Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (75) összesen

Téma: 5050Poker

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Tegnap kiutaltam a teremből egy összeget. Sem e-mailt nem kaptam róla és sem a transaction historyba nem látom az utalást. A pénz persze nincs a pokerszámlámon.
    Ez így teljesen OKÉS? Így szokott menni?

  2. #32
    Lelkes újonc jamie avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Először accounton belül transfereled my accountba, és onnan withdraw. Semmi email, semmi értesítés, 2-3 nap és érkezik.

  3. #33
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    hali!

    ha a bonus nem jelenik meg akkor mi a teendő? - milyen időtartalom után jelenik meg egyáltalán ? -

    thx

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Mint mar tegnap is irtam az 5050poker race topikjaban, en a helyetekben tavolmaradnek ettol es minden mas kisebb Microgaming skintol a tovabbiakban( ha van bent penzed szedd ki minel hamarabb), mivel most esik le a legtobb regnek majd hogy mi is varhato a kozeljovoben itt-> nagyon sokan fogjak kikerni a penzuket-> likviditasi problemak->csod ...

  5. #35
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet wildchild eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint mar tegnap is irtam az 5050poker race topikjaban, en a helyetekben tavolmaradnek ettol es minden mas kisebb Microgaming skintol a tovabbiakban( ha van bent penzed szedd ki minel hamarabb), mivel most esik le a legtobb regnek majd hogy mi is varhato a kozeljovoben itt-> nagyon sokan fogjak kikerni a penzuket-> likviditasi problemak->csod ...

    hali!

    igen, beutalás után 5 percel jöttem rá erre - remélem még nem késő... -

    cash outnál kérnek amúgy bármilyen papírt?

    köszi

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Mult honapig matszottam ott kb 6honapot egyhuzamban, volt ugy joszaz kiutalasom, soha nem kertek semmit, mindig kb instant volt Mbre, erre mult honapban kozoltek hogy vege a dealnek amit addig kaptam(megfeleztek) mert a halozat szolt nekik hogy mivel en csak penzt szedek ki az nem okes nekik(hiaba a tobb havi x ezer euro termelt rake..) szal igy finoman kozoltek az affil manageremmel hogy huzzak el LOL erre kernem ki a penzem (5szamjegy) es 3-4 nap mulva latom meg mindig nem jott meg.. beszltem skyepon a room managerrel erre kozli velem ennyi ido utan, hogy jah azert nem fizettek meg ki mert elobb be kell mutatnom x/y dokumentumot LOL fel ev/1xx cashout utan. Ennyit roluk... Vegul nagy nehezen 2 het utan megkaptam, mas kozbenjarasanak is koszonhetoen...

  7. #37
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet wildchild eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mult honapig matszottam ott kb 6honapot egyhuzamban, volt ugy joszaz kiutalasom, soha nem kertek semmit, mindig kb instant volt Mbre, erre mult honapban kozoltek hogy vege a dealnek amit addig kaptam(megfeleztek) mert a halozat szolt nekik hogy mivel en csak penzt szedek ki az nem okes nekik(hiaba a tobb havi x ezer euro termelt rake..) szal igy finoman kozoltek az affil manageremmel hogy huzzak el LOL erre kernem ki a penzem (5szamjegy) es 3-4 nap mulva latom meg mindig nem jott meg.. beszltem skyepon a room managerrel erre kozli velem ennyi ido utan, hogy jah azert nem fizettek meg ki mert elobb be kell mutatnom x/y dokumentumot LOL fel ev/1xx cashout utan. Ennyit roluk... Vegul nagy nehezen 2 het utan megkaptam, mas kozbenjarasanak is koszonhetoen...
    nice..
    köszi a választ!
    gl

  8. #38
    Lelkes újonc jamie avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Azzal, hogy a legújabb hírlevélben a 5050poker mellé nem sikerült odaírni, h különösen megbízható terem, azt vegyék az itt játszók figyelmeztetésnek, és mossátok kezeitek ha bármi gond lenne a többi "nem különösen megbízható" teremben lévő pénzekkel, vagy egész pontosan, hogy kellene ezt értelmezni?

  9. #39
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet jamie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagy egész pontosan, hogy kellene ezt értelmezni?
    A Póker Akadémia véleménye szerint kiemelten megbízható termek mellett tüntettük fel ezt a jelzőt a hírlevélben. Készülőben van egy részletes értékelés, amiből közelebbi képet lehet majd kapni az egyes termek megbízhatósági szintjéről. Várhatóan 1-2 héten belül készülünk el vele.

  10. #40
    Lelkes újonc jamie avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Az Én véleményem szerint meg ki kellene mondani, ha van olyan terem, amit nem gondoltok megbízhatónak és nem promózni a játékosoknak. Tudom, hogy nem a PA felelőssége, ha egy-két oldal anyagi nehézségekkel küzd, de az titeket terhel, ha erről nem adtok infot azonnal a játékosoknak.

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •