Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (29) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 06. 01

  1. #11
    Slacker ashnur avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    577

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval itt inkább kihagynám a C-betet.
    De ha hívnék akkor se az 1800-as megoldást választanám, hanem a 2,7K-t, ugye ezzel nagyobb FE-nk van, és a drawos flop és a blokkerek miatt megvan az oddsunk a callra(28%).
    jah, legalább ne kelljen gondolkodni a callnál. mondjuk nekem az ilyen esetekben bármit hívok általában 2 call a válasz . Aztán kiváncsi lennék egy olyan helyzetben mit csinálunk. Bár nem játszom túl sok (semennyi ) 109es tornát

    Being right too soon is socially unacceptable.
    I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
    I never learned from a man who agreed with me.
    Never insult anyone by accident.
    No statement should be believed because it is made by an authority.
    Success is like being pregnant. Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were ****ed.

  2. #12
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Zoleee 2TiWinner: 1 ellenfél ellen oké, de így hogy ketten vannak még akkor is számítanék legalább egy (de gyakran két) callra, ha sok kis pp, és SC is van a rangeükben. Ráadásul az equitink sem túl jó, az ász lehet, hogy eleve halott out, ezért nem hiszem hogy meghívnám.
    Mindenesetre elgondolkodtató, hogy nálam jóvan rutinosabb játékosok cbetelnének ebben a helyzetben.
    Utoljára módosítva: radír által: 2012. 06. 01. 12:42
    "Even a bad reason is better than no reason."

  3. #13
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    én is a checkre szavazok.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #14
    Lelkes újonc Lucsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    fontos sztem a rangeket nézni. mert qjo kqo nem jó call az ő részükről, szóval pf azt sokszor dobják. 3 way pedig 'nem illik' 2. párral ch callozni pozíción kívül, szóval néha ch/c-t kapunk néha ch/r-t, és bár hívogató a check de elég sokszor kapunk dobást (pont ezért, mert ők is kizárják, hogy total airrel itt cbetelünk), plusz a ch/c flop után ingyen river. ch/r-re meg dobás persze, de most emiatt nem emelnénk hogy félünk a raisetől?
    ZoliHUN likes this.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan flopon ahol erősek vagyunk és várhatóan az ellenfélnél sincs olyan lap amivel tarthatna.
    Nem gondolod komolyan ezt a polarizált játékot egy $109-es tornán?

  6. #16
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Lucsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fontos sztem a rangeket nézni. mert qjo kqo nem jó call az ő részükről, szóval pf azt sokszor dobják. 3 way pedig 'nem illik' 2. párral ch callozni pozíción kívül, szóval néha ch/c-t kapunk néha ch/r-t, és bár hívogató a check de elég sokszor kapunk dobást (pont ezért, mert ők is kizárják, hogy total airrel itt cbetelünk), plusz a ch/c flop után ingyen river. ch/r-re meg dobás persze, de most emiatt nem emelnénk hogy félünk a raisetől?
    Én nem igazán a ch/r -től félnék, mert akkor egy nagyon sima dobás. Viszont mi van, ha kapunk egy vagy két callt? Akkor mi a terv turnre? Mi van blank turnon? Mi a helyzet káró T turnon? Mi van A turnon? Mi történik ha lejön még egy K? Lőjük tovább? Ha turn elmegy ch/ch -be, akkor mi lesz különböző rivereken? Checkbehindoljuk az A magasunkat, ha nem sült a két utca blöff? Túl sok probléma merülhet fel, pláne, hogy ennyi zsetonból kell manőverezni. Őszintén szólva nem igazán győztél meg
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 06. 01. 15:14
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem értek az mtt-hez de nekem tetszik a cbet. nagy erőt mutatunk s ahogy Lucsi is írta utg ellen több pár kéne h legyen náluk mint broadway, s talán Jt is tudunk dobatni néha.

  8. #18
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem értek az mtt-hez de nekem tetszik a cbet. nagy erőt mutatunk s ahogy Lucsi is írta utg ellen több pár kéne h legyen náluk mint broadway, s talán Jt is tudunk dobatni néha.
    Nagyobb stackeknél oké, de itt van egy 18BB -s ellenfél.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #19
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    tök sztenderd c-bet szituáció. baj inkább a további utcákon lehet, de az nem volt kérdés.

  10. #20
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyobb stackeknél oké, de itt van egy 18BB -s ellenfél.
    igen, ő elég zavaró. őt itt inkább KQ, AJ jellegű lapokra tennéd?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •