Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (86) összesen
Like Tree171Likes

Téma: Polgár Krisztina interjú 2012 májusában

  1. #51
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Imádom ezt a honlapot! De komolyan... nick mögé bújva stb.. Ez egy olyasfajta vélemény nyilvánítás volt,hogy el kelljen bújni hozzá? Ugyan már.. Nem fogok személyeskedni mert nem akarok bannolódni,de vicces itt sok minden. Alkotok egy véleményt leírom. Néhány embernek rosszul esik. Ez egy fórum nem? (nekem ez a véleményem és kész ha nick mögött, ha nem nick mögött). Szerintem volt valóság alapja.(pláne ha más is azonos állásponton van) ... Komolyra fordítva a szót. Elnézést ha valakinek a lelkivilágába belegázoltam. (jah és persze fish vagyok és tisztában vagyok ezzel- Kedves Rockett )

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    kezdődik a barátok közt!!!

  3. #53
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Azért egy kicsit lehangoló hogy egy ilyen teljesen korrekt nyilatkozatból is vita lesz.
    Tényleg nem értem hogy ilyen emberek időről időre HONNAN kerülnek elő. Ami még fontosabb
    MIÉRT????

    Ami azért jó hogy egy teljesen jó közösség alakult itt ki az évek alatt és úgymond kiveti magából az ilyen emberkéket.
    zsulboy and Krisztasoul like this.

  4. #54
    Lelkes újonc chickenchireal avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 12.
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    maxzol22, valami ilyesmi lehet az oka:
    Elmondja mindenki a véleményét és ezek ütköznek egymással ! Ezután mindenki próbálja a saját igazát védeni
    Ki ismeri jobban Polgár Krisztinát ? DDD Szerintem nagyon vicces Még-még-még
    pszibu likes this.

  5. #55
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Nagyon sajnálom ,hogy újra meg újra Kriszta fejéhez vágják ezt az ismerkedést Negróval.
    Semmilyen rálátásunk nincs erre a dologra.Gondolom találkoztak és Negrót elvarázsolta Kriszta szépsége és kedvessége , míg Krisztára hatással volt az , hogy Negró egy vagány nagy dumás , magabiztos , önbizalommal teli sikeres ember kiállása.Elkezdtek ismerkedni és jól érezték együtt magukat.Összebarátkoztak majd rájöttek ,hogy valami miatt nem működik... Ez az Ő dolguk! Nem kell mindenben a hátsószándékot keresni.
    Biztos , hogy előnyt jelent egy nőnél , ha egy férfi sugárzik , mert jó dumás, sikeres ,kiegyensúlyozott és boldog még ha csak átlagos külsejű is . Mindnekinek volt már olyan , hogy egy csaj átlagos volt külsőre , ami nem gond , de valami nagyon vonzó volt a kisugárzásában , személyiségében.....
    Szeretnék mindenkit megkérni , hogy ne lovagoljunk már ezen a Kriszta-Negró dolgon!
    Mindenki legyen boldog és jókedvű és kedves !
    frici

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet Joe Oetschay eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Imádom ezt a honlapot! De komolyan... nick mögé bújva stb.. Ez egy olyasfajta vélemény nyilvánítás volt,hogy el kelljen bújni hozzá? Ugyan már.. Nem fogok személyeskedni mert nem akarok bannolódni,de vicces itt sok minden. Alkotok egy véleményt leírom. Néhány embernek rosszul esik. Ez egy fórum nem? (nekem ez a véleményem és kész ha nick mögött, ha nem nick mögött). Szerintem volt valóság alapja.(pláne ha más is azonos állásponton van) ... Komolyra fordítva a szót. Elnézést ha valakinek a lelkivilágába belegázoltam. (jah és persze fish vagyok és tisztában vagyok ezzel- Kedves Rockett )
    Ebben a mai nagy szabadszájú világban sajnos lassan több erő kell hozzá hogy az ember megtartsa magának a véleményét minthogy azonnal kiköhögje a netre a világról alkotott fenenagy elképzeléseit.Aztán meg veri a mellét hogy mekkora ****a gyerek mert ő megmondta.
    OldRknight and blekhole like this.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  7. #57
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Jaj, most látom azt a lehetőséget, hogy látszik ha megnézem valaki adatlapját. Hát nem hiszem el. Nem akarom hogy napokig tárolja, hogy meglestem a Krisztát. Ez egy rossz dolog. Olyan mintha a Facebookon lehetne látni hogy turkálok az exeim ismerősei közt. Nyugtassatok meg, hogy nem vezették be suttyomban, az egyikre vagy 50-szer rákattintottam 1 hónapon belül. Retardáltnak fog tartani, és terjeszteni fogja.
    fejes1988, ista, Holdenper and 2 others like this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #58
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaj, most látom azt a lehetőséget, hogy látszik ha megnézem valaki adatlapját. Hát nem hiszem el. Nem akarom hogy napokig tárolja, hogy meglestem a Krisztát. Ez egy rossz dolog. Olyan mintha a Facebookon lehetne látni hogy turkálok az exeim ismerősei közt. Nyugtassatok meg, hogy nem vezették be suttyomban, az egyikre vagy 50-szer rákattintottam 1 hónapon belül. Retardáltnak fog tartani, és terjeszteni fogja.
    facebook-on még nincs ilyen, viszont tudok ncore meghívót!
    fejes1988, zsulboy and mátííí like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #59
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Épp igényeltem tőlük, mert most lehet. Bebiztosítom magam, 0,000016 a letöltés/feltöltés arányom, ha egyszer ezt komolyan veszik, és kiraknak, jól jöhet.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  10. #60
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Az enyémet most is egyszere tízen stírölik

Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •