Oldal: 788 / 975 ElsőElső ... 288688738778786787788789790798838888 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.871 - 7.880 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #7871
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A river minraise indoklása - legalábbis a második fele - nem az igazi szerintem. Ha emelünk, nem olcsón akarjuk megúszni, hanem vagy blöffből vagy értékért emelünk. Itt ugye az utóbbi eset áll fent. Ha emelünk, akkor vagy raise/call a line vagy raise/fold (esetleg raise/raise, bár az itt nem merült fel gondolom). Itt pl valószínűleg raise/foldoljuk az A-t.
    Az első rész világos, köszi. A másodikat idézem, mert ezt nem teljesen értem/értek vele egyet. Az, hogy értékért emelek az miért jelenti azt feltétlenül, hogy nem kalkulálhatom bele a forgatókönyvek közé azt is, hogy kapok egy visszaemelést? Elég sok lapja lehetett volna ami jobb mint az enyém.

  2. #7872
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Belekalkulálhatod, de ne emiatt legyen minraise, hanem mondjuk mert a feltételezett range ellen ezzel éred el a legnagyobb +EV-t. Ne értsd félre, itt most nem a betsizing nem tetszik, csak az indoklásnak ez a része esetleg rossz gondolatmenetre utalhat (annak ellenére, hogy jó megoldáshoz vezetett).

    Elképzelhető, hogy már az elejétől ugyanarra gondoltunk, csak szőrszálhasogatok itten
    blekhole likes this.

  3. #7873
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Itt 300ig raise/fold nem jo?

  4. #7874
    Lelkes újonc truczat avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 19.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Június 3-5 között, vasárnapi kezdéssel
    Heads Up összejövetel lesz Agárdon.
    Akit érdekel írjon rám.
    Szállás elég olcsó, pár hely van még.
    Kérlek titeket, hogy ne ide a írjatok mert nincs időm a fórumot olvasni már addig.
    truczat@google.com

  5. #7875
    Tag Defcom avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Heads Up Sit and Go (HUSNG) Structures and Buyin Information for Most Poker Rooms | Heads Up Poker Videos and Instruction at HUSNG.com

    pont ma nézegettem. ez főként HU, de pl Ipokeren, és Ongamen ugyanannyi a fee 6,9maxon is.
    Tomott likes this.

  6. #7876
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Ptr-en nezz korbe. Asszem ott van

  7. #7877
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    E
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    volna ket handem, amirol szeretnek velemenyt kerni.

    Elso jatszma: 10ik leosztas, erdekes aggressziv jatekos, pf az ip emeleseimet mindig 3betelte, limpemet nem tamadta, egyszer 3beteltem a limpjet dobott, aztan emelt kasszaban 553J boardon flop oop donkom utan a turn valuedonkomra (AJ) ip dobott.

    Elso kerdes: nem lett volna-e jobb ilyen jatekos ellen 3bet/push-t jatszani pf?
    Masodik kerdes: ha mar igy alakult - mert aggressziv jatekos ellen ip neha el szoktam menni mutatasig A magassal jo kiserovel alacsony boardon (volt 6 outom meg hat airrel is megcsinalhatja) - riveren nem kellett volna all-in mennem? Mondjuk eleg wet board.

    weaktight | Hand | AQo - No Limit Holdem Tournament

    Masodik jatszma: elso leosztas. flopon megadtam mert jo pot odds-ot kaptam (19%) es mivelhogy check-raiselt, aggressziv jatekosnak veltem, aki ezt megcsinalja akar harmadik parral, flush-drawal is (kerdes: airrel is?), ugyhogy olyan minimum 4, maximum 10 outom es jo felteteles eselyem volt. Szoval flopot meg megadtam, aztan, ha folytatta volna az aggressziot dobtam volna. Jo volt ez igy?

    weaktight | Hand | 9Qo - No Limit Holdem Tournament

    Koszonom.

    Wwolfy.

  8. #7878
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Wwolfy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    volna ket handem, amirol szeretnek velemenyt kerni.

    Elso jatszma: 10ik leosztas, erdekes aggressziv jatekos, pf az ip emeleseimet mindig 3betelte, limpemet nem tamadta, egyszer 3beteltem a limpjet dobott, aztan emelt kasszaban 553J boardon flop oop donkom utan a turn valuedonkomra (AJ) ip dobott.

    Elso kerdes: nem lett volna-e jobb ilyen jatekos ellen 3bet/push-t jatszani pf?
    Masodik kerdes: ha mar igy alakult - mert aggressziv jatekos ellen ip neha el szoktam menni mutatasig A magassal jo kiserovel alacsony boardon (volt 6 outom meg hat airrel is megcsinalhatja) - riveren nem kellett volna all-in mennem? Mondjuk eleg wet board.

    weaktight | Hand | AQo - No Limit Holdem Tournament

    Masodik jatszma: elso leosztas. flopon megadtam mert jo pot odds-ot kaptam (19%) es mivelhogy check-raiselt, aggressziv jatekosnak veltem, aki ezt megcsinalja akar harmadik parral, flush-drawal is (kerdes: airrel is?), ugyhogy olyan minimum 4, maximum 10 outom es jo felteteles eselyem volt. Szoval flopot meg megadtam, aztan, ha folytatta volna az aggressziot dobtam volna. Jo volt ez igy?

    weaktight | Hand | 9Qo - No Limit Holdem Tournament

    Koszonom.

    Wwolfy.
    1. hand: rosszabbul nem is lehetett volna játszani (csak ha tényleg allin mész riveren )
    Preflop 3bet 160-ig, ha 4betel, akkor allin. Bármilyen A magassal callolgatni agresszív játékos ellen rettenetes játék, mindig több utcát kell adnod és vakon vagy az egész partiban

    2. hand: nem rossz a float, backdoor fd+lyuksorral. Ha több readed van és tudod, hogy feladhatja a blöffjeit, akkor még jobb.

  9. #7879
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    E
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. hand: rosszabbul nem is lehetett volna játszani (csak ha tényleg allin mész riveren )
    Preflop 3bet 160-ig, ha 4betel, akkor allin. Bármilyen A magassal callolgatni agresszív játékos ellen rettenetes játék, mindig több utcát kell adnod és vakon vagy az egész partiban
    Koszonom a valaszt.

    Igen, en is ereztem, hogy nem ul a dolog (sot), de neha vannak ilyen erzeseim, hogy bloffol, es eddig altalaban igazam is volt.

    Kerdes, ha pf igy alakul, akkor a fenti szituacioban ilyen jatekos ellen mi az altalaban jo megoldas ilyen boardon? Vagy mondjuk, ha pf 3betelem es o csak callol? Akkor ott allok alacsony boardon pozicion kivul premium lapokkal aggressziv ellenfel ellen.

  10. #7880
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Wwolfy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszonom a valaszt.

    Igen, en is ereztem, hogy nem ul a dolog (sot), de neha vannak ilyen erzeseim, hogy bloffol, es eddig altalaban igazam is volt.

    Kerdes, ha pf igy alakul, akkor a fenti szituacioban ilyen jatekos ellen mi az altalaban jo megoldas ilyen boardon? Vagy mondjuk, ha pf 3betelem es o csak callol? Akkor ott allok alacsony boardon pozicion kivul premium lapokkal aggressziv ellenfel ellen.
    Ezen a flopon mondjuk 1/2 pot cbet és aztán feladom, ha nem javulok. Nem kötelező minden potot megnyerni, a premium elég relatív fogalom.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •