Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (86) összesen
Like Tree171Likes

Téma: Polgár Krisztina interjú 2012 májusában

  1. #31
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Joe Oetschay: 12 hozzászólásod van az oldalon, ebből 7 jut erre a magasröptű társalgásra.
    Bravó.
    fejes1988, Holdenper and maxzol22 like this.

  2. #32
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Polgár Kriszta egy jó marketingfogás a termeknek, neki meg könnyű szereplési lehetőség a póker. Ezzel is be lehet kerülni a hírekbe. Ennyi.
    Pókerhez meg annyi köze van, h egy terem pénzén beül pár részeg fogalmatlan pronyó mellé egy-két leosztásra.
    Én már azt sem értem, h twitter bejegyzéseit minek rakják ki, mikor semmi köze nincs a pókerhez.
    Joe Oetschay likes this.

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    nemsokára jönnek azok a üzenetek ahol az "igazmondókra" savaznak majd azzal hogy sosem volt, "van", lesz ilyen nőd, és irigy vagy az életére meg a pasija életére.
    amúgy korábban kedveltem Krisztát, de egyre kevésbé....a megosztott képei miatt meg egyre inkább egy felszínes nőnek tartom. és most jöhetnek azok is, hogy nem kell nézni, olvasni akkor ....
    Joe Oetschay likes this.

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Joe Oetschay eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... Polgár Kriszta meg szerintem nem pókeres, hanem "egy celeb aki pókerezik mert jól mutat az asztalnál".
    És ez miért fáj neked?
    dr.drogba and Krisztasoul like this.

  5. #35
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    llyen sokan ismeritek személyesen Polgár Krisztát? Én találkoztam vele egy pár rendezvényen, versenyen, beszélgettünk is egy keveset, de mégsem merem állítani, hogy ismerném. Ötletem nincs milyen. Az eddigiek alapján egy kedves, mosolygos, modell lány, aki ügyesen használja adottságait.

    Alapvetően pedig egy bizonyos fokig, minden nőnek fontos az anyagi biztonság, ez beléjük van kódolva, aki ellenkezőjét mondja hazudik.

    Pókerezni is láttam, és bár tény hogy postflop játéka kb nem létezik (szvsz ezzel ő is tisztában van), a preflop játéka azonban egész ügyes. MTT pókerben pedig azzal egész jól el lehet boldogulni egy bizonyos szintig.

    Joe Oetschay: kérlek ne személyeskedj, ne fokozd feleslegesen a feszültséget! Amennyiben folytatod a fórumszabályzatnak megfelelően járunk el.
    Krisztasoul and rusherninja like this.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  6. #36
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Joe Oetschay eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Haha... Rockett te meg a Pókerakadémia Puzsér Róbertje vagy..
    Mind a ketten? Nem baj, gyűjtöm a címeket

    Idézet Joe Oetschay eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HAVER! Én igen is K***va jól elszórakozok a saját kis ("sz*r") humoromon, és a "sarki hentes" is tetszett
    Ha csak te szórakozol a saját humorodon, esetleg tartsd meg magadnak

    Idézet Joe Oetschay eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Kriszta nem más,mint egy PR fogás a kártya termek részéről... Leültetik egy rakás sörszagú lúzer közé akik az asztal alatt majd elsülnek, mert a jobbjukon egy "celeb" ül.. Ha igazán a siker érdekelné akkor nem az lenne a célja,hogy "pénzbe érjen" hanem,hogy közelebb a végső asztalhoz... (kinek nem célja pénzbe érni?!omfg) Leírom a véleményem, lehet leköpni,savazni.
    Lefogadom, hogy PK simán elverne téged pókerben. Tekintve, hogy a mikrolimites halakat szidod a blogodban, hogy nem tudsz nyerni. (LOL) Van szerencsém egy kicsit ismerni őt is és DN-t is, számomra szimpatikus emberek mind a ketten. Amúgy meg, hogy ki kivel miért mikor jön össze az eléggé magánügy felesleges ezen pörögni.

    Végül pedig ide egy videót ajánlok
    TROLLOK A NETEN - YouTube
    fejes1988 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #37
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    "Van szerencsém egy kicsit ismerni őt is és DN-t is, számomra szimpatikus emberek mind a ketten."

    Azért ez is loooool. Életedben egyszer láttad Negreanut van vele egy közös képed, erre kijelented hogy vmennnyire ismered őt Miközben Zoli azt írja hogy többször találkozott és beszélgetett Krisztával de nem ismeri.. Tényleg visszábbvehetnél az arcodból rocket mert eléggé bicskanyitogató a stílusod. És most jöhet a 1000x ismételgetett dögunalmas troll duma...
    Joe Oetschay likes this.

  8. #38
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Azt írtam IQ-bajnok úr, hogy KICSIT ismerem, nyilván nem vagyunk régi nagy haverok... most ismételjem el, hogy értő olvasás ugye... sztem meg nagyobb gond amikor vkiről úgy nyilatkozik az ember, hogy EGYÁLTALÁN nem ismeri az illetőt, és a pókertudására tesz megjegyzéseket, amikor maga is egy fish. Ez a lol.
    dr.drogba, csicsi and Krisztasoul like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #39
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    ZoliHUN, roliii, Holdenper and 7 others like this.

  10. #40
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Személyesen nem mondanám, hogy ismerem a Krisztát (csak PA talin találkoztam vele), viszont a nyilatkozatai alapján, úgy tűnik, érdekli őt a póker, és lehetséges, hogy egy idő után komolyabban is űzné azt (bár aztán lehet ellevelingelem itt magam)

    A többi dolog amit írtam, azt pedig általánosabban értettem. El kéne felejteni, hogy minden jó nő k.va, minden nagy nyerő pókeres luckbox, minden értelmes ember kocka, stb...
    És a jó nőknek sem csak pénzre van szükségük. Bár fontos dolog az is, de még millió+1 dolog van ami számít.

    Sambenez: azt neked, és Joe-nak írtam...az a rész rád nem igazán vonatkozik, és ofc Joe esetében is túlzás a köpködés, de mindegy. Amúgy az értő olvasással nincs problémám, mert már gimiben is emelt magyaros voltam, aztán egyetemen pedig már egy ideje magyar szakra járok De azért köszi az aggódást!

    Tény, hogy Kriszta még nem igazán mondható pókeresnek, de Liv sem azért kap több reflektorfényt, mert jobb mint Vanessa Selbst
    Viszont azt nem hinném, hogy azért pókerezik PK, hogy nagyobb médiafigyelmet kapjon, mivel a médiát marhára nem érdeklik a pókeres dolgot.

    Ellenben Joe, ha kicsit több figyelmet fordítanál a stratégiai cikkekre, fórumokra, akkor lehet nem félnél fishekkel játszani, és nem kéne stakert keresned, hanem pár hónapon belül feljebb tudnál lépni...just sayin

    Viszont nálam a flamewar innentől off, mert az is hülye aki ilyenek miatt veszekszik és azt sem szeretném, hogy redoubtable ideggörcsöt kapjon attól, hogy milyen hosszú kommenteket írok
    Szerintem ti is inkább menjetek grindolni, mert megegyezhetünk abban, hogy a véleményünk nem fog megegyezni

    GL nektek is, meg Krisztának is!
    Krisztasoul likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •