Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (56) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Élő póker kérdések

  1. #41
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Régen nem posztolt a blogjában...
    “I'd rather be lucky than good.”

  2. #42
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi az infót.
    ezt írod: "Én ahova járok(Cotton Poker), kb az első órában van nagyjából normális játék"

    ez az első óra mit jelent? mikor van ez az első óra?
    21:00(+/- 30perc)-kor kezdődik általában. Ekkor már a délutáni versenyről kiesik néhány játékos, és az első CG-sek is megérkeznek. Az utóbbi 2 alkalommal amikor voltam, akkor később mentem, olyan 23:00-23:30 között, mindkét alkalommal már 2 CG asztal ment, mindennap legalább tele van 1 asztal, de mostanában inkább 2.

  3. #43
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    egyébként vna olyan hely bp-n ami public, van engedélye és van 100/200nál magasabb játék rendszeresen (értsd, nem havi 2x)?

    ill hol van rendszeresen mondjuk 50K + bájin verseny?
    Utoljára módosítva: titcar által: 2011. 08. 15. 15:51
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #44
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyébként vna olyan hely bp-n ami public, van engedélye és van 100/200nál magasabb játék rendszeresen (értsd, nem havi 2x)?
    Universum, Duna Plaza. 500/500 indul általában 9-10 körül, heti egyszer megtelik egy asztal omaházókkal is. Ha 8-9 körül felhívod őket, akkor szépen elmondják, hogy éppen milyen téten hányan játszanak casht.
    Hétfőn 36 ezres, szerdán 22 ezres, pénteken 28 ezres verseny kezdődik fél nyolckor. Ezek után nagyobb esély van a magasabb tétű cg asztalok megtelésére, de azért a legkisebb, 1500-as versenyeken is szoktak olyanok ülni, akiknek az csak holtidő, várnak amíg megtelnek a nagyobb asztalok.

    Egyébként meg a 100/200-as sem elhanyagolható főleg éjfél környékén, amikor az átlag stackek 500BB környékén vannak és ennek megfelelően zajlik a játék, 25-30BB-s misikkel és társaikkal.

    Rendszeresen megrendezett 50k-s versenyt nem nagyon látok, kb. háromhavonta szokott lenni ilyen tétű verseny pesten.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    ahogy olvastam a topicot senki nem említette meg, hogy van lehetőség multitable játékra is! Legalábbis Debrecenben egyszer láttam.

    A srác tolja a tornát, de amint a kiesőkből összeáll egy cash asztal, azonnal vásárol 200bb-t, de csak akkor ül az asztalhoz, amikor BB-SB-D, utána vissza tornára Persze ebben a 3 körben próbálja maximalizálni a value-t és 100/100-at játszik
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  6. #46
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Tegnap lenéztem kicsit pötyögni Cottonba, nem volt olyan vészes a társaság, a játékosok meg nah kb. a szokásos 100/200 avg.90% flopnézéssel.
    Kicsit plusszoltam(50bb) de az élő továbbra sem lesz az én világom.

  7. #47
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Vki megtudna mondani, h ha elviszek egy potot mondjuk turnon ugy, h kiemelem az ellenfelet (ertsd: pl. 20k van a kasszaban 12k-t hivok, eldobja), akkor a raket melyik osszegre szamoljak a elobb emlitett peldaban?
    20k-ra vagy 32k-ra?

    En ugy tudtam, h a hivas csak akkor lesz a pot resze, ha megadjak...

    Mas:
    Hol pókerezzünk legálisan? Egy botrány margójára - Egyenlítő Blog - Egyenlítő TV
    Errol mit gondoltok? Az universum szerint, csak 136k adohatralek miatt nem uzemel a CG(Mars) terem, de en vhogy nem tudom bekajalni, h ennyi penz miatt bevonjak az engedelyuket... Arrol nem is beszelve, h millios forgalma van a cg teremnek egy normalisabb este...
    Attol fuggetlenul a cikkben meg sok a pontatlansag, foleg a rake szamitasnal, amikor folyton 200as zsetonokat emlit a szerzo, de olyan nincs is...

  8. #48
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Ocsipok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vki megtudna mondani, h ha elviszek egy potot mondjuk turnon ugy, h kiemelem az ellenfelet (ertsd: pl. 20k van a kasszaban 12k-t hivok, eldobja), akkor a raket melyik osszegre szamoljak a elobb emlitett peldaban?
    20k-ra vagy 32k-ra?

    En ugy tudtam, h a hivas csak akkor lesz a pot resze, ha megadjak...
    Így van, 20k a pot ilyenkor.

    Idézet Ocsipok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mas:
    Hol pókerezzünk legálisan? Egy botrány margójára - Egyenlítő Blog - Egyenlítő TV
    Errol mit gondoltok? Az universum szerint, csak 136k adohatralek miatt nem uzemel a CG(Mars) terem, de en vhogy nem tudom bekajalni, h ennyi penz miatt bevonjak az engedelyuket... Arrol nem is beszelve, h millios forgalma van a cg teremnek egy normalisabb este...
    Attol fuggetlenul a cikkben meg sok a pontatlansag, foleg a rake szamitasnal, amikor folyton 200as zsetonokat emlit a szerzo, de olyan nincs is...
    Erre max bennfentesek tudnának válaszolni, ők pedig a valódi okokat nyilván nem fogják kiírni ide
    Az említett célhoz sem használnak 200-as zsetonokat?
    Ocsipok likes this.

  9. #49
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    300-as zseton van ott.
    Ocsipok likes this.
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  10. #50
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    300as zsetonok vannak...
    A cikket amugy kacsanak tartom... A szerzoje leirta, h mi volt a problema, de a reszletek pontatlanok...
    Nincs 200as zseton, hanem 300ast hasznalnak, amivel nem jatszunk, csak a dealer hasznalja, h kevesebb 100ast kelljen elvennie a potbol, igy ritkbann kell hozni 100as zsetonokat... a masik, h a cikkben az all, h majdnem egyforma szinu a 200(300!) es az 500 zseton (az egyik elenk sarga a masik halvany kek...).

    1# visszaterve...
    Akkor viszont engem jonehany honapon keresztul atvagtak
    Ra is kerdeztem tobb dealernel, h "itt" a potba szamoljak a megadatlan emelest is... erre mindig igen volt a valasz, amit mondtam is, h neten nem igy megy, de a dealerek lesz@rtak
    Gondoltam hazszabaly, de nem tartom fair dolognak... meg is erdemlik, h egy kicsit szuneteljenek akkor, ha ennyire kapzsik :P

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •