Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Magyarfiu
  • 1 Post By JociBalboa

Téma: NL10 JJ squeezelt partiban

  1. #1
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás NL10 JJ squeezelt partiban

    BB - VPIP: 22, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.0, Hands: 49
    CO - kevés hand alapján 58/33 de csak 16 hand

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    Hero (UTG) ($16.45) 165bb
    UTG+1 ($10.40) 104bb
    CO ($7.64) 76bb
    BTN ($22.68) 227bb
    SB ($9) 90bb
    BB ($9.55) 96bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is UTG
    Hero raises to $0.35, 1 fold, CO calls $0.35, 2 folds, BB raises to $1.20, Hero calls $0.85, CO folds

    Flop: ($2.80, 2 players)
    BB checks, Hero bets $2.10, BB calls $2.10

    Turn: ($7, 2 players)
    BB bets $3.50, $3.5 to Hero ($13.15)?


    pre setmining volt a terv, szerettem volna CO-t is becsalni. Valahogy igy utólag már nem érzem jónak ezt a játékot, sem pre sem a flopon.
    a kérdés, hogy kellett volna és hogyan tovább?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    3bet potban a setmining -ev, de a megadás attól még jó szerintem a bubi pár elég erős poziban.
    Hogy viszont itt mit csináljunk arról fogalmam sincs
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  3. #3
    Fanatikus tag Magyarfiu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 09.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Pre dobnám. UTG-t nem fog rosszabbal 3betelni OOP. Setminingra meg nincs meg az odds, csak ha CO is beszállna.

    Ha már így alakult, checkelnék, és megpróbálnék showdownig keveredni valahogy, hátha meghív egy eltévedt AK-t. De nagyon úgy érzem, hogy itt verve vagyunk.
    Bohocz likes this.
    ‎"The worst things in life come free to us." | "The more you learn, the more you realize what you don't know. "

  4. #4
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Turnon 6,25$ stackjéből 3,5-öt belehív op, nekem ez nagyon overpár gyanús, AK-val valszeg már feladta volna, FD-vel meg nem hiszem h így játszana, én eldobnám.
    Pre ha úgy gondolod h a fish is bejön a partiba akkor szerintem adható, de majd az okosok megmondják.

  5. #5
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Szerintem abból kellene kiindulni, hogy ez mennyire thin value préselés,
    CO-ellen simán préselhet pl: AJ/ K9s / KJ jellegű lapokkal valuért - amit ellened persze bluffbe fordít -

    így talán jó lehet a pre call - de én tuti nem callolnék -,
    csak akkor callolnék ha nagyobb mintám van az ellenfélröl és tudom a 3bet potos szokásait
    tehát erős post flop terv kéne . de még gondolkozom
    Bohocz likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás TY!

    Köszönöm a válaszokat!

    Jobban belegondolva nem volt alakalmas a helyzet squeeze blöfre a value rangeből pedig csak az AK-t verem. Jobbat pedig nem tudtam volna kicsavarni a kezéből ezen a boardon. Kár hogy akkor nem gondoltam ezt igy végig.
    Gondolkoztam a pre dobáson, de valahogy gyengének találtam. Igy viszont már nem tudok jobbat.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Jocié frankó, ellennek köbö ATvel jó már 3betelnie, de mivel nem tudjuk, hogy ezt tudja e ő, nyugisabb a fold.
    Ha a fish 100bb van, akkor sztem callolnék már.

    flop szinte semmi value nincs a betben, AK nem hiszem h cc-zne, kisebb párok ellen meg úgysem lesz 2 utca se nagyon, szal nem betelnék.

    így sztem fold, erőt mutattunk flop, így nem fog blöffölni.

  8. #8
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Olyan kijelentés nem létezik, hogy 3b potban -ev settmining. Mindig az adott handtől függ. Itt pl. a statok amiket be tettél semmilyen +info-val nem szolgálnak. Tudni kell, hogy OP mivel SQZ-el, utána mennyit bluffol - ha bluffol, ez teljesen eltérő lehet két ugyanolyan statú playánál.

    Pre jó a call, a flop bet IP vs. missed cbet a te részedről pedig már egy sokkal komolyabb kérdés amihez megint több infóra lenne szükség, de nem egyértelműen jó vagy rossz. Info nelkul én inkabb turnon betelnék ha azt is checkolja, így ahogy játszottad turnon dobás.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 30.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    A preflop nem volt különösebben gáz. Az emelésed nagyjából jó méretű és a megadás sem rossz. A flop is okés. A turn lap flösshuzót és sorhúzót is eredményezhetett az ellenfélnél, amivel alapvetően nem betelne túl nagyot, ez elég jól illik a képbe. Ugyanakkor nem lehet kizárni a set és overpárok esélyét sem. Ez ellen a range ellen nagyjából flipen vagy. Viszont még ezzel a kis bettel is ha megadod a riveren nagyon nehéz lesz dobnod szinte bármilyen lapra. Könnyen lehet, hogy ezt az ellenfél is tudja és ezzel a kis turn bettel akar becsalogatni egy showdownba. Szerintem ez így fold.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Idézet Madve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A turn lap flösshuzót és sorhúzót is eredményezhetett az ellenfélnél, amivel alapvetően nem betelne túl nagyot, ez elég jól illik a képbe.
    Ezt még normál emelt potra sem jelenteném ki biztosan, mivel flopon BB c/c-ozott egy erős betet. Itt meg pláne nem lesz nála straight draw, mivel ő squeezelt.
    Nálam is könnyű PF fold, ha nem látom 3 hand után, hogy maniac az ellenfél, akkor a vak vs. UTG 3betet mindig komolyan veszem.
    Utoljára módosítva: GStealer által: 2012. 06. 05. 12:37

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •