Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (86) összesen
Like Tree171Likes

Téma: Polgár Krisztina interjú 2012 májusában

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az meg, hogy egy ember vonzósága szerinted csak a pénz+külső+hírnév+státusz művelet alapján modellezhető, elég negatív képet fest rólad...meg arról is, hogy mennyire ismered a nőket (ofc azért ezek is sokat számítanak, de még ezernyi dolog lehet fontos)
    Persze, az csak a véletlen műve, hogy soha nem a sarki hentest választják. Nézz már végig az úgynevezett celeb nőkön, aztán mutass nekem olyat aki nem a pénz, státusz, hírnév szentháromság mentén választ. A külső az lényegtelen.

    Persze ettől még tök jófejek lehetnek ezek a nők. Csak a tendencia érdekes.
    Joe Oetschay likes this.

  2. #22
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Ebben mi az érdekes?
    Nyilván olyat választ mindenki maga mellé,akit a saját szintjének gondol és akivel azonos körökben mozog.
    Egy szép,okos modell lány(Kriszta) vagy más szép playmate aki mondjuk legyen buta(ugy is azt gondolják róla),miért választana egy gyári munkást a sorról(nem lenézve ezt a munkát),mikor nagy valószinüséggel soha nem is találkoznak.
    Utoljára módosítva: dr.drogba által: 2012. 05. 30. 13:48

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Ebben az az érdekes, hogy valakit le negatív képeznek azért mert azt gondolja ami a valóság, és még ki is mondja.
    Nincs nekem semmi bajom ezzel, mert abban amit írsz igazad van. Inkább a Holdenper féle álszenteskedéssel van bajom.
    Joe Oetschay likes this.

  4. #24
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Haha... Rockett te meg a Pókerakadémia Puzsér Róbertje vagy.. Már számos kommentedben megfigyeltem ezt a frappáns és ugyanakkor lealázó szöveget. De nem posztom nekiállni sz*rozni meg visszaoltani, azt meghagyom neked. (ez most gondolom eléggé zavar mert nem egyből a "+1" "+1 +1 +1 +1 " -es féle fórum nyalást kapod... HAVER! Én igen is K***va jól elszórakozok a saját kis ("sz*r") humoromon, és a "sarki hentes" is tetszett (végre valaki nem álszenteskedik...) A Kriszta nem más,mint egy PR fogás a kártya termek részéről... Leültetik egy rakás sörszagú lúzer közé akik az asztal alatt majd elsülnek, mert a jobbjukon egy "celeb" ül.. Ha igazán a siker érdekelné akkor nem az lenne a célja,hogy "pénzbe érjen" hanem,hogy közelebb a végső asztalhoz... (kinek nem célja pénzbe érni?!omfg) Leírom a véleményem, lehet leköpni,savazni.
    Wasserstein likes this.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, az csak a véletlen műve, hogy soha nem a sarki hentest választják.
    Szerinted elképzelhetetlen az, hogy a következő barátja Holdenper legyen?
    Ő ebben a topicban is aktív, lehet, hogy többet tud már, mint pl te
    Joe Oetschay likes this.

  6. #26
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Attól függ,hogy hentes-e a srác...
    Utoljára módosítva: Joe Oetschay által: 2012. 05. 30. 15:27

  7. #27
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Sambenez+Joe: Egy szóval nem állítottam, hogy a pénz, vagy a státusz nem fontos...de nem CSAK ezek fontosak. Értő olvasás egyes, leülhettek mindketten.

    Amúgy nem tudom mi az álszent dolog: amit én írtam, vagy az, hogy itt köpködtök általatok ismeretlen ember(ek)re, azért mert fontos lehet számukra néhány felszínesebb dolog, amikor szerintem soha nem járnátok olyan csajjal, akinek nincs melle, vagy kövér, vagy csak szimplán csúnyának gondoljátok.

    Nem ismerem Negreanut, de elég értelmes, kedves, humoros, laza ****inak tűnik. Férfiak külsejét nem tudom megítélni (szerintem pl Gus Hansen nem jó pasi), de nem hinném, hogy DN nagyon ronda lehetne. Van pénze, tehát egy anyagi biztonságot adhat, illetve érdekes dolgokat lehet vele csinálni (utazás, stb). Ismert, elismert játékos, akinek sok érdekes ismerőse lehet, tehát a szociális közege is imponálhat. És természetes, hogy egy pókeres szívesen jön össze más pókeresekkel, mert sok a közös témájuk, a közös érdeklődési kör...illetve a játék komolyabb művelőit nehezebben érti meg egy "kívülálló".
    Érdekes, hogy azon senki sem csámcsog, hogy Liv Boeree Kevin Macpheevel jár (Wu_Wizard, vagy ImaLucSac a nickje, 4x Triple Crown nyertes, 4,5M$ össznyeremény, szóval ő sem egy random fish).
    OldRknight likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #28
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet tomy123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted elképzelhetetlen az, hogy a következő barátja Holdenper legyen?
    Ő ebben a topicban is aktív, lehet, hogy többet tud már, mint pl te
    Tomy123!

    Most már egészen biztos vagyok benne,hogy Ő lesz a következő! De leülök mert korábban már elégtelenre feleltem... LOOOOL
    Wasserstein likes this.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Vitatkozhatnánk az értő olvasásról. Idéznéd amikor köpködtem bárkit is? Azt hiszem te is leülhetsz mellénk azért ez egyesért.

    Liv Boeree meg inkább pókeres mint PK. Persze a jövőben ez változhat.

    Plusz azt gondolom Polgár Krisztát pókeresnek nevezni olyan mintha Liv Boeree-t meg szólógitárosnak titulálnám.
    Utoljára módosítva: Sambenez által: 2012. 05. 30. 16:06
    blekhole and Joe Oetschay like this.

  10. #30
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Jah és Holdenper... Én nem járnék melletlen, kövér,ronda csajjal. Ebben az egy dologban igazat adok neked , másban (?!)... Polgár Kriszta meg szerintem nem pókeres, hanem "egy celeb aki pókerezik mert jól mutat az asztalnál".
    Utoljára módosítva: Joe Oetschay által: 2012. 05. 30. 16:12

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •