem akar idióta fogadásokat sem...így nehéz
    "Sokszázezer más grinder van, nem ő az egyetlen aki ezt megtudja csinálni." Tényleg? Mondj már, légy szíves, csak ötöt rajta kívül.

    "Azért mert vki össze-vissza clickelget egy hónapig,attól még nem profi." LOOOOOOL!!!! Tudjátok mit jelent letolni ennyi SNG-t vagy akár 24k darabot normalból egy hónap alatt? Én nem tudom, sőt el se tudom képzelni. Összevissza klikkelget ez jó
    monikacermak likes this.
    Be the shover not the caller!

  5. #35
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 07.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Tipikus magyar mentalitás...csak nézek..."össze vissza kattintgat" OMG
    Örülné ha fele annyit kattintgatná,negyed annyi profittal butagyerek!

  6. #36
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Nekem az egész srácról a feltűnési viszketegség nevű fogalom jut eszembe. Elébe menvén a kritikának: nem, nem tudnék letolni fele ennyi mennyiséget sem. Bár nem érzem jogosnak a hozzászólások lehurrogását, hiszen aki celeb akar lenni - és azért ez 100%-ban érződik a srácon - az nézzen szembe a negatív véleményekkel is, ne csak a rajongói levelekkel legyen elfoglalva.
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet bakyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Sokszázezer más grinder van, nem ő az egyetlen aki ezt megtudja csinálni." Tényleg? Mondj már, légy szíves, csak ötöt rajta kívül.
    Remélem ez nem volt komoly kérdés....Mégis honnan tudnám, hogy ki az aki megtudná csinálni? Phase-ről honnan tudtuk volna, mielőtt megcsinálta? Lehet, hogy félre értelmezted, nem állítottam, hogy sokszázezren megtudják csinálni, én úgy értettem, hogy sokszázezerből biztos még sokan utána tudnák csinálni.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL az upswing lényege pont az, hogy nagyjából "swingmentes"....
    Ok igazad van, kicsit belkavarodtam. Lényeg, hogy mire elérte a mélypontot, sokkal több ingadozás volt, mint a mélyből a csúcsot.

  9. #39
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne írd át kommentem, persze a down meg szerencsétlen, de az up az szinte swingmentes volt, és pont úgy jött össze a vége, hogy pluszban maradt, de az EV vonala meg mínuszban volt. Ki gondolta volna a felénél, hogy be fog jönni neki egy 300+ BI upswing kevesebb mint 10k játék alatt? A legjobb HS Fiftysek egy év alatt nyernek annyit, ezért mondom, hogy szerencsés volt.
    Nemhiszem hogy átírtam volna de okéam meg krono+1
    ht igen senki nem gondolta volna de ugyanúgy bejöhet ahogy 13k game alatt 15k-s down is ugyh igazából nem értem...ezért játszik ennyit h kijöjjön a hosszútáv....lehet szerencsés is volt de szerintem azért van mögötte tudás nem random kattingatás.és ugye hosszútávon a jó döntés profitál
    csak ezért mertem mondani nem támadásképpen

  10. #40
    Fanatikus tag limisus avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Én szurkolok neki.
    Amúgy meg tudjuk,hogy vannak emberek akik őrült dolgokra fogadnak színesítve ezzel unalmas életüket.
    De ez le is van írva a cikkben.
    a csaj meg tényleg nem egy álom,de ha neki az jön be.
    Legalább nem lopják el tőle.
    A horoszkópom azt mondja, a sors ujja rám fog mutatni. Sajnos a középső ujja volt.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •