Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Vstii66 - stakert keresek

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás Vstii66 - stakert keresek

    Sziasztok!


    Stakert keresek online és élő versenyekre egyaránt

    Eredmények között pl: The Big 55$ 3. hely ; 5$ 2RA 1.hely. de a legtöbbet Ongamen játszottam.


    Ongame: Vstii66 , asdfg66 ,

    Ps: Droindressz (a hét nyerői között egy 3. hely)


    Motivációval nincs probléma.

    Aki sokat ígér keveset ad.Nem ígérgetek.

    Gl mindenkinek
    Utoljára módosítva: Vstii66 által: 2012. 05. 13. 21:14

  2. #2

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    5-10$ max 22+os versenyekkel kezdenék!

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Kérdésem: mi lehet a probléma, hogy egy sort sem írt senki?
    Rossz a bemutatkozás?
    Nem elég jók a statok egy hosszabbtávú befektetéshez?

  5. #5
    Fanatikus tag zavoka avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Tolcsva
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    amikor én befektetőt kerestem akkor írnom kellett egy kisregényt, hogy miért van szükségem stakerre, hogyan gondolom, miket és mennyit játszottam stb (nem 3 sorba leírni, Stakert keresek online és élő versenyekre egyaránt)
    Vstii66 and Agra like this.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Még annyival kiegészíteném, mint valószínű okok, hogy viszonylag magas tétről lenne szó (legalábbis gondolom, hogy belátható időn belül az lenne a cél), amihez nincs túl nagy mintád. Illetve kiemelném a te esetedben a Zavoka által említett "miért van szükségem stakerre" részt. Plusz nincs referenciád.
    ZoliHUN and Agra like this.

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az eddigi hozzászólások alapján egy összetettebb bemutatkozás:

    2009ben a Fulltilten ismerkedtem meg az online pokerrel csocsós társaim hatására

    ILLES SITTVAN Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings

    Ezzel egyidőben kezdtem el élő versenykre járni , amikből a havi kiadásaimat tökéletesen fedeztem, viszont előrelépni nem igazán tudtam.

    2010 decemberében a Best pokeren kezdtem el játszani.
    Szerencsésnek mondhatom magam mert 400$ból sikerült 3-10$ versenyekről folyamatosan felfelé haladni.Még ugyanitt nyertem csomagot a GSOP Bukaresti állomására ami sajnos elmaradt.


    ASDFG66 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings



    Februárban igazoltam át az Eurosuperpokerhez.Természetesen egy jobb RB miatt ahol napi 10-12 óra játékkal hamar az Ongame top 50 (OPR MTT Ranglista) játékosa közé verekdtem magam.
    A nagyobb versenyekre többniyre (még mindig )5-10 netán 22$ os versenyekről jutottam be.Itt az Eurosuper szervezésében egy CEP es 1500$os csomagot is nyertem Spanyolországba, amit a terem bezárása után sem kaptam meg.

    VSTII66 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings

    Ugyanekkor kezdtem el az élő CG-t.Túlvállaltam magam és egy olyan dologba merültem bele amihez nem képeztem magam eléggé.

    Ezekkel egyidőben a PSen is játszottam de az igazi "siker" egy júniusi The big 55 versenyen érkezett.A 3. helyezésemért számomra legnagyobb nyereményt kaptam ami ismét lendületet adott a játékomnak.Pár napra rá egy szombati mulatozás helyett jól tettem, hogy a versenyzést válaszottam mert megnyertem 5$2RA versenyt.
    Amivel ismét fellendült a CG-s élet is...Ismételten a legnagyobb potokat buktam vagy spliteltem el.Saját hibámból nem tanulva erőltettem és görcsösen ragaszkodtam továbbra is hozzá úgy, hogy mindeközben rengetegen mondták hogy csak az MTTvel kellene foglalkoznom amiben valóban sikeres vagyok.




    http://www.officialpokerrankings.com...B2020.html?t=3



    Augusztusban még egy másik oldalhoz a Heypokerhez is csatlakoztam amin egy GSOP Görög csomagon kívül nem volt nagyobb nyereményem


    VISTI66 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings



    Első nagyobb élő versenyem (ami nem marad el)
    Az első napról átlag stackkel jutottam tovább a 2. napon AK vs 77 tel véreztem el egy 70BBs potban.


    Illetve utolsó állomásom a GSOP Prága volt ahol a supersaton, a 100 és az 500 Euros versenyen játszottam.



    Terveim:


    Építeni egy egészséges rollt.Természetesen újból kisebb versenyekkel.Satelitezni nagyobb és élő versenyekre egyaránt.Motivációval nincs probléma.Napi több órát tudok vállalni ami egyáltalán nem esik nehezemre mivel ez az amit szeretek csinálni(csocsó mellett amiben országos és világbajnok vagyok )
    Utoljára módosítva: Vstii66 által: 2012. 06. 04. 22:34
    BT86 likes this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Hello!

    Én is megkérdeztem ezt,csak én magamtól,hogy miért nem??Mi lehet a baj??Sztem talán az,hogy nem játszottál(játszottunk) le több ezer versenyt!Azt gondolom,hogy ezzel a kis leírással,statikkal sikered lesz!Kitartás!! GL Üdv.:Krisz

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Köszönöm Krisz!

    Ongamen egyébként jóval kevesebb jó verseny van mint mondjuk PS-en.Lassabban jön össze 2-3 ezer lejátszott tour.
    Utoljára módosítva: Vstii66 által: 2012. 06. 06. 15:57

  10. #10
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Arra azért nem ártana kitérned, hogy az általad belinkelt accountokon nyert 20k+$-al mi lett, miért van szükséged stakerre 5-10$-os versenyekre. Ha befektetőt keresel, akkor azt érdekelni fogja, hogy mennyire lesz nálad biztonságban a pénze.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •