Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree9Likes

Téma: nl2, handek egy hónap alatt

  1. #1
    Lelkes újonc dani832 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás nl2, handek egy hónap alatt

    Üdv!

    Négy hónapnyi nullás játék után, hála a sok fórumozásnak (tehát nektek) végre lett némi kis nyereségem. Most szeretném egy kicsit még pontosítani a játékomat de nem igazán tudom mi lehet a gond a játékomban, ezért gondoltam berakom az e havi adatokat a PT3ból hátha tud valaki tanácsot adni hol keressem a hibát.

    Amount Won: $21,36
    Session: 52
    Hands: 15,938
    Hours: 33,27
    $/100: $0,13
    BB/100: 3,35
    $/Hour: 0,64
    BB/Hour: 16,05

    Láttam, hogy van akinek a 8-10 BB/100 is összejön, ahhoz képest ez igen kevés. Persze a hónap elején még volt néhány olyan hibás döntésem, mint pl. nem tudtam elengedni az over párokat de még ezek nélkül is messze a 8-10 BB.

    Szeretném még egyszer megköszönni mindenkinek a segítséget! Nagyon sok hasznos tanácsot kaptam!
    Utoljára módosítva: dani832 által: 2012. 05. 29. 22:36

  2. #2
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    A hiba az ön készülékében van.
    Tir-X likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Segítenék szívesen, de ezekből annyi látszik, hogy keveset nyersz! Illetve, hogy itt vannak páran, akik nagyon okosnak tartják magukat!
    rockett, L.T. and differentborder like this.
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ha analizálod a rendelkezésre álló adatokat, könnyen látható, hogy az 1 sessionre jutó handszám 306.5. Ez nem a legoptimálisabb, a hand/session mutató 420 és 430.42 közé való emelésével a BB/100 3.2-vel való emelkedése érhető el.

    Azt is megfigyeltem, hogy 1996.2 percet játszottál a hónapban, ami messze áll az 52 sessionhöz rendelhető értéktől. A legjobb játékosok szerint 52 sessionhöz legalább 2492.76 percre volna szükséged, hogy az optimális játékodat nyújtsd.

    Remélem segítettem valamit a bőségesen rendelkezésre álló, játékelemzéshez tökéletes adatoknak hála. GL!
    Faréj and differentborder like this.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    komolyra fordítva, ez alapján nem tudunk konkrétumokat mondani. ezen a limiten 15k hand elég nagy mintának számít, illene nyerned.

    az javaslom, nem tudom milyen játékot játszol, hogy állj rá egy feszes, 4 asztalos value alapú játékra, pre késöbbi pociziókban kicsit lazábban, flop után pedig valueért hívj szinte mindig, s csak azok ellen betelj blöffből akik sokat dobnak. 3betelni is bőven elég valueból. ezzel a játékkal szét kell majd verned az NL2őt.

  6. #6
    Lelkes újonc dani832 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Ezt tényleg nem gondoltam át eléggé de annyi adat közül nem is tudom mit kéne beraknom. Holnap átnézem az adatbázist és megpróbálok valami értelmeset is berakni :P

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás


    VPIP/PFR
    3bet, fol to 3bet
    WTSD, cbet, fold to cbet

    Ezt, meg még akár egyéb statokat is. A reportsnál megtalálod őket, azokat rakd be. Ha valami nagy hiba van, azokból látszik. Csinálhatsz még pozíciós szűrést is esetleg, ezt is ugyanott tudod, itt pozíciókra lebontva látjuk majd a statjaidat.

  8. #8
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    dani832, amúgy már régebb óta írogat akadémiára, nagyon kevesen vannak akik fel merik vállalni, hogy problémát okoz az hogy nl2-n nyerők legyenek(ami az elején senkinek nem megy) és asszem régebben írta, hogy kevés ideje van játékra és tanulásra egyaránt. Múltkor nyitott egy topikot ahol szintén viccelődtetek rajta, most ennek ellenére megint itt van, és megint így fogadjátok. Miért nem vagytok képesek eleve azzal kezdeni, hogy leírjátok a berakott statok miért kevesek és, hogy helyette mikre lenne szükség?
    rockett, Dinicsek and GStealer like this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Jöhetnek a statok.Szerintem azért mert vki néha kicsit viccesre veszi a figurát attól még u.úgy segít ha tud(legalább is a legtöbben)
    Viszont 4 hónapnyi játék és PT használat után azért illene tudni hogy milyen statokból lehet többet megtudni vkinek a játékáról.
    Sokat segíthet az is ha elolvasod a mikrós elemzéseket,gondolatmeneteket,ehhez viszont elengedhetetlen ismerni az alap statokat legalább.GL!

  10. #10
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Misirulez, L.T. leírta a választ helyettem. Azzal nincs gond, ha nem nyerő valaki NL2-n, nyilván mind kezdtük valahol. Viccelődne ilyesmin a fene. Azért viccelődtem, mert érdekes, hogy valaki több 10k hand után, tracker progit használva azt hiszi, hogy az órabér és a handszám alapján derülnek majd ki a leakjei De mint látod utána segítek, amit tudok mindig Szóval várjuk a statokat.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •